Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Feng Shui
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 29. 01:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
Ejika írta:
imelda írta:
Ejika írta:
vagy van esetleg olyan felület, amit szívesen dekorálnál bent??? Rolling Eyes

a négyből három ilyen Smile

üvegfesték??? Fekete mintákat festhetsz, valami non-figuratívat.. szépek tudnak lenni..és legalább kreatívkodsz 1 kicsit Wink

ez már kicsit elfogadhatóbban hangzik Smile köszi!

nincs mit Rolling Eyes
-

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 30. 11:13    Hozzászólás témája: Re: feng shui Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
hátha van valami hasznos ötletetek..
a karrier terület a jelenlegi házunkban a fürdő területére esik Sad
történetesen egy kevés beige csempe kivételével teljesen fehér fürdőről van szó.. mivel munkát keresek, ezt a területet szeretném erősiteni.. tudomásom szerint ezt többek között a fekete szin használatával lehet elősegiteni.. nade a fürdőben?! ha van ötletetek, szivesen fogadom!

Obszidián? Esetleg fekete igazgyöngy (de az csillagászati összeg)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2006. 12. 30. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://fengshui.lap.hu/ Rolling Eyes
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 17. 07:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt a tavasz, itt az ideje a megújulásnak. Selejtezés, nagytakarítás és felújítás... Ti hogy csináljátok?

Most fogom alaposabban rendbe tenni a lakást, majd leírom milyen ősrégi kacatokat találtam Smile
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 18. 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tegnap már írtam ide, aztán elszállt, mint a tavaszi szél : Mr. Green

Ha arra gondolok, hogy a környezetem és közöttem is folyamatos oda-vissza hatás van, akkor természetes, hogy a rendrakás és már nem használt dolgok felszámolás nagyon fontos.

szóóóóval... én úgy szoktam, hogy először lélekben felkészülök rá (már csak azért is, mert ezek eleinte nem mindig kellemes tevékenységek)...aztán meglovagolok egy jó kis pillanatot, és akkor általában baromi gyorsan végzek vele, és elég hatékonyan is tudom csinálni.
Persze ez azért nem ilyen véresen komoly dolog Smile de nagyon lényeges, hogy rá legyek hangolva, mert különbön csak szöszmötölök, és leragadok minden egyes akárminél, és csak toporgok ott vele simán Cool
Végülis ez minden olyan tennivalóra igaz, amit nem eleve nagy örömmel végzünk.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 18. 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
tegnap már írtam ide, aztán elszállt, mint a tavaszi szél : Mr. Green

Ha arra gondolok, hogy a környezetem és közöttem is folyamatos oda-vissza hatás van, akkor természetes, hogy a rendrakás és már nem használt dolgok felszámolás nagyon fontos.

szóóóóval... én úgy szoktam, hogy először lélekben felkészülök rá (már csak azért is, mert ezek eleinte nem mindig kellemes tevékenységek)...aztán meglovagolok egy jó kis pillanatot, és akkor általában baromi gyorsan végzek vele, és elég hatékonyan is tudom csinálni.
Persze ez azért nem ilyen véresen komoly dolog Smile de nagyon lényeges, hogy rá legyek hangolva, mert különbön csak szöszmötölök, és leragadok minden egyes akárminél, és csak toporgok ott vele simán Cool
Végülis ez minden olyan tennivalóra igaz, amit nem eleve nagy örömmel végzünk.

én is így vagyok vele.. Smile és ha már megtaláltam benne az élvezetet sokkal könnyebben megy és jön a sikerélmény is ami fokozza a munkakedvet Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 18. 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már tegnap elkezdtem a selejtezést, de csak egy részével végeztem. Tudom, hogy túl nagy dolgot terveztem be megint Smile
Miket találtam? Hááááát... "kedvenc kabátot" a középiskolás évekből Laughing jó rég volt már
Sajnos nehezen haladok a gyerekek miatt, de amíg a Nyuszi ideér, talán én is végzek a dolgaimmal Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
4 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.