Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

ajándék... vagy ajándok :)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 10. 29. 08:21    Hozzászólás témája: ajándék... vagy ajándok :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm nektek a tegnap kínokkal teli csodáit Smile

egyik gyermekkori kedvenc versemből idéznék:

Itt van az ősz, itt van újra...
szép, mint mindíg énnekem...
azt nem tudom, hogy mi okból...
De szeretem.. de szeretem...

Kiülök a dombtetőre.. onnan nézek szerte szét...
s hallgatom a fák lehulló levelének lágy neszét...

nem tudom így van-e..bennem így hagyta lenyomatát...
de gyermekkoromban sok örömöt adott... ezt az örömöt szeretném átnyújtani nektek szeretetttel Smile

:)az ellenségemnek nem kívánom a tegnap kínjait.... csak a csodáit Smile

nem az útvesztő labirintust.... erről eszembe jutott hogy Vele nem léptünk be alabirintusba... a levendulákhoz és a pillangóházba mentünk... Smile

most eltűnök... néha.. nem is néha nálam.és/vagy. belőlem..
" a kevesebb több..."

Smile*

de íme a legelső utasom.... az első Dorothy féle sárga út...

ideiglenes tartózkodási helye... ahová vár valamit...

Debrecen egyetem a fény háza....

ilyen címet én még nem hallottam... visszakérdeztem... a válasz ugyan az volt... belül felsikoltottam és térdre rogytam.. kívűl zokogtam miután elment...
és még rengeteg csoda történt velem... rengeteg.... de aznap süket és vak voltam.. és azt hiszem az is maradok... csak a számat kellene tudnom végre befogni.. amit szegény bosszúságára nem tudtam...
iszonyatosat hibáztam ellene én is Smile nem mindegy milyen példából tanul az ember... Smile és ez már az egyén szabad választásának felelőssége Smile

egyébként a természetgyógyászt Ferikének hívják... nekem Ő tegnap Szent Ferenc volt... rengeteg szeretet van benne... rengeteg alázatos Tisztelő Kristályszeretet Smile és fény Smile

atyák fiúk é sszentlelkek sokasága vesz minket körül a labirintusunkban..
a hadak útján... lehet, hogy mégiscsak van szent háború.. és ez nem más mint az önmagunkért vívott harcunk ott belül a farkasokkal Istenért.... Smile

vicces... de a jpsszerint én nem a paptag utcában, hanem a szent miklós téren lakom Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.