Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Küldetésben munkálkodni
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 18. 03:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2007. 12. 26. 09:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 01. 05. 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 02. 26. 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 22. 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Ha ugyanis az evangéliumot hirdetem, nincs mivel dicsekednem,
hiszen ez a kötelességem.
Jaj nekem, ha nem hirdetem az evangéliumot!
Ha önszántamból teszem, jutalmam lesz, ha nem önszántamból, csak
megbízott hivatalnok vagyok."

(1Kor 9,16-17)
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 07. 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miféle csillagzat alatt indult ez a fórum, hogy valahányszor valaki értelmi társalgásnak nyit topikot, jön valaki, aki halott képeket és idézeteket szór bele?

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2008. 05. 07. 13:40    Hozzászólás témája: Re: Küldetésben munkálkodni Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Annyi embertől hallom, hogy nyög a meló súlya alatt. Egyikük jobban tévelyeg, mint a másik, mindegyik a nagy spirituális küldetést keresi. Ki a jóslásból, ki a "lelki tanácsadásból" ki a mifene tudja miféle mizériából akar megélni egy idő után, majd ha belejön, ha feékig fagy a duna, vagy majd ha piros hó esik ..

Alig voltam 18 éves, amikor egy tanfolyam-társam, negyvenedik évétől rettegő szőkített nő, kétoldali munkaiszonnyal azt magyarázta, hogy "elég pénzt öltéál már az ezoterikába, vagy már annyira okkultista, hogy most már visszafelé kezdj kapni". Először visítva röhögtem, de azután láttam szegényt teljesen belőrülni az ábrándkergetésbe, meg az innen-onnan összeolvasott "meditációs" praktikákba. Végül nem nyitotta meg aMeditatívKlinikáját, talán ő került maga valami gyógyintézménybe, mert amikor utoljára összefutottam vele, már alig volt emberi formája.

Idézet:
Kifejezetten olyan topikra gonolok, ahol SZABAD név nélkül eseteket felvonultatni a csapat okulására, pro és kontra ...

Fene tudja, lehet, tisztulna a dolog, ha valahol névvel is közzétennének pár történetet.Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.