Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Éhezés light - furcsa 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ZsakbaMacska
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 12. 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hajrá Smile
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 13. 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Napsi írta:
Kage írta:
Napsi írta:
mildy írta:
Napsi írta:
Köszönöm, aranyosak vagytok, de az orvos olyan rossz, telegyógyszerez Confused
Most próbáltam enni pár falatot, leveseket jobban, most 43 kg 165 cm vagyok, az soványnak számít?

Kedves Napsi!

Én picit irigyellek, mert én meg nagyon szeretem a hasam, nem tudok ellenállni a jó ételeknek, és ez itt-ott meg is látszik rajtam! Laughing
de azért az sem jó, ha semmilyen tápanyagot nem veszel magadhoz (ásványianyagokat, vitaminokat, fehérjéket, szénhidrátot stb) amire szüksége van a szervezetednek a működéséhez. nem akarok vészmadár lenni, de ha így folytatod sajnos hiánybetegségek alakulhatnak ki.

mindig ilyen kevés étkű voltál egyébként? Rolling Eyes

Hát, sosem voltam az a nagy zabás tipus!
Ne irigyelj, most 43 kg vagyok, ez sem jó, mert alig kapok magamra ruhát, felsőket meg főleg, ugyebár az "s" méret a legkissebb, de az nekem nagy Confused
50 kg felé még sosem mentem, de az tény, hogy nekem nincs gondom a fogyokúrával
Tegnap ettem, hajnalba minden kijött belőlem Confused

Drága, gondolj már utána, mit nem vagy képes elfogadni az életben, "mit nem vesz be a gyomrod"! Én átmentem ezen, hidd el, csak rajtad múlik, akarsz-e ezen változtatni, vagy nem.

Kedves Kage! Te, hogy vészelted át ezt? És, hogyan kell változtatni? Sokan mondták már, hogy az ilyesmit, a félelem, a sok stressz okozza!? Ugye?
Hogyan változtassak?

Félelem, stressz, megfelelni vágyás, önelutasítás... elég összetett probléma. Nekem a sport segített rengeteget és a meditáció. Fentebb írtam, hogy szívesen beszélgetek részletesen erről, akár itt, akár priviben, ha nagyon intim területre tévednénk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Panyuka
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2007. 08. 17. 17:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma egész nap nem kívántam enni, s nem is ettem. Valamilyen ok miatt a szervezetem (főleg a gyomrom) pihenni akart, s én hallgattam rá. Érzem, hogy üres a gyomrom, de nem vagyok éhes. Ez érdekes. Remélem nem kóros.... Confused

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
9 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.