Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Társasutazás - turistatipológia
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 16. 13:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szürke írta:
és egy ilyen is van Linus Smile

ezt a hozzászólást nem értem, de hangyáék utibeszámolóin hangosan nevettem....
hangya én is dalra fakadnék... sőt én kíváncsi lennék arra a "bűntető" hangodra is és nem nyugodnék addig amíg elő nem imádkoznám belőled Smile
abban a kánonban ami a buszon lenne hidd el kellemes lenne a hangoddal spékelt hangorkán Smile
Laughing Laughing kedvem lenne most azonnal felülni arra a buszra Smile Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 16. 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akiron írta:
szürke írta:
és egy ilyen is van Linus Smile

ezt a hozzászólást nem értem...

Nem baj, én értettem anno. Razz
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 16. 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most én is megint végigolvastam gyorsan ezt a topicot, és eszembe jutott egy vonatos utazásom, amit már leírtam itt valamelyik topicban, de mivel inkább ide való, hát bocs a duplázásért
Én vonatra fel, négyes űlésben egyedül.Mellettem a másik oldalon ugyancsak négyes űlés - egy család űlt oda, nem tudom pontosan honnan valósiak voltak ők, csak úgy tudom őket leírni, hogy mandulavágású volt a szemük Smile
Helyezkedés közben egyszer csak elcsattant egy tüssz, olyan váratlan, kicsit úgy a szaftosabbik fajtából.A családfőnek látszó férfi azonnal elnézést kért tőlem, ezzel a bájos meghajolós módon.
Aztán közben megették kis uzsijukat, mitől is a férfi elálmosodott, és úgy döntött szunyókál egy kicsikét.
Ehhez pedig feltett egy szájmaszkot, és úgy szundikált.
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 17. 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó téma. Én egyedül szoktam utazni. És mindig van, aki nem érti miért. Twisted Evil

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
akiron
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 17. 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Jó téma. Én egyedül szoktam utazni. És mindig van, aki nem érti miért. Twisted Evil

Rendben egyedül indulsz, de egyedül is érkezel? Twisted Evil Rolling Eyes Laughing Wink
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 17. 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyedül indulok és egyedül érkezem - másképp nem is lehet, ha tényleg utazunk. Wink
Közben persze lehet találkozni és egy ideig együtt tartani sokféle emberrel.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 17. 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is mindig egyedül utaztam. Szerintem jó. Very Happy
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 17. 18:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha pedig meg akarsz ismerni egy idegen kultúrát, kötelező.

Vissza az elejére
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 22. 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó tanács, ha elfogadjátok.

Egyre inkább elterjed az internetes foglalás az utak egyéni szervezése. Manapság egyre kevesebben sétálnak be utazási irodába, hogy ott foglaljanak szállást. Ami jó dolog, sőt én, mint szakmabeli is így csinálom.
Biztos, hogy nem fizetek közvetítői jutalékot, fizessen a szálloda a foglalási oldalnak. Twisted Evil
Viszont egyre több az ál online iroda is, így csak megbízható, nagy nevű közvetítőnél szabad foglalni.
Ma érkezett 7 vendég, teljesen hivatalosnak látszó utazási papírokkal, kifizették a szállást előre, de a foglalás soha nem érkezett meg a szállodánkba. Ma telt ház van. Szerencsétlenek itt álltak szállás nélkül. Szerencsére a környékben találtunk ma estére nekik szobát, de vannak olyan napok, amikor egy gombostűt sem lehet leejteni a városban és szinte sehol sincs hely.
Szóval Moss travel-nél myhotelss- nél ne foglaljatok, mégha nagyon csábító árakat mutatnak is!
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 09. 22. 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Busszal én sem utazom többé, mert van az úgynevezett "korareggel is büdös vagyok" típus, aki 24 vagy több órát ül a közvetlen közeledben. Amúgy én kellően szimpatikus vagyok minden "elmesélem az életem" és "vég nélkül udvarolgatok" fazonnak.
A kurkászós műsor előadását pedig még gyakorolnom kell Laughing de már jól haladok.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Mágikus helyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.