Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hord itt valaki MBT-cipőt?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
stabil
"Remete"

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 06. 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
De a villám fényénél sem tűnik föl neki, hogy én is felpróbáltam.
Hú de sokáig volt nekem is villámom, még más fórumokra is magammal vittem. Twisted Evil Remélem Léna nem íjedt el attól, hogy letámadtad az avatár miatt Twisted Evil

az egy másik villám volt
Lénát pedig látom az ágyamon
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 06. 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

stabil írta:
skar mkhan írta:
De a villám fényénél sem tűnik föl neki, hogy én is felpróbáltam.
Hú de sokáig volt nekem is villámom, még más fórumokra is magammal vittem. Twisted Evil Remélem Léna nem íjedt el attól, hogy letámadtad az avatár miatt Twisted Evil

az egy másik villám volt
Lénát pedig látom az ágyamon

Léna eltűnt egy hajnalon
Többé nem várt... Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 06. 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most bezzeg nem sikít senki, hogy ne offoljátok szét szegény kis Skar cica topikját.Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 20. 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Most bezzeg nem sikít senki, hogy ne offoljátok szét szegény kis Skar cica topikját.Very Happy

ááááááááááááááá sign3 ne offoljátok Skar cica topikját Exclamation Evil or Very Mad
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 20. 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kirana visszatért egy hajnalon. Twisted Evil

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Kirana
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 22. 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

miért nem ír senki ebbe a topikba Rolling Eyes Cool
Bichi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 26. 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem van MBT, és nagyon bevált. Régen állandóan fájt a derekam, de ez mára sokat javult, pedig nem is hordom annyit, amennyit kéne Surprised). Nálunk a baráti körben sokaknak van, és mindenki úgy érzi, hog használ...
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 02. 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VALAKI ÁRULJA MÁR EL MENNYIBE KERÜL EZ A DORGÓ??
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 02. 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
VALAKI ÁRULJA MÁR EL MENNYIBE KERÜL EZ A DORGÓ??

50-60 eFt... A Ryn hasonló, kicsit "olcsóbb" - 35-40 eFt...
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 05. 03. 16:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÁHZÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! Most esett le -az edzésen van egy lány, aki egy ronda cipőt mindig az öltöző szekrénybe tesz be, noha a cipőket nem szoktuk a szekrénybe tenni, csak a padok alatt hagyjuk. Amikor valaki rákérdezett, azt mondta, hogy túl drága volt. Az a cipő ilyen cipő - összeállt a kép! Smile

Amúgy én ennyiért nem vennék csukát, még ha arany terem minden léptem nyomán, ha benne járok, akkor sem. na jó .. akkor kicsit meggondolnám Wink
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 02. 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden üzletben vannak ú.n. outlet modellek, vagyis kimenő modellek.Ezek olcsóbbak, "már" Mr. Green 25.ooo Ft-tól 39.oooFt-ig kaphatóak.Ma láttam ilyeneket, sajnos nekem nem megfelelő színösszeállításokban.Ami "tetszett", az már meg 49.ooo ezer pénzbe került Twisted Evil és...nem igazán volt kényelmes, pedig próbáltam belőle többféle méretet is.
De azért azt is el kell mondanom, hogy a kb.20 perces próba-séta után baromi kényelmetlennek tűnt az én egyébként kedvenc, jó kis kényelmes cipőcském....Na szóval, ettől megint nem vagyok beljebb.... Rolling Eyes Cool
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 04. 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Minden üzletben vannak ú.n. outlet modellek, vagyis kimenő modellek.Ezek olcsóbbak, "már" Mr. Green 25.ooo Ft-tól 39.oooFt-ig kaphatóak.Ma láttam ilyeneket, sajnos nekem nem megfelelő színösszeállításokban.Ami "tetszett", az már meg 49.ooo ezer pénzbe került Twisted Evil és...nem igazán volt kényelmes, pedig próbáltam belőle többféle méretet is.
De azért azt is el kell mondanom, hogy a kb.20 perces próba-séta után baromi kényelmetlennek tűnt az én egyébként kedvenc, jó kis kényelmes cipőcském....Na szóval, ettől megint nem vagyok beljebb.... Rolling Eyes Cool

A vaterán én is megnéztem, észnél kell ám lenni. Ami olcsóbb, az mind átlag 42-es méret, vagy mbt technológiával készült cipő, ami gondolom nem ugyanaz. De az igazi, eredeti mbt cipők ott is átlag 40-50ezer forintba kerülnek.

Egyébként pont tegnap ahogy mentem angolórára, előttem ment egy lány, és valami furcsa összhang áradt belőle: aztán rájöttem miért: kiskosztüm (miniszoknyás), rendezett haj, irattáska, és mindehhez felvett egy fekete mbt cipőt..... pale scratch crybaby szóval nem tudtam sírjak vagy nevessek, dehátha neki ez így volt kényelmes.... az irodában biztosan átvette a kosztumcipőjét vagy papucskáját.
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 14. 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Győrben találtam egy cipőboltot, ahol ilyet árulnak. Most már megnézem magamnak Smile ha lesz gy órás plázázó időnk, akkor bemegyek egyet próbálgatni.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
7 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.