Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kirándulás az űrbe
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jenny0212
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 07. 12. 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kage írta:
Milyen lehet évekig utazni az űrben? Vagy milyen lehet az, amikor olyan hajónk van, amivel csak egy ugrás pl. egy messzi messzi galaxis? És milyen lehet alvásban, vagy hgibernálásban utazni? Szerintetek hogy a legjobb?

Szerintem nem lehet a legjobb föleg egyedül, meg ott a kilátás se olyan jó csak ha bolygó van de mikor a nagy ürességbe vagy, hát...
Ugrálni meg mi jó lehet már, mászkálni a galaxisok közt új bolygókat felfedezni...szerintem hibernálásban jobb mert,...hát nem tom lehet alvásban jobb Confused mert ott felkelsz amikor akarsz Confused ?hát én nem tom
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 15. 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
dywir írta:
Én szivárványt szeretnék látni Laughing Az űrből kör alakú, jajjj, biztos nagyon szép lenne Rolling Eyes Smile

Hát, szivárvány itt is van, a fene menne érte olyan magasba Wink

Beszélten olyan személlyel kinek a barátnője a repülőből látott kör alakú szivárványt.
jenny0212
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 15. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
gerleimari írta:
dywir írta:
Én szivárványt szeretnék látni Laughing Az űrből kör alakú, jajjj, biztos nagyon szép lenne Rolling Eyes Smile

Hát, szivárvány itt is van, a fene menne érte olyan magasba Wink

Beszélten olyan személlyel kinek a barátnője a repülőből látott kör alakú szivárványt.

szép lehet:D
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 19. 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
linus írta:
Xifu írta:
Egyszer voltam egy Imax 3d-ben, és ott láttam egy kisfilmet - "űrséta" -t mutatott be.Úgy volt fotózva, mintha énmagam lennék ott az űrben, a sok-sok csillag között.Hát nem lehet elmondani, milyen érzés volt....egyszerre volt fantasztikus, és félelemmel eltöltő - ott lebegni a semmiben, látni azt, amit csak innen a Földről ismersz....

Fúú... Ilyet én is akarok! Itthon van ilyen? Rolling Eyes

Imax 3d van itthon is, nem tudom, hogy ez a film benne van-e a programban.Az a helyzet, hogy ezt én már nagyon régen láttam, és nem itthon.
http://www.imaxbudapest.hu/
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=imax+3d&meta=

A tegnap este én is megnézem, tényleg nagyon jó az Űrállomás 3D az IMAX-ban. Annyira jó a térhatás, h sokszor meg akartam fogni az elöttem lebegö-keringö elszabadult tárgyakat. Cool
Minden rajongónak ajánlom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 20. 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Xifu írta:
linus írta:
Xifu írta:
Egyszer voltam egy Imax 3d-ben, és ott láttam egy kisfilmet - "űrséta" -t mutatott be.Úgy volt fotózva, mintha énmagam lennék ott az űrben, a sok-sok csillag között.Hát nem lehet elmondani, milyen érzés volt....egyszerre volt fantasztikus, és félelemmel eltöltő - ott lebegni a semmiben, látni azt, amit csak innen a Földről ismersz....

Fúú... Ilyet én is akarok! Itthon van ilyen? Rolling Eyes

Imax 3d van itthon is, nem tudom, hogy ez a film benne van-e a programban.Az a helyzet, hogy ezt én már nagyon régen láttam, és nem itthon.
http://www.imaxbudapest.hu/
http://www.google.hu/search?hl=hu&q=imax+3d&meta=

A tegnap este én is megnézem, tényleg nagyon jó az Űrállomás 3D az IMAX-ban. Annyira jó a térhatás, h sokszor meg akartam fogni az elöttem lebegö-keringö elszabadult tárgyakat. Cool

Hűha. Akkor gyorsan utána is nézek, hogy mikor láthatom. Smile
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 20. 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
zzoli írta:

Szerencsére naponta háromszor is vetítik, így tényleg könnyü megnézni. Smile

Müsor
Vissza az elejére
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 20. 10:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
linus írta:
zzoli írta:

Szerencsére naponta háromszor is vetítik, így tényleg könnyü megnézni. Smile

Müsor

Köszönöm. Smile
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.