Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Bakok akik kimaradtak
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Szexihexe
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 16. 07:53    Hozzászólás témája: Bakok akik kimaradtak Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv. mindenkinek Laughing ÉN még szinte újszülött vagyok itt, de látom, hogy a bakoknak még nincs semmi féle megnyilvánulása itt és gondoltam, hogy miért pont mi maradjunk ki?
Kedves bak társaim szeretném, ha írnátok, saját magatokkal-ról kapcsolatosan, meglátások, stb. Laughing
A legjellemzőbb, a kitartás szerintem bennünk Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 17. 23:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ugyan nem vagyok bak, de a húgom igen!!! Hááááát....őt pont nem mondanám kitartónak.. sokat kell rugdosni, hogy csináljon meg dolgokat, vagy hogy folytassa őket, de a folyamatos nyaggatás nélkül elúszna....
Makacsnak viszont nagyon makacs Laughing
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 18. 07:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 augusztus):

A hónap utolsó és első hete szerelmi téren lesz nagyon lényeges időszak. Figyeljen arra, hogy nehogy önvédelemből tudatosan "befagyassza" az érzelmeit, mert ezzel nem kerülhet ki semmilyen csalódást, maximum elodázhatja azt. Az őszinteség még mindig a legjobb módszer arra, hogy a legegyszerűbb módon megoldjon minden helyzetet, beleértve a szerelmi háromszögeket is. Egy hosszabb nyaralás igazán jó hatással lehetne Önre, ha teheti mindenképpen utazzon el egy egzotikus helyre.

A hónap feladata: Együttműködőbbnek lenni.
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szexihexe
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 29. 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
Én ugyan nem vagyok bak, de a húgom igen!!! Hááááát....őt pont nem mondanám kitartónak.. sokat kell rugdosni, hogy csináljon meg dolgokat, vagy hogy folytassa őket, de a folyamatos nyaggatás nélkül elúszna....
Makacsnak viszont nagyon makacs Laughing

A makacsság ismerős Laughing de csak mert legalábbis nekem vannak elveim amik mellett kitartok, ugyanis szintén erős az igazság érzetem Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tendra
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 29. 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága nagyrabecsült bakok!
Lécci áruljátok már el nekem milenne, ha néha 1 icipicit kimutatnátok a mélyebb érzéseiteket?
Összedőlne a világ, vagy visszafelé kezdene forogni a föld?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szexihexe
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 29. 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tendra írta:
Lécci áruljátok már el nekem milenne, ha néha 1 icipicit kimutatnátok a mélyebb érzéseiteket?

Kedves Tendra Laughing Megint csak a magam nevében tudok beszélni, de én nagyon is nyitott vagyok és nagyon ki tudom fejezni és mutatni az érzéseimet, persze lehet, hogy mivel az aszcendensem vízöntő és mivel már túl vagyok a 30-on és állítólag akkor már nagyobb a hatása az aszcendensnek, de én nem vagyok tipikus bak Laughing Sőt.: vidám, optimista, igaz ha magam alatt vagyok, akkor nagyon mélyre tudok alászállni.
Tendra
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 29. 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szexihexe írta:
Tendra írta:

Kedves Tendra Laughing Megint csak a magam nevében tudok beszélni, de én nagyon is nyitott vagyok és nagyon ki tudom fejezni és mutatni az érzéseimet, persze lehet, hogy mivel az aszcendensem vízöntő és mivel már túl vagyok a 30-on és állítólag akkor már nagyobb a hatása az aszcendensnek, de én nem vagyok tipikus bak Laughing Sőt.: vidám, optimista, igaz ha magam alatt vagyok, akkor nagyon mélyre tudok alászállni.

no azt ismerem, mármint amikor 1 bak maga alatt van Twisted Evil
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 08. 31. 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tendra írta:
Szexihexe írta:
Tendra írta:

no azt ismerem, mármint amikor 1 bak maga alatt van Twisted Evil

na azt én is Confused Confused
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 09. 01. 06:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 szeptember):

Ebben a hónapban nagyon sok segítséget kap ahhoz, hogy a valódi önmagát élje, és ráébredjen egy nagyon fontos feladatára. Nagy szerepe lesz ebben a párkapcsolata alakulásának is, igen tanulságos eseteknek lehet a tanúja. Szeptember vége főként a munka terén hozhat változásokat. Próbáljon meg oldottabb, közvetlenebb lenni a munkatársaival, mert jobb hangulatban az Ön teljesítménye is sokkal jobb lesz. Ha kimerültnek érzi magát, akkor egy percig se tegye kockára az egészségét, inkább utazzon el néhány napra pihenni.

A hónap feladata: Új dolgokat kipróbálni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 02. 06:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp (2006 október):

Eseménydús hónapnak ígérkezik az október. Szerelmi téren gyakran kerülhet olyan helyzetbe, amelyben szükség lesz a józan gondolkodására. Ha valamit igazságtalannak tart, akkor érdemes megnéznie a másik fél szemszögéből is a dolgot. Lehet, hogy neki éppolyan igaza van, mint Önnek. A munkájában nagyobb horderejű változásokra, akár előléptetésre vagy fizetésemelésre is számíthat, ha megfelelően tudja képviselni az érdekeit.

A hónap feladata: Gyakrabban mosolyogni.
Vissza az elejére
Bak
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 12. 12:44    Hozzászólás témája: Re: Bakok akik kimaradtak Hozzászólás az előzmény idézésével

Szexihexe írta:
A legjellemzőbb, a kitartás szerintem bennünk Laughing

Mégis miben vagyunk kitartók?
Én bak vagyok...az aszcendensem is az...
És a külömböző horoszkóp oldalakat olvasgatva felleltem egy csomó hasonlóságot magamban meg a horoszkópomban...
de hogy kitartó lennék...attól függ miben.
Szívás volt a mai nap...Lebuktam fizikán mert puskáztam...(kaptam egy szaktanárit így továbbtanulás előtt Mad )Mert nem voltam képes megtanulni azt a tetves fizikát...mert UTÁLLOM!
És akkor még azt írják a horoszkópok hogy szívós meg kitartó vagyok...
Haha...
Elegem van. Mad

Egyébként tök röhely hogy kínai horoszkópban meg majom vagyok és ott meg mindennek az ellentétét írták....
vicc az egész....

Mindegy...utállom a fizikát.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tendra
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mondjuk borulátásban olimpiai bajnokok a bakok!
tapasztalatból mondom! Evil or Very Mad
Bak
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tendra írta:

lehet...az lehet...de szerintem nem ok nélkül.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tendra
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bak írta:
Tendra írta:

de az már néha beteges, hogy semmilyen vígasztalást nem tudnak elfogadni és semmilyen bíztatás nem hat rájuk...... a pozitív hozzáállás emlegetésétől pedíg egyenessen falra másznak Evil or Very Mad
Bak
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 10. 13. 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tendra írta:
Bak írta:
Tendra írta:

de az már néha beteges, hogy semmilyen vígasztalást nem tudnak elfogadni és semmilyen bíztatás nem hat rájuk...... a pozitív hozzáállás emlegetésétől pedíg egyenessen falra másznak Evil or Very Mad

khm...én senkitől nem kapok vígasztalást!-.-
és miféle bíztatásról beszélsz?
pozitív hozzáállás? khm...ha minden negatív akkor hogy lehetne a dolgokhoz pozitívan hozzáálni?!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Következő
1 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.