Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hajhullás
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vuvuzeller
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 04. 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kép csak illusztráció.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyongybizsu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 05. 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem is ki van kopva elöl kicsit a hajam és hullik is, ami mindig bosszant, de messze nincs olyan komoly probléma, mint amit itt leírtatok. Mivel sokan javasoltatok különböző vitaminokat, erre jobban fogok figyelni és remélem ti is megtaláljátok a megfelelő módszert! Szorítok mindenkinek

Üdv,
Szilvi Confused
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 05. 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyongybizsu írta:
Sziasztok!

Nekem is ki van kopva elöl kicsit a hajam és hullik is, ami mindig bosszant, de messze nincs olyan komoly probléma, mint amit itt leírtatok. Mivel sokan javasoltatok különböző vitaminokat, erre jobban fogok figyelni és remélem ti is megtaláljátok a megfelelő módszert! Szorítok mindenkinek

Üdv,
Szilvi Confused

Ha hosszú hajad van, akkor inkább kiengedve hordd, mint összefogva.
Illetve kikopás lehet azért is mert, mondjuk, évek óta ugyanott van a választék a hajadban. Egyszerűen fésűld a másik oldalra. Smile
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyongybizsu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 16. 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Linus!
Hosszú a hajam és általában fel van tűzve... A választékkal nincs gond, azt váltogatom, de azt érzem néha, hogy "fáj a hajam" soknapos felcsatolás után.
Meg kell találnom a megfelelő, nem feltűzős frizkót Smile))

köszi mégegyszer
Szilvi
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.