Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nevelj saját virtuális kisállatokat!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neognorbu írta:
18 évesen elköltöztem itthonról, anyuval nem jöttünk ki jól, persze vittem a kutyát is. Fél évig laktam a helyen a de a főbérlő állandóan árat akart emelni meg genyózott, csőtörés volt elázott mindenem és hónapokig b*ott megcsináltatni,ezért megint el kellett költöznöm egy másik albérletbe. Ott voltam egy 1,5 évet. De apám kitalálta hogy haza kell költöznöm mert el fogok kallódni stb, meg sok volt a lakbér ezért kitalálták hogy jöjjek haza és átépítik nekem a garázst. Ez idő alatt vigyázott volna rá az ismerős aki ráadásul úgy tudta hogy a kutyát örökbe kapta...(ezt is csak véletlenül tudtam meg, mikor felhivott hogy beteg lett a kutyus és kéri a papirokat.. mondtam hogy majd én elviszem dokihoz, nagyon aggódtam, erre üvöltözni kezdett velem hogy ugye nem képzelem hogy azt a kutyát még valaha is visszaadja mert hogy egy kisállattal ilyet nem lehet csinálni..nem akartam vitatkozni vele ezért leraktam a telefont, aztán apuék mondták ne foglalkozzak vele majd ha eljön az ideje visszakapom..de bátyám elárulta hogy ez nem igaz, csak azt akarták hogy elfelejtsem?!...
szal lessz itt még ereszd el a hajamat . Úgy volt hogy 2 hónap és elkészül, ezért nem is aggódtam csak telt az idő és nem haladtak (most tartunk 7 hónapnál, de már csak bútor kell bele) 1-2 hét és beköltözhetek.
De nem tudom mi lesz.
Elvileg úgy volt hogy oda le majd jöhet velem, azért is egyeztem bele de időközben megváltozott a helyzet.
Meg egyáltalán hogy szerezzem vissza a nőtől? Erőszakkal nem vehetem el. Papiron mondjuk az én kutyám, de nem tudom mit lehet ezzel tenni.

Köszönöm, hogy elmondtad a történetet.
Sokan vagyunk úgy, hogy a szüleinkkel nehezen jövünk ki. Sajnos. Hirtelen, így hétfő reggel csak egy árva gondolat merült fel bennem ezzel kapcsolatban: ha jól emlékszem, a kutya nem fiatal. Ha a "nő" ragaszkodik hozzá, nem lehet rossz helyen. Ezt támasztja alá, hogy a betegség esetén papírokat kér, ez arra utal szerintem, hogy orvoshoz akarja vinni. Igazán nem tudom, hogy mit is mondhatnék.... Estig lehet lesz valami jobb gondolatom. Smile
Miből gondolta édesapád, hogy el fogsz kallódni albérletben?
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mert nem volt túl jó a kapcsolatom velük, nem beszéltem sokat egyikükkel sem. Mámint sokszor, csak a semmiről. Féltettek a barátoktól, bulizástól, túl nagy szabadságtól .stb, amitől ilyenkor egy szülő szokott. Mondjuk két évig éltem külön és semmi bajom nem lett. Laughing MEg amikor el kellett költöznöm itthonról apu vállata az albérlet költségeit, mert tudta hogy tényleg jobb igy nekünk (ők is elváltak már vagy 10éve de nagyon rossz a viszony, szóval ha valaki akkor ő tudja milyen nehéz kijönni anyukámmal), de az albérlet ugye feleslegesen kidobott pénz valahol és ez lett az áthidaló megoldás. Haza anyuhoz,de nem vele lakni (csak ideiglenesen) aztán le az átépitett garázsba.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neognorbu írta:
Mert nem volt túl jó a kapcsolatom velük, nem beszéltem sokat egyikükkel sem. Mámint sokszor, csak a semmiről. Féltettek a barátoktól, bulizástól, túl nagy szabadságtól .stb, amitől ilyenkor egy szülő szokott. Mondjuk két évig éltem külön és semmi bajom nem lett. Laughing MEg amikor el kellett költöznöm itthonról apu vállata az albérlet költségeit, mert tudta hogy tényleg jobb igy nekünk (ők is elváltak már vagy 10éve de nagyon rossz a viszony, szóval ha valaki akkor ő tudja milyen nehéz kijönni anyukámmal), de az albérlet ugye feleslegesen kidobott pénz valahol és ez lett az áthidaló megoldás. Haza anyuhoz,de nem vele lakni (csak ideiglenesen) aztán le az átépitett garázsba.
Csak úgy reszelgetem a körmeimet és butaságokat kérdezek.... Nem anyukádhoz hasonlít véletlenül a természeted? Rolling Eyes Akkor szoktak nagyon nehezen kijönni egymással a szülő és a gyerek....
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alapvetően de Laughing De itt többről is szó volt. Ő akkor szakitott egy 8 éves kapcsolata után, és ketten maradtunk megint, amihez eleve nem voltunk szokva. ráadásul ugye ilyenkor az ember sokáig kivan és másokon vezeti le a feszültséget. Ő is. Persze nekem is gondjaim voltak a barátommal, szal két hisztigép együtt...képzelheted Razz Tarthatatlan volt, mert ugye 18 évesen "utasitást" már nem követünk, így már nem lehetett lezárni a balhékat a szobafogsággal, vagy leszidással. Átvettük egymástól a "hangos" érvelést, egy idő után elfajult a helyzet. 2 dudás egy csárdában....
Vissza az elejére
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja egyébként amióta hazaköltöztem kb egyáltalán nem veszekszünk. Az első 2 hónap nagyon húzos volt, de azóta minden ok hálistennek. Azt hiszem mind ketten túl vagyunk rajta...már nem a hibát keressük a másikban mint régen
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neognorbu írta:
Alapvetően de Laughing De itt többről is szó volt. Ő akkor szakitott egy 8 éves kapcsolata után, és ketten maradtunk megint, amihez eleve nem voltunk szokva. ráadásul ugye ilyenkor az ember sokáig kivan és másokon vezeti le a feszültséget. Ő is. Persze nekem is gondjaim voltak a barátommal, szal két hisztigép együtt...képzelheted Razz Tarthatatlan volt, mert ugye 18 évesen "utasitást" már nem követünk, így már nem lehetett lezárni a balhékat a szobafogsággal, vagy leszidással. Átvettük egymástól a "hangos" érvelést, egy idő után elfajult a helyzet. 2 dudás egy csárdában....
Laughing Elképzeltem! A velemkiabálásra nagyon jó technikám van! Nem veszem fel a keztyűt, sőt nem is szólok vissza. A másik egyszercsak azt veszi észre, hogy szólózik. Ciki. Erősen kijózanítólag hat, gyorsan lejjebb tekerik a hangerőt... Laughing Akkor már lehet nyugodtan tárgyalni. Smile
neognorbu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen. Időközben én is rájöttem. CSak akkor még nagyon nehéz volt elhallgatni. Nagyon sok feszültség volt egymással szemben, és nem érdekelt a következmény csak mondtam mondtam mondtam... Kellett egy kis különlét. Azóta nem nagyon veszekszem senkivel, Főleg nem kiabálok. Néha a legjobb barátommal, de azt csak passzióból. Igazából egyikünk se veszi komolyan, aztán jót röhögünk magunkon.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2007. 02. 05. 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.