Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Szauna - télen és nyáron

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 14. 19:40    Hozzászólás témája: Szauna - télen és nyáron Hozzászólás az előzmény idézésével

Ti miért szerettek szaunázni? Én nyáron is nagyon szeretem, mert sokkal könnyebb elviselni a forróságot, sőt az ember nem izzad olyan büdöset, hogyha szaunázgat egy kicsit.

Jár valaki még rajtam kívül időnként szaunába?
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 14. 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én igen,de sajnos nagyon ritkán jutok el odáig.
Az infraszaunát is próbáltad? Nekem az annyira nem jött be, a hagyományosat jobban szeretem.
Szaunázás után mindig jó a közérzetem,és valahogy könnyebbnek érzem magam.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 15. 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon rég voltam, de kellene, kellene...
Infraszaunázni jár valaki? Kíváncsi lettem rá (asszem, második gyermekkoromat élem, most minden szart ki akarok próbálni Very Happy) bár hangulata nyilván nincsen neki.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 15. 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én az infrát is szeretem. Az is élmény, csak más. Szerintem az infra némileg hatásosabb is, mint a hagyományos, de a hagyományosban van egy másfajta hangulat, ami az infrában nincs. Mindkettő jó, szerintem.

Tudjátok mi a különbség kettő között, vagy mondjam?? (Súgok -a hétvégén szauna-terapauta lettem, szóval most kenem itt a pitét rendesen!) Nem akarok okoskodni, csak örömmel beszélek róla!
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 15. 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Nagyon rég voltam, de kellene, kellene...
Infraszaunázni jár valaki? Kíváncsi lettem rá (asszem, második gyermekkoromat élem, most minden szart ki akarok próbálni Very Happy) bár hangulata nyilván nincsen neki.

... elviszlek és kiizzasztom belőled a kergezergekórt Smile amúgy marsikusan Wink
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 15. 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem bírom elviselni a szaunát. Nagyon érzékeny az arcbőröm - kozmetikus sem javasolja az ilyesmit nekem.

De aki szereti, annak azt tudom mondani, h én biztos nem foglalom a helyet előle Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 15. 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nyrrrr, azt már sokan próbálták
maazzal izzasztottak, hogy zergehúsról fecsegtek tiroli módra, meg zergebecsináltról polgári módra. Neutral
A zerge brassóit eszik amúgy, nem mohát.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 15. 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
nyrrrr, azt már sokan próbálták
maazzal izzasztottak, hogy zergehúsról fecsegtek tiroli módra, meg zergebecsináltról polgári módra. Neutral
A zerge brassóit eszik amúgy, nem mohát.

Egye zerge -szuna után 2 órával eheccccc brassóit is! Wink

Az érzékeny bőrre inkább az infrás szauna jobb, nem a hagyományos. Nem szabad egyszerre sokat bent lenni, csak éppen izzadásig, majd ki, és utána fokozatokat tartva egyre tovább. A bőr érzékenységét lényegesen csökkenteni tudja, mert megnyitja és tisztán tartja a kapillárisokat. A hatóanyagok a küllenfelle krémekből jobban bemennek a bőrba (logikusan)

A szaunát egyébként sokan inkább pszichésen nem bírják. (Bezártság, meleg, szórt fény - intrauterin, vagy születési traumák is lehetnek a háttérben akár..)
Mállottviksz néne
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 25. 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma újra megyek a szaunába -remélem, nagyon nagy élmény lesz. Már készülök egész héten, de valahogy annyira le vagyok lasulva, hogy nincs kedvem elindulni sehová. Léböjtölök, amire jó a szauna, csak a böjt úgy lelassít, hogy nincs kedvem máshoz, mint aludni, meg írkálmi maximum. A szaunáért meg el kell menni ez már magában hendikepp.
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 07. 03. 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én egész nap szaunában vagyok Twisted Evil
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 07. 09. 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dywir írta:
én egész nap szaunában vagyok Twisted Evil

időnként én is Mr. Green
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2009. 08. 21. 19:43    Hozzászólás témája: Re: Szauna - télen és nyáron Hozzászólás az előzmény idézésével

Mállottviksz néne írta:
Ti miért szerettek szaunázni? Én nyáron is nagyon szeretem, mert sokkal könnyebb elviselni a forróságot, sőt az ember nem izzad olyan büdöset, hogyha szaunázgat egy kicsit.

Jár valaki még rajtam kívül időnként szaunába?

Grafi, Te büdöset izzadsz???
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.