Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hegyek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 14. 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Caravell írta:
mildy írta:
Lon írta:
Caravell írta:
Caravell írta:
Lon írta:
Caravell írta:
Lon írta:
Caravell írta:
Nemsokára...

dejóNeked Smile

Neked is jó volt ugyehogyugye, még éppen ebben a topikban sóvárogtam, sört is ígértem,ha emlékszel...
De ha a hegy nem jön Caravellhez, Caravell megy a hegyhez Wink
Laughing én szívesen elviszlek, de arra még bőven várnod kell Laughing
azé' majd igyál egyet helyettem a szépséges helyre Smile

Forralt bor?

Se hegy se forralt bor, gondoskodott róla az illetékhivatal Evil or Very Mad
jah olvastam... sajnálom Confused

hát ez pech Sad

az illetékhivatal éppen most keseríti a mi életünket is (illetve nem ők, hanem a szabályok). Confused

Ebben nagymesterek Evil or Very Mad

kérjetek fizetéskönnyítést: kérjétek az illeték egy részének elengedését és/vagy részletfizetést. mi is ezt tettük. jogászismerős meg Apeh-os ügyintéző is javasolta. az utóbbinak nagyobb az esélye talán, mármint a részletfizetésnek. mi még nem kaptunk választ, de reménykedünk.

alias Ms M.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 02. 15. 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz, már befizettük. Így a tuti. Zakopane megvár.
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 16. 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a kép volt a lányszobám falán. Akkor megfogadtam, egyszer megkeresem. Be is tartottam a szavam, érettségi után. Nagy csalódás volt a tó, a valóságban egészen kicsi, majdnem egy "pocsolya". De a Dolomitokat nagyon megszerettem.

Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 03. 16. 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Félelmetes sziklái lélegzetelállítóak

Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 14. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kárpótlás Zakopane helyett: a nyári célpont Dalmáciában (Sv. Ilija 961m)

Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 06. 22. 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közelebbről:
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 09. 10. 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megmásztuk, de úgy beburkolózott a felhőbe, hogy volt vagy 3 méter a látótávolság, szóval kilátás nuku... vissza kell menni mégegyszer nekirugaszkodni. Rolling Eyes Confused
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 07. 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez valszeg a legszebb hely, ahol valaha voltam. kicsike kolostor a francia pireneusokban, nem messze a caminótól. hihetetlen élmény volt.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 07. 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

29/11 írta:
ez valszeg a legszebb hely, ahol valaha voltam. kicsike kolostor a francia pireneusokban, nem messze a caminótól. hihetetlen élmény volt.

sárgulok Smile
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 08. 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak ajánlani tudom. az benne a legjobb, hogy el van zárva a külvilágtól, autóval föl sem lehet menni, csak gyalog, hegyi úton. és ez a turisták 90%-át is távol tartja.
a kápolnában zsoltárt énekelnek, az égen sas vijjig, a szemközti sziklafalon kis vízesés zúg, és semmi mást nem hallani. na még az esőt a levelelken, mert épp elkezdett esni, amikor ott voltunk.

hát...nem nagyon akartunk lejönni : ))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 08. 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="29/11"]csak ajánlani tudom. az benne a legjobb, hogy el van zárva a külvilágtól, autóval föl sem lehet menni, csak gyalog, hegyi úton. és ez a turisták 90%-át is távol tartja.
a kápolnában zsoltárt énekelnek, az égen sas vijjig, a szemközti sziklafalon kis vízesés zúg, és semmi mást nem hallani. na még az esőt a levelelken, mert épp elkezdett esni, amikor ott voltunk.

hát...nem nagyon akartunk lejönni : ))[/quote]

Istenem... gyönyörű.....

de jó, hogy legalább te eljutottál oda....
köszönjük, hogy megosztottad velünk.. megnéztem a képet... csodás energiája... szere-energiája van.... nyugalom lengi körbe mint egy égi uszály... valamely uralkodónőt.....
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
13 / 13 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.