Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KEDVES VENDÉG! OLVASD EL ÉS LÉPJ BE! :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wave 42
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BTW csak annyit jegyeznék meg, hogy akár a vendégek lehetnek regisztrált fórumtagok is csak épp nincsenek bejelentkezve, mert épp nincs indíttatásuk írogatni és csak olvasgatnak.
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

linus írta:
BTW csak annyit jegyeznék meg, hogy akár a vendégek lehetnek regisztrált fórumtagok is csak épp nincsenek bejelentkezve, mert épp nincs indíttatásuk írogatni és csak olvasgatnak.

Én is szoktam Wink De ha mindenki csak olvas, előbb utóbb elfogy az olvasnivaló Wink. Ezért kell írni is. Ma én írok, holnap Te Smile... Nem csak arra próbáltam ösztönözni, hogy a vendégek regisztráljanak. Wink
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
Jajmá! Ne legyetek már olyan negatívak. Szerintem van fent vagy 2000 téma, ebből naponta 20 mozog, 10 pörög 5 értelmes... Nem elfér itt még egy? Razz

csak épp az 5 "értelmes" nincs benne a 10 pörgősbe... Rolling Eyes Rolling Eyes Twisted Evil
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 18. 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
bocsita írta:
Jajmá! Ne legyetek már olyan negatívak. Szerintem van fent vagy 2000 téma, ebből naponta 20 mozog, 10 pörög 5 értelmes... Nem elfér itt még egy? Razz

csak épp az 5 "értelmes" nincs benne a 10 pörgősbe... Rolling Eyes Rolling Eyes Twisted Evil

Laughing Laughing Mondasz valamit Wink
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 19. 07:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
Illúzió írta:
bocsita írta:

Laughing Laughing Mondasz valamit Wink

Rolling Eyes Úgy csináltok, mintha nem a fórumozóktól függene, hogy milyen a fórum...amilyet főztünk, olyat is eszünk... Laughing Laughing Laughing
S különben is minek ezen ennyit rinyálni örökké? Confused Olyan, amilyen...aki kivülről olvas, és tetszik neki, esetleg beregel és beszól. Akinek nem tetszik, az nem. Ennyi. Aki már tag, szintén megvan az oka arra, hogy miért van itt...vagy hogy épp miért nincs. Akinek végképp nem tetszik, fogja és szedi a sátorfáját. Pont.
Vissza az elejére
Gyöngyvirág
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 07:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kopp-kopp! Ugye jó helyen járok? Láttam itt egy ajtót, amelyre az volt kiírva: Lépj be kedves vendég!
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 07:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:
Kopp-kopp! Ugye jó helyen járok? Láttam itt egy ajtót, amelyre az volt kiírva: Lépj be kedves vendég!

Jó helyen jársz Smile
Érezd jól magad köztünk!
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyöngyvirág írta:

Igen, ez az az ajtó...Üdv a fórumon! Nézz körül, olvasgass...ha kedved van, szólj be valamelyik topicba! Smile wave
Vissza az elejére
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 13:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azert sincs igazan nagy porges, mivel ez egy aktivalos forum, a regeket en aktivalom 1-2 vagy 3-4 napon belul.

Ennek legfobb oka, hogy igy kevesebb spamet kapunk, es ha kitiltok egy trollt, vagy egy keretlen reklamozot akkor nehezen jon vissza, ezert nem eri meg neki ujat regelni

Mindez a Barlang erdekeben Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Én is megkaptam a belépési engedélyem. Napok óta olvasgatlak benneteket, egész jó kis fórumnak tűnik. Hogy nincs pörgés? Láttam ennél sokkal lagymatagabbakat is. Kicsit bonyolultnak tűnik a felület, de próbálom kitapasztalni. S jól szétnézni. Ez női fórum?
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Sziasztok! Én is megkaptam a belépési engedélyem. Napok óta olvasgatlak benneteket, egész jó kis fórumnak tűnik. Hogy nincs pörgés? Láttam ennél sokkal lagymatagabbakat is. Kicsit bonyolultnak tűnik a felület, de próbálom kitapasztalni. S jól szétnézni. Ez női fórum?

Érezd jól magad Te is...lehet hogy kicsit bonyolultnak tűnik, de majd kiigazodsz rajta!
Hogy női fórum-e? Hmmm... scratch nem is tudom...én még nem régóta vagyok itt...de a többi csaj majd megmondja... Smile
Vissza az elejére
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Süni*! Köszönöm kedves szavaid. Aranyos vagy! Nem baj ha sok a Nő, sok az érzelem! Életvidám vagyok, szeretek filozofálni és humorizálni, s jó kedvre deríteni szomorú embereket.
Vissza az elejére
Gyöngyvirág
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Köszönöm a szívélyes fogadtatást. Swindler értem, és köszönöm. Smile További jó munkát kívánok neked!
Új dolgok ezek számomra, kezdő vagyok én még ilyen fórumozás terén. Bocsássátok meg nekem, ha valamit rosszul csinálok, hisz már a belépéssel is gondjaim voltak.De azért ideértem!
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 12. 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Süni*! Ugyan még nem szólt hozzám Nő rajtad kívül, de azért látom, van itt férfi is Wink.

Kisképecskémmel vagyok még bajban, de utána olvastam, sajnos meg kell még sokáig elégednem a szűkös választékkal Sad. De nem baj, a kis sárkány is jó egyelőre Smile.

A Te avatarodon miért nem látszik a szemed? Zavaró így egy kicsit. Vagy jelent valamit?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
3 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.