Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Jótékony probiotikum
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
andi.feher
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 06. 11. 10:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen én is azokat bírom amikor valami tünetem már kezd alakulni beszedek két kapszulát evés után és már pár óra múlva semmi bajom Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
isztambul
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 19. 14:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

abban igazatok van, hogy már a csapból is ez a téma folyik, de ti tudjátok, hogy mik is a bélflóra baktériumai, és hogyan segítenek? A joghurt reklámokból azért nem derül ki a teljes igazság... Szerintem érdemes ennek a neten utánaolvasni.
Amúgy sok zöldség, élőflórás kefirek és joghurtok fogyasztása és a rengeteg víz segíteni szokott az ilyen problémákon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.