Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Faliújság 4.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 33, 34, 35  Következő

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gincsi
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 24. 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A barátnőmmel közösen támadt egy (szerintem) nagyszerű ötletünk. Gondoltuk, megvalósítjuk egy nonprofit egyesület keretein belül. Pályázatot is írunk, és sok-sok munka után remélhetőleg elindítjuk majd Magyarország első pelenkamosó szolgálatát itt Pécsett. Tőlünk nyugatabbra sok helyen sikeresen működik már a dolog. Persze ott állami támogatás is jár hozzá. Rendkívüli mértékben környezetkímélő megoldás, és a babák szempontjából is sok előnnyel rendelkezik. A megvalósítási folyamat első részéhez hozzátartozik az igényfelmérés is. Ezért készítettünk egy kérdőívet, amelyet interneten keresztül igyekszünk minél több helyre eljuttatni. Elhoztam hát ide is... Smile
Ha úgy érzed, szívesen áldoznál erre pár percet, akkor az alábbi linkre kattintva kitöltheted a kérdőívet.

http://ripet.hu/feedback.php?kid=q3ojh37h6evxcuuh

Lehetsz anyuka, apuka, nagyi, és papa, vagy majdan leendő anyuka, apuka, nagyi és papa, mindenki véleménye számít!

Köszönet azoknak, akik kitöltik!

Gina
“Erkölcsi, szellemi vagy fizikai szervezetünk egyetlen porcikája sem tud akárcsak egy évig is megülni a fenekén. Magyarán változunk, és változnunk is kell, állandóan, folyamatosan, amíg csak élünk.” (Mark Twain)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 25. 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Kedves Mindenki!
Mától újra moderálok....

Örömhír! Laughing
Bókember
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 25. 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gincsi írta:

Lehetsz anyuka, apuka, nagyi, és papa, vagy majdan leendő anyuka, apuka, nagyi és papa, mindenki véleménye számít!

Köszönet azoknak, akik kitöltik!

Gina

Nekem lenne egy kérdésem. Biztonságos ez? Mert ha egy tele pelust elteszek, majd a következőt és így tovább, míg tele nem lesz a tartály, az elsőkben már olyan fokú erjedések Shocked baktérium tenyészetek Shocked keletkeznek, ami már beépül, roncsolja a pelus anyag szerkezetét, legalább egy elszíneződés erejéig, függetlenül attól, hogy a "szag" nem jön ki a dobozból, mert filteres.
A kisgyermekes anyukák (és apukák Laughing ) attól járkálnak karikás szemmel, hogy minden nap pelenkát kell mosni... Egy hetes tele pelenka ... hát az már kuka, mert nincs az a hypo mennyiség, ami nyomtalanul helyreállítaná. Shocked
És mivel mosnátok? Mennyire mondható sterilnek a visszakapott pelus? Manapság ezek fontos kérdések. Wink
Vissza az elejére
pihike
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 26. 20:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.csend.hu/index.sqn?&md=main&nd=48

Nyílt nap a
Mantra Alternatív Természettudományi Szabadegyetemen!

2010. március 27-28-án, szombaton és vasárnap
9 és 18 óra között szeretettel várunk minden érdeklődőt
előadásainkra.

A részvétel ingyenes és kötelezettség nélküli.

Helyszín: 1146. Budapest, Thököly út 58-60.
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 27. 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pihike írta:

Nyílt nap a

előadásainkra.

bocsita és szelené... még sosem voltam ilyenen... nincs kedvetek együtt bemenni ma a gyerekekkel vagy akár mindannyian?
a legnagyobb gyereket biztosan érdekelné... vagy érdekes lehetne legalábbis engem érdekelne mi ez...

igazából engem azt hiszem a vasárnap délutáni érdekelne....
de kit- mi
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 27. 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
pihike írta:

Nyílt nap a

előadásainkra.

bocsita és szelené... még sosem voltam ilyenen... nincs kedvetek együtt bemenni ma a gyerekekkel vagy akár mindannyian?
a legnagyobb gyereket biztosan érdekelné... vagy érdekes lehetne legalábbis engem érdekelne mi ez...

