Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nevek és avatarok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nickem:
Anni-Annika a valós nevem, ehhez hozzátettem a "nick" szót és így lett "annick"
ahogy látom, itt egy listából lehet választani, kívülről nem hozható be kép, ugye ?
Újoncként még ügyetlenkedek, ezért választottam a meglepett macskát Laughing

A hozzászólás legutóbb annick által 2010. 03. 21. 21:24-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:
Nickem:
Ani-Anni-Annika a valós nevem, ehhez hozzátettem a "nick" szót és így lett "annick"
ahogy látom, itt egy listából lehet választani, kívülről nem hozható be kép, ugye ?
Újoncként még ügyetlenkedek, ezért választottam a meglepett macskát Laughing

Szervusz kedves
de lehet választani. nekem szürke melsőmacskatalpaim vannak valahol az éterben... swindler adja majd őket vissza nekem....
neki kell ugyanis bocsita szerint írni és e-mailben elküldeni a képet állítólag ő tudja feltenni neked.
nos az enyémet vagy nem kapta meg, vagy nem volt rá ideje.... tegnap vagy tegnapelőtt küldtem el asszem.
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 21. 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Máris megtaláltam, hogy ez még korai kérés lenne, egyelőre csodálkozó macska maradok (sebaj, ez illik egy neofitahoz)
Vissza az elejére
Gyöngyvirág
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bókember írta:
Gyöngyvirág írta:
Bókember írta:
Gyöngyvirág írta:
Bókember, bocsita, süni*, méhecske2, nektek is köszönöm. Nagyon érdekes!És szürke, neked is, de úgy vélem, Te még fogsz írni a témában.

Örülök, hogy már ennyien válaszoltatok. De kíváncsi lennék a többiekre is. Wink
(Úgy tűnik, van egy ilyen rossz szokásom. Smile )

Mi is kíváncsiak vagyunk rád Wink! Te szép szemű Wink Aj ha a másik szemed is látszana Laughing

Embarassed Embarassed Embarassed
Hidd el, az egyik szemem ugyanolyan, mint a másik. Smile Wink

A szem párosával szép! A legizgalmasabb dolog, mikor közel hajolunk a kedveshez, s hol az egyik hol a másik szeméből próbáljuk kiolvasni a lelke üzenetét. Laughing

Próbálnád ezt meg a neten keresztül! Még neked sem menne bókember!
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!
200 hozzaszolas es 3 honap utan lehet kerni sajat avatart, addig a nyilvanosak kozul lehet valasztani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értem.
Ez a "ha jó vagy, kérhetsz" nálam rossz érzéseket hoz elő, de ez egyéni problémám.
Nyilván nem egy ilyen piti dolog dönti el, hogy az ember megveti-e a lábát egy fórumon, vagy sem.
Lehetnék akár egy békagyík, vagy egy medúza is, ha jó itt beszélgetni, marad az ember, ha meg nem, hát nem.

Mindenesetre törlöm a bandzsa macskát, mint létezhető avatart, aztán majd csak értesítenek, ha választhatok.
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ki írta neked az idézett mondatot?
ne halgass rá és kérlek tedd vissza a cicát... olyan jó volt ránézni... olyan helyes kedves kis pofija van... olyan kislányos... Smile olyan cicás...
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Senki nem írta, nekem jutott eszembe.
Ez a "ha jó vagy, kérhetsz" régi, rossz emléket hozott elő bennem.
Nos, akkor bandzsa macska leszek kérésedre, bár semmi rokonlelkűséget nem érzek vele, de legyen.
Vissza az elejére
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 18:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

annick írta:
Senki nem írta, nekem jutott eszembe.
Ez a "ha jó vagy, kérhetsz" régi, rossz emléket hozott elő bennem.
Nos, akkor bandzsa macska leszek kérésedre, bár semmi rokonlelkűséget nem érzek vele, de legyen, ez olyan szabályszerű legalább.

Laughing Laughing Laughing már megbocsáss de ennek a cicának semmi baj a látásával.... csak meditálva állatbarátként összpontosít meg ne zavarja azt a helyes kis legyecskét... ez egy budhista cica Laughing Laughing Laughing

ha nem esik jól ne legyen az avatarod... nekem tetszett...

egyébként nekem volt egy valóban ily szemű cicám bandzsi... hatalmas szürke kandúr ... nagyon szerettem...
bélférgességtől is összeugorhat egy cica szeme de sem az ő esetében... a te avatarod esetében meg pláne nincs ilyenről szó....

annyira édes ez a cica.... de olyan avatart válasz amivel az sem zavar ha valaki ugratni kezd.... mert bármi előfordulhat. nem csak dícséret... Smile
édes ez a cica...

ha jó leszel... akár viccesen én is mondhattam volna.. azon sem lett volna szabad kedves megsértődni Wink Smile
Vissza az elejére
annick
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Okszi, bandzsa macska lettem és az is maradok.
Elköszönök most, én abban a furcsa világban élek, hogy a HÉTFŐ a szabadnapom, (majdnem) minden hétfő, cserébe a hosszú szabadságért (én választottam) -- ezért dumáltam ma itt álló nap (esett az eső)
Holnaptól dolgozok újra, de visszajövök estefelé walk
Vissza az elejére
Swindler
a Dagisarkany

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem arrol van szo, hogyha jo vagy kerhetsz. Ez jopar eve kialakult szokas, ezzel jutalmazzuk huseges klubtagjainkat. Ez egy klubjellegű forum.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Swindler írta:
Nem arrol van szo, hogyha jo vagy kerhetsz. Ez jopar eve kialakult szokas, ezzel jutalmazzuk huseges klubtagjainkat. Ez egy klubjellegű forum.

Na, ezt is megtudtam...eddig nekem csak ezofórumnak emlegették...ja, és hogy: "Mindenkinek, akinek lelke van..." Smile
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az aotan egy mozaikszó, még a gimis korszakból Laughing egy egyszerű kis hülyeségből alakult ki, végül rajtam ragadt, aztán amikor a neten nicknevet kellett megadom nagyon hasznosnak bizonyult, mert a nevem különböző variációi addigra többnyire már foglaltak voltak

avatarom egy delfin volt a kezdetekben, aztán később lett ez a cica, kicsi, aranyos, és méregzsák, újabban nagyon hasonlítok rá

ha megtalálom azt a képet ami leginkább rám illik, akkor majd elküdöm a sárkányunknak, de egyenlőre ez a dolog még várat magára Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
serena
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 20:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Némi szerénységet és nőiességet kéne tanulnom. Ezért Szerénke után, aki ugye a Frakk című méltán sikeres mesefilm egyik macska hölgyeménye vala, gondoltam, hogy emlékeztető gyanánt felveszem eme nagyban hasonló, de mégis egészen más álnevet.
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 05:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Komoly gondban vagyok. Méghozzá azért, mert szeretnék normálisan komolyan fórumozni - ahogy próbáltam volt már egy ideje is - de úgy érzem - elkövettem azt a hibát, hogy egy poénosnak gondolt nick név választásommal és egy poénosnak gondolt belépővel véglegesen beskatulyáztam magam. Mert a nick nevem értelmes magyar szó, aminek tiszta jelentése van, s ezáltal beskatulyáztam magam annak jelentése mögé, mivel a "név kötelez". Olyan ez, mint mikor poénosnak szánt nevet kap a gyermek, s örök életére (de legalább 18. év betöltéséig, mikor megváltoztathatja) megpecsételődik Confused .

Most, hogy látom, azért volt/van itt a fórumon jó pár férfi is, aki kőkeményen bókol, flörtöl a nőkkel, mégsem gondolunk rájuk eben a mivoltukban, míg én Shocked . Persze, szoktam bókolni, de nem mindig, és egyáltalán nem olyan sokat, mint nevem vagy belépőm után gondolnók. Úgyhogy elnézést kérek azoktól, akiknek tetszett a bókoló stílus, mert mostantól ezt visszafogom olyan szintre, mint amilyen arányban az életemben jelen van. Próbálom a továbbiakban rendelkezésre álló egyre kevesebb időt hasznos dogokkal kitölteni. (Munkahelyi netezéssel óvatosan kell bánni. Rolling Eyes)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
3 / 4 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.