Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Gondolatébresztés napja!

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Szafije
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 07. 18:09    Hozzászólás témája: Gondolatébresztés napja! Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy érdekes program amit a figyelmetekbe ajánlok. Lesz egy konferencia ahol neves előadóktól hallhatunk előadásokat amivel mindenki könnyebben találja meg lelki nyugalmát, igaz életútját és személyes sikerét. Baki Mária is ott lesz és sokat tanulhatunk a jobb agyfélteke használatról is, vagy Szalay Ádámtól a TITOK című film tanácsairól.
Én többször voltam már ilyen konferencián és nagyon sokat segített, ezért ajánlom Nektek is bátran. A rendezvény December-én lesz a Lurdy Házban. Októberben még olcsóbbak a jegyek!
Kimásoltam nektek ide pár részletet az alábbi website-ról, ahol a teljes leírás szerepel.
http://www.gondolatebresztes.hu/
ELŐADÓK:
JOHNNÉ BAKI MÁRIA
Holisztikus Oktatási Központ vezetője, kineziológus, Bach-virágterapeuta, családállító, életmódtáborok vezetője
Előadás:Barátunk és ellenségünk a stressz
BIHARI LÁSZLÓ -Tudatos Élet vezetője
Előadás:A jobb agyféltekés látásmód szerepe és életünkre gyakorolot hatása a mindennapokban
PATI NAGY ATTILA
Fitness Company vezetője
Előadás:Gondolataink hatása a teljesítményünkre
VARGA RÓBERT
Életmód tanácsadó
Előadás:
Céljaink, tetteink, sikerünk
TONK EMIL - Magyar Marketing Szövetség alapítója és alelnöke, nemzetközi marketing közgazdász
Előadás: A siker kulcsa
SZALAY ÁDÁM -TV2 Napló című műsorának főszerkesztője
Előadás:Sikeres életünk TITKA
Ha egy kis feltöltődésre vágysz, ott a helyed! A konferencia neve: GONDOLATÉBRESZTÉS NAPJA
Időpont: 2010. December 04. – Szombat: 9