de kit- mi

Mindkettőnket érdekelne. Kiváltképp Szelenét, mert Ő még értené is miről beszélnek. Wink
Engem is érdekel, de a mai-holnapi időtöltésemet "kényszer" határozza meg, nem pedig a vágyaim. Konkrétan muszáj dolgoznom, s nem tehetem meg hogy félredobva egy kincset érő lehetőséget, jelen legyek egy számomra spirituális fejlődésem szempontjából érdekes, de anyagilag hasztalan rendezvényen. De ha el tudtok menni, szívesen várom a beszámolókat. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 27. 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
szürke írta:
pihike írta:

Nyílt nap a

előadásainkra.

de kit- mi

Mindkettőnket érdekelne. Kiváltképp Szelenét, mert Ő még értené is miről beszélnek. Wink
Engem is érdekel, de a mai-holnapi időtöltésemet "kényszer" határozza meg, nem pedig a vágyaim. Konkrétan muszáj dolgoznom, s nem tehetem meg hogy félredobva egy kincset érő lehetőséget, jelen legyek egy számomra spirituális fejlődésem szempontjából érdekes, de anyagilag hasztalan rendezvényen. De ha el tudtok menni, szívesen várom a beszámolókat. Smile

nagyon helyes Smile dolgozz.. Smile

de azt hittem azt szombaton délelőtt elintézed Smile vasárnap a szülinapot ünnepeljük és csak ma tudnánk elmenni. arra nem ami legjobban érdekelne... hacsak nem akkor megy a fiam vonata... még nem tájékoztatott
még megbeszélem a gyerekekkel mert én szelenével simán elmennék
örömmel és a gyerekekkel...bár most épp egy nemleges választ kaptam...
a legnagyobbtól....de csak mert más dolga van és nem érdekli mondta...sajna...

de ha elintéznéd ma a munkádat és ti bemennétek szelenével akkor elmesélhetnétek ti.
vagy ki tudja mikor megy az a vonat .. és szelenével és a gyerekekkel is szívesen elmennék... de nem ígérek semmit. mert lehet hogy tovább marad a nagyfiam és akkor tovább ünneplünk. Smile
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 27. 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vasárnapi nekem jobban tetszik. Ha befejeztem munkám, megbeszélem vele, s akár mehetnénk is. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 02. 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyorsan, gyorsan!
ha valakit érdekel az m2-n most kezdődött el a Berlin felett az ég c. Wim Wenders film
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 03. 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Gyorsan, gyorsan!
ha valakit érdekel az m2-n most kezdődött el a Berlin felett az ég c. Wim Wenders film

Jaj, erről lemaradtam... Sad
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 27. 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emlékeztető:

Ma tízmillószoros nap van.

Figyeljünk...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 27. 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emlékeztető:

Ma tízmillószoros nap van.

Figyeljünk...

Tízmilliószoros nap

A tibeti "nagy" Buddha napokat hívják tízmilliószoros napoknak. A tibetiek szerint évente négy ilyen nap van: az első holdhó 15., a negyedik holdhó 15., a hatodik holdhó 4. és a kilencedik holdhó 22. napja. (A tibeti újév első napja február 25., ekkor van az első holdhó.)
Tízmilliószoros napok 2010-ben:
Február 28. vasárnap
Május 27. csütörtök
Július 15. csütörtök
Október 29. péntek
A karma (ok-okozat) törvénye szerint minden, amit teszünk és amilyen rezgéseket (gondolatokat, érzéseket) kibocsátunk magunkból az univerzumba, visszaszáll ránk. Ezen a napon minden gondolatunk, érzésünk, szavunk, cselekedetünk - jó és rossz egyaránt! - tízmilliószoros erővel hat, illetve tízmilliószorosan száll vissza ránk. Ezért ezen a napon próbáld meg testedet és tudatodat különösen tisztán tartani (ebben a böjt és a meditáció sokat segíthet). Ha szeretnél valamit teremteni, elérni az életedben, ezen a napon sok pozitív gondolattal, érzéssel erősítsd meg a vágyadat! Erre a napra érdemes időzítened a nagy terhek lerakását is. Ha pedig negatív érzések, gondolatok merülnének fel Benned, nyilvánítsd ki, hogy elengeded őket! És amikor úgy érzed, hogy Magadért és szeretteidért már minden jót megtettél, és még él Benned a vágy további jótéteményekre Smile, gyújts meg egy mécsest vagy füstölőt és ajánld fel az emberiségért! Kérd, hogy minden ember szívében jelenjen meg a szeretet, az elfogadás, a megértés és a megbocsátás, mind önmaga, mind mások felé! Küldj fényt a Földnek és az emberiségnek is! Képzeld el a Földet egészségesnek, a rajta élő embereket pedig békésnek, szeretettelinek. Lásd a Világbékét ünnepelni!

