Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

S.O.S. Valentin nap

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
nyugdijas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 12. 18:13    Hozzászólás témája: S.O.S. Valentin nap Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia mindenki!elbénáztam az időt és csak most jutott eszembe,hogy vasárnap Valentin nap és az aranyos nejem és nagylányom ajándék nélkül marad.Mivel holnap korán reggel indulok haza ma kéne valami ajándékot szereznem.Nejemnek parfümöt ,lányomnak valami sport cipőre gondoltam.Tudtok valami lehetőséget?Előre is köszönöm!
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 12. 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

parfün oké, de a cipő.. ha nincs szülinapja.. Rolling Eyes
parfümöt metró aluljáróban szimatolj, esetleg a csemete is kaphat.. Smile vagy vmi mobil-díszt. (elég, hogy gondoltál rájuk) Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 12. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemrég kaptam ajándékba clinique happy parfümöt. Nagyon jó az illata és aprócska kiszerelésben van. Bp-en az Árkádban van egy bolt, ott lehet kapni úgy tudom.
A cipő nehéz eset, azt fel kell próbálni.
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 13. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

olyan parfümöm nekem is van Smile tényleg jó az illata
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 14. 00:40    Hozzászólás témája: Re: S.O.S. Valentin nap Hozzászólás az előzmény idézésével

nyugdijas írta:
Szia mindenki!elbénáztam az időt és csak most jutott eszembe,hogy vasárnap Valentin nap és az aranyos nejem és nagylányom ajándék nélkül marad.Mivel holnap korán reggel indulok haza ma kéne valami ajándékot szereznem.Nejemnek parfümöt ,lányomnak valami sport cipőre gondoltam.Tudtok valami lehetőséget?Előre is köszönöm!

nyugdíjas, ha rám hallgatsz, veszel nekik 2 virágot, mondjuk pici cserepes krókuszt, ami 1 hét múlva kinyílik, és addig lehet figyelgetni hogy mennyi még.
és nem bálint napra (hacsak nem úgy hívják őket, amit kétlek) hanem csak úgy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Caravell
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 14. 10:34    Hozzászólás témája: Re: S.O.S. Valentin nap Hozzászólás az előzmény idézésével

nyugdijas írta:

Parfümöt? Cipőt? Shocked remélem, mégsem vettél. Valamit félreérthettél, ez az ünnep (ha valaki tartani akarja) a törődésért, a figyelemért van, virág, vacsora, közös fürdő, élmények, szerelem. Hogy a nagy rohanásban álljunk meg és értékeljünk valamit, ami estleg az idő elmúltával megszokássá vált... A nagylányodnak pedig vegyen a barátja. Ez nem a szeretet, hanem a szerelem ünnepe. Rolling Eyes
metilujza
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 22. 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én úgy vagyok az ünnepekkel, hogy szeretem megtartani. Másrészt meg a Valentin napról az a véleményem, hogy ne csak akkor szeressük a másikat és próbáljunk a kedvében járni hanem az év többi napján is. A szerelem csodálatos érzés, de a Valentin nap nekem nem csak a szerelemről szól hanem arról is, hogy szeressük a másikat a szeretetről is. Így ha valaki meg akarja a felesége melett ajándékozni a lányát is akkor azzal sincsen semmi baj. Ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Persze ha van gyereke, de ide bármelyik szeretet személy bele lehet venni akit szeret és fontos számára, szerintem.

Szeretettel üdvözöllek titeket: Metilujza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 05. 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem vallom az ünnepemnek!
A páromat minden nap szeretem, és alkalomszerűen lepem meg virággal vagy bármi kis aprósággal, akár csak egy kedves szóval....
Szóval, én hanyagolom ezt a nyugatról átvett......................
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.