Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Internetes munka
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Hali.

8 éves netes vállalkozói múlttal és több mint 10 éves egyébként vállalkozói múlttal a hátammögött lehet, hogy talán hiteles lesz amit írok:
Az összefonódás erő, tehát csatlakozni egymást felnyomni - jól megfogalmazott keretek között - nagyon is életszerű dolog, a hálózat egyik lényege.
Az MLM és az Internet mint hálózat sok sok közös vonást tartalmaz, a végfelhasználót azonban másként "használja" ez a legfontosabb különbség benne. (Erről talán majd később részletesen, most szokás szerint rohanok)
A neten mindenki azt hiszi, hogy néhány nap alatt meg lehet gazdagodni. Ez nem a ligeti lángossütő, ahol ha felhúzod a redőnyt, sor áll a lángosért. Ez egy hosszú és igen tudatos befektetést igénylő vállalkozási forma, mely nem valósítható meg sablon-weblapok gyártásával, az eredeti ötlet mellett még egy sor küllem és belbecs tulajdonságot figyelembe kell venni, hogy egyáltalán legyen valamennyi látogatód. És akkor jön az IDŐ és vagy bejön, vagy nem ... vagyis olyan mint minden vállalkozás.
(Én talán elmondhatom, hogy az enyém bejött Laughing )

A netes marketinges anyagokat sorra olvasom, de nem sok olyat találok, ami túlmutat azon amit már addig is tudtam, illetve egy idő után ezek a formák kiégnek. A következő formát meg még csak kevesen tudják Wink és nem is árulják ilyen nyilvános formában.

Na tényleg futnom kell, de visszatérek ...

Tökéletesen igazad van! Laughing
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 10. 04. 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
shuriken írta:
Hiaklonak vajon sikerült?

Laughing Laughing Dolgozom rajta! Laughing
Majd mutatom, ha valami érdemlegeset tudok Wink
Addig is... "Turbódízel" tanulok...
Próbálkozom...taccsravágom a gépem... Twisted Evil a sok letöltögetéssel...újrainstallálják... Rolling Eyes és kezdem elölről.... munky2

Mi az, amit turbódízel tanulsz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 03. 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindig nagy tisztelője voltam T*****n Doktor Úrnak és bizonyos létfontosságú esetekben bedobtam a módszerét: az obstrukciót Embarassed
Tekintettel a mostani család(gyilkos)barát időkre: a vágtató infláció miatt úgy döntöttem / még egy munkát vállalok.
Alaposan szétnéztem a neten - mellesleg egy rokonomnak is kerestem bedolgozást - és kimazsoláztam 11 lehetőséget.
Végül egy maradt, ami igazán tetszett.
De kérdésözönömtől, hiperaktivitásomtól egyszerűen kidőlt az onlinemarketinges ügynök Shocked
A hosszú hétvégét bizti végig prizniceli, mert végkimerülést kapott a tempómtól Embarassed
Döntöttem: mék autóversenyzőnek Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
boby64
Neofita

HozzászólásElküldve: 2007. 11. 13. 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak csatlakozom azokhoz, akik türelemre intenek. Először több a befektetés, de a kitartás szó szerint aranyat ér. http:/www.brilliantos.com talán ez a te lehetőséged is !
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tarek
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 14. 14:11    Hozzászólás témája: "Ne Fürgyé Be !!!" Hozzászólás az előzmény idézésével

Reklám, töröltem...
Sieglinde

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 03. 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Végül írtam a témáról egy cikksorozatot - akit érdekel, nemsokára olvashatja a főlapon.
Arkangyal
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 01. 18:30    Hozzászólás témája: Infó Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenkinek,

Nem tudom, ezt ismeritek-e (nem konkrét munkaajánlat, csak hasznos informáló, tanácsadó, tájékoztató oldal, amolyan infóközpont), de ha nem, akkor tudom ajánlani - azon egyszerű oknál fogva, hogy más hasonló oldalakkal ellentétben tényleg ingyenes, semmiért nem kérnek egy fillért sem, valamint semmit nem is erőltetnek rá az emberre. Egyszerűen küldik mailben az anyagaikat (naponta vagy többnaponta egyet, mikor hogy), az ember elolvassa, megfontolja, és amit hasznosnak ítél, azt alkalmazza, amit nem, azt meg nem. Adatvédelem is biztosított, leiratkozni is le lehet bármikor, spammelés sincs. (Saját tapasztalat.)

Szóval röviden és tömören, merem ajánlani. Smile

(Ha nálatok sem látszana - mert legalábbis itt nálam nem látszik -, az első mondat "ezt" szócskája rejti a linket, amiről beszélek. Smile )
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 10. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan munkatársakat keresek akiknek sok szabad idejük van 13 éves kortól.
A munka,olyan honlapok látogatása akik fizetnek érte ez az úgynevezett PTC.
Nálunk sajnos még sokan nem ismerik,MLM-nek,pilóta játéknak hiszik.
Pedig erről szó sincs!!
Ez egy színtiszta üzlet,bővebben a honlapomon: http://www.dokantu.multiapro.com/apro.php?page_id=44139
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 11. 08:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Másik fórumon már olvastam erről. Ott valaki, aki kattintgat értékelte a kereseti lehetőségeket. Ha több ilyen kattintgatós izében benne van, meg egyszerre több reklám videót futtat a gépén, meg figyeli, hogy melyik oldalra mikor rakják fel a friss reklámokat, akkor akár napi 1 dollárt is meg bír keresni!!

Ebben sem a kattintgatóknak van a kereset, hanem azoknak, aki maguk alá szervezik a kattintgatókat.
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 11. 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Másik fórumon már olvastam erről. Ott valaki, aki kattintgat értékelte a kereseti lehetőségeket. Ha több ilyen kattintgatós izében benne van, meg egyszerre több reklám videót futtat a gépén, meg figyeli, hogy melyik oldalra mikor rakják fel a friss reklámokat, akkor akár napi 1 dollárt is meg bír keresni!!

Ebben sem a kattintgatóknak van a kereset, hanem azoknak, aki maguk alá szervezik a kattintgatókat.

Igazad van sok mindenben,annyi különbséggel,hogy akár oldalanként meg lehet keresni a napi 1$-t ami 10-15 percnél több időt nem igényel.A friss reklámokat általában nem kell figyelni mert maximálva vannak a hirdetések és naponta csak annyit nézhetsz meg amennyit engednek.A kattingatós"izé" lényegében azt jelenti,hogy ellátogatok egy honlapra 3-60 másodpercig,és ezért pénzt kapok.
Az is kattingató aki maga alá szervezi a kattingatókat (referenseket) mert ha nem kattintja le a napi minimumot akkor nem kap semmit a referensek után,egyébként referenst nem csak beszervezni hanem bérelni is lehet.
Itt a sok kereset titka az,hogy mennyi pénzem van befektetni,visszaforgatni.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 11. 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No, akkor mégis az van, hogy amíg csak sima kattintgató vagy, addig másnak keresed a pénz jó részét, nem magadnak. Akkor kezdesz jobban keresni, ha találsz (vagy bérelsz) olyan egyszerű kattintgatósokat, akik neked kattintgatnak.

Ismered nyilván a történetet a sakkjáték feltalálójáról. Aki "csak" búzaszemeket kért jutalmul a császártól. A sakktábla első kockájára 1-et, a másodikra 2-t, és így tovább. Minden kockára az előzőn levő búzamennyiség dupláját. Ez így szerényen hangzik, de mire kiszámolod, a végére a világ összes búzatermése nem lenne elegendő.

Az az érzésem, hogy a második lépcső még megy, a harmadikkal gondok vannak, és mint a búzaszemek, hamarosan elfogy hazánk kattintgatási hajlandósággal rendelkező lakossága. A végén csatlakozó lehet rabszolgája a korábban csatlakozottaknak, napi 1 dollár (maximált) jövedelemért, mert csak nehézségek árán talál olyat, akit maga alá szervezhetne..

Igazuk van azoknak, akik azt állítják, hogy az ilyen bulikat elindítani érdemes, mert az eleje még viszonylag keres. A középmezőny már szerényen, a vége meg dolgozik nekik éhbérért.

Gondolom, hiába kérdezném tőled, hogy te hányadik lépcsőn vagy. Egyrészt te sem tudhatod, mert aki beszervez, az nem tájékoztat arról, hogy ő hányadikon van. Nem rosszindulatból. Ő sem tudja. Másrészt pedig nem érdeked, hogy eláruld a valóságot.
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 14. 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
No, akkor mégis az van, hogy amíg csak sima kattintgató vagy, addig másnak keresed a pénz jó részét, nem magadnak. Akkor kezdesz jobban keresni, ha találsz (vagy bérelsz) olyan egyszerű kattintgatósokat, akik neked kattintgatnak.

Ismered nyilván a történetet a sakkjáték feltalálójáról. Aki "csak" búzaszemeket kért jutalmul a császártól. A sakktábla első kockájára 1-et, a másodikra 2-t, és így tovább. Minden kockára az előzőn levő búzamennyiség dupláját. Ez így szerényen hangzik, de mire kiszámolod, a végére a világ összes búzatermése nem lenne elegendő.

Az az érzésem, hogy a második lépcső még megy, a harmadikkal gondok vannak, és mint a búzaszemek, hamarosan elfogy hazánk kattintgatási hajlandósággal rendelkező lakossága. A végén csatlakozó lehet rabszolgája a korábban csatlakozottaknak, napi 1 dollár (maximált) jövedelemért, mert csak nehézségek árán talál olyat, akit maga alá szervezhetne..

Igazuk van azoknak, akik azt állítják, hogy az ilyen bulikat elindítani érdemes, mert az eleje még viszonylag keres. A középmezőny már szerényen, a vége meg dolgozik nekik éhbérért.

Gondolom, hiába kérdezném tőled, hogy te hányadik lépcsőn vagy. Egyrészt te sem tudhatod, mert aki beszervez, az nem tájékoztat arról, hogy ő hányadikon van. Nem rosszindulatból. Ő sem tudja. Másrészt pedig nem érdeked, hogy eláruld a valóságot.

Hát egyáltalán nem az van amire te gondolsz.Amit le írtál az az MLM vagy a hozzá hasonló pilóta játék.
A PTC teljesen más!
Megpróbálom leírni a folyamatot:
Van egy PTC-és hirdető cég akiknek fizetnek a hirdetők a honlapjuk reklámozásáért kattintásonként egy x összeget.
Ebből az x összegből fizet a cég egy részt annak aki megnézi(rákattint) a hirdetést.Másik részt a referált munkásoké,a harmadik rész pedig a haszna.
Itt nem számít hanyadik vagy a sorban itt nincsenek lépcsőfokok.
Vannak magasabb csoportok amiket pénzért vehetsz meg,és akkor többet kapsz kattintásonként.
A beszervezett tagok a direct referensek azért jók mert az ők kattintásai után is kapsz pénzt és nem kell értük fizetni,ez viszont maximálva van nem engedik,hogy túl sok legyen,mert akkor senki se bérelne referenseket,ugyanis a cég ad bérbe is referenst csak azért már fizetni kell havonta egy x összeget ez cégenként változó.
Itt nincsen nagy összegekről szó ezért is érdemes több céggel kapcsolatban állni,mert sok kicsi sokra megy!
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.