Csúcspont 17:10 -kor
A deeksha és a tízmilliószoros nap fantasztikus erejét együtt felhasználva a Teremtés programon hatalmas lendülettel indíthatod el életedet a vágyott irányba!

Otthon, egyedül elvégezhető gyakorlat, mellyel elengedheted régi terheidet, sérüléseidet és a visszatartó erőket, és megteremtheted a vágyott, gyönyörű új életedet:
Gyújts meg egy fehér vagy arany színű gyertyát vagy mécsest! Kérd a segítődet - aki lehet az Istened, az Angyalod, a Szellemi Vezetőd, a Felsőbb Éned, az Univerzum, vagy bárki -, hogy jelenjen meg a gondolataidban és a szívedben. Kérd, hogy vezesse gondolataidat a harmónia és a szeretet felé. Majd fogj egy A4-es lapot és középen egy vonallal válaszd ketté. A bal oldal tetejére írd fel: "Ilyen az életem most, ezeket a dolgokat elengedem:". A jobb oldal tetejére pedig ezt írd: "Ilyen életet szeretnék, ezeket a dolgokat bevonzom:" Aztán sorolj fel mindkét oszlopba mindent, amit csak szeretnél. Nagyon fontos, hogy a kívánságaidat konkrét határidővel add meg: melyiket milyen időtartamon belül, legkésőbb mikorra szeretnéd, hogy megvalósuljon. Miután végeztél a listákkal, nagyon őszintén gondold végig, melyiket miért kéred! Majd éld át, érezd, hogy már megkaptál mindent, amire vágysz! Most vágd ketté a lapot a vonal mentén, és az elengedésre váró dolgok oldalát égesd el a gyertya lángjában, vagy csak tépd össze. Érezd, hogy ezek a dolgok már nem képezik részét az életednek!
Végül köszönd meg a kéréseid teljesülését és Segítőd jelenlétét, és engedd, hogy megteljen a szíved a hála érzésével!

Mottó a teremtéshez:
"Imádkozz úgy, mintha minden Istenen múlna, de cselekedj úgy, mintha minden rajtad múlna!"

bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 29. 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap délelőtt a Tv2-n lesz a Kandász Andrea turisztikai műsora. Most Várgesztes lesz benne, ahol a bátyámék laknak. Gyönyörű hely, körbe fenyőerdővel. A villaparkban lesznek majd ovisok, köztük a bátyám két gyermeke is Smile
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 31. 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha meg akarom nézni bármelyik topicot, mindig azt irja ki: A téma vagy hozzászólás nem létezik. Crying or Very sad Ha Fórumra kattintok, el tudom érni a hozzászólásokat.Bennem van a hiba?
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 31. 08:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Ha meg akarom nézni bármelyik topicot, mindig azt irja ki: A téma vagy hozzászólás nem létezik. Crying or Very sad Ha Fórumra kattintok, el tudom érni a hozzászólásokat.Bennem van a hiba?

Nálam nem jelentkezik ez a jelenség.... Talán a fórumhibáknál van egy oldaltörési hiba, de most még ott sem jelentkezik...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> X Archívum, az utókornak Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 33, 34, 35  Következő
27 / 35 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.