Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Fogyókúrás, diétás receptek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 02. 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fokhagyma bort lehet készíteni gyümölcsből nekem ez vált be legjobban. Literenként kell 30 (girizd) gerezd fokhagyma, legalább törd, össze vagy vágd darabokra és tedd, a gyümölcs lébe s tegyél cukrot hozzá. Mikor kiforrt már ihatod de, napi 2 centiliter elég, vagyis egy korty 1 litert igyál meg a hatás ekkor érezhető. Étkezés közben, ha zavar a szesz ki lehet vonni a borból, melegítsd fazékba vizet az üveged, tedd bele, lassan forrald és így elpárolog a szesz a borból. Hatásai: vérnyomást csökkenti, fáradság érzeted megszűnik, fizikai erőd növekszik, éhség érzeted nem lesz, azért eszel, mert enned kell nálam így működik, és sok más beszámolhatsz róla, ha ki próbálod.

A hozzászólás legutóbb angyay által 2008. 08. 26. 07:23-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 03. 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
Fokhagyma bort lehet készíteni gyümölcsből nekem ez vált be legjobban. Literenként kell 30 (girizd) gerezd fokhagyma, legalább törd, össze vagy vágd darabokra és tedd, a gyümölcs lébe s tegyél cukrot hozzá. Mikor kiforrt már ihatod de, napi 2 centiliter elég, vagyis egy korty 1 litert igyál meg a hatás ekkor érezhető. Étkezés közben, ha zavar a szesz ki lehet vonni a borból, melegítsd fazékba vizet az üveged, tedd bele, lassan forrald és így elpárolog a szesz a borból. Hatásai: vérnyomást csökkenti, fáradság érzeted megszűnik, fizikai erőd növekszik, éhség érzeted nem lesz, azért eszel, mert enned kell nálam így működik, és sok más beszámolhatsz róla, ha ki próbálod.

Mekkora üveghez kell ennyi fokhagyma? Mennyi gyümölcs,milyen és kb. hány napra forr?Ja, és mennyi cukor? Több kérdésem nincs. Köszi! Embarassed Laughing
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 04. 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Literenként milyen üvegbe rakod, hát legyen nagyobb, mert ha forr a bor, kell a hely. Bármely gyümölcs görögdinnyéből is készítettem hát jó fokhagyma íze volt, ha nincs elég leve forralt vízből, ami elébb kihűlt lehet pótolni. Cukor mennyi kell bele erős bort, kell készíteni, legyen legalább 25fokos. De több litert érdemes készíteni, mert nagyon jó hatásfoka van, és hamar el fogod osztogatni saját magamból, indulok ki. A szeszt kivonod belőle jobb ízű az ital érdekes ízeket észlelsz majd. Van már e fokhagymaborodból akkor az olyan flakon, amiből ásványvizet ittál és érzed a palacknak, ha vizet teszel bele, hogy sós íze van a vízbe, tegyél fokhagymabort két alkalommal, elveszi ezt a sós ízt. De forró napra ne tedd ki, mert érdekes dolgot fogsz észlelni (kémiát ismerő valaki meg mondhatná mért zajlik le ez a kémiai reakció).

A hozzászólás legutóbb angyay által 2008. 08. 26. 07:24-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 04. 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
Literenként milyen üvegbe rakod, hát legyen nagyobb, mert ha forr a bor, kell a hely. Bármely gyümölcs görögdinnyéből is készítettem hát jó fokhagyma íze volt, ha nincs elég leve forralt vízből, ami elébb kihűlt lehet pótolni. Cukor mennyi kell bele erős bort, kell készíteni, legyen legalább 25fokos. De több litert érdemes készíteni, mert nagyon jó hatásfoka van, és hamar el fogod osztogatni saját magamból, indulok ki. A szeszt kivonod belőle jobb ízű az ital érdekes ízeket észlelsz majd. Van már e fokhagymaborodból akkor az olyan flakon, amiből ásványvizet ittál és érzed a palacknak, ha vizet teszel bele, hogy sós íze van a vízbe, tegyél fokhagymabort két alkalommal, elveszi ezt a sós ízt. De forró napra ne tedd ki, mert érdekes dolgot fogsz észlelni (kémiát ismerő valaki meg mondhatná mért zajlik le ez a kémiai reakció).

Angyay, köszönöm! Smile
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 06. 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fokhagymabort használhatod légycsapdának is a bort, cukrozd meg egy kicsit flakonba, tedd az italt, pici lyukat tegyél rá fent, és pár nap alatt összefogdossa a legyet, muslincát, lepkéket szőlőben a darazsat.
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 07. 09:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:
Fokhagymabort használhatod légycsapdának is a bort, cukrozd meg egy kicsit flakonba, tedd az italt, pici lyukat tegyél rá fent, és pár nap alatt összefogdossa a legyet, muslincát, lepkéket szőlőben a darazsat.

Lehet hogy csak annak fogom használni? Embarassed
lezúziusz
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 07. 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

angyay írta:

He-he kínai használati útmutató Wink
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 08. 08. 06:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel amit írok így kell írnom, mert még így sem értik mindig ezen e dolgokat érted Lezúziusz.
Nanus
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 09. 10. 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

anyám... Surprised micsoda receptek... én a bort hűtve, fokhagymát pirítóssal... Wink végigolvastam a leveleket, szerintem sincs csodaszer, vagyis biztosan van, de általában jelentkezik az a bizonyos mellékhatás, előbb vagy utóbb, gyengébben vagy erősebben.
Én is szoktam le dohányzásról, kávéról, stb...és szedtem magamra pár kilót, csináltam 1, 2,20, 30, satöbbi napos diétát, savasat, lúgosat, édeset, sósat, de ami a legjobban működik, az tényleg a mozgás. Serena, igazad van, ezt mindenki bele tudja illeszteni az életrendjébe, pl én is már futhattam volna kb 1.2 km-tert amióta itt gépelek Laughing
sokkal nehezebb egy életre átállni, mint lötyiket kortyolgatva a csodát várni(nem élcelődöm, ezen én is átestem, némelyik még segített is, nade csodáról szó se volt)
Vannak egészséges receptjeim meg tippjeim, szívesen megosztom mindenkivel ha gondoljátok, (még a kedvesem is megeszi, pedig ő aztán imádja a nagy sült husokat krumplival )de amit még tuti receptként ajánlok, az a szenvedélyes hozzáállás valamihez...ez így jó hülyén hangzik, de pl.én ékszerész vagyok, és ha egy darabon dolgozom, az annyira leköt, hogy 1.nem is gondolok az evésre 2.ha eszek, jóvel kevesebb is elég, mert alíg várom hogy visszaülhessek csinálni 3.érzelmileg is pozitív hatású, így az embernek nincs önvígasztalási(=evési) késztetése.
ez a valami lehet az olvasás, patchwork, főzés, igazából bármi, amivel tényleg szenvedélyesen tudsz foglalkozni.
amikor csak azzal foglalkozom, hogy lefogynilefogynilefogyni, általában rástresszelek és csak még inkább hízom. pedig sárgarépát eszem almával...úgyhogy nem akarok okoskodni, de ez mindenképp megfontolandó!
Wink
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. 09. 11. 06:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem csodaszer nekem bevált a tiszta szeszes változattól farkas étvágyam volt a boros változattól meg nem mellette a hatásokról nem is beszélve nem ismersz magadra, nem azért eszel, mert éhes vagy nálam így működik, hanem mert enned kell, mert régóta nem ettél. A fizikai erőm sok szorozódott a fáradságérzésem érdekes nem vagy úgy fáradt.
Natura.Hajni
Neofita

HozzászólásElküldve: 2008. 12. 02. 12:29    Hozzászólás témája: 12 gyógynövény Hozzászólás az előzmény idézésével

A candida leggyorsabb kezelése a méregtelenítés és a lúgosítás, ami gabona és zöldség alapú étrendet kíván meg és egészítsd ki egy 12 gyógynövény –ből álló Puridren nevű termékkel a diétád. Figyelj a rágásra és hogy naponta többször keveset egyél és a fő gabonáid a köles, a hajdina, a barna rizs és a zab legyen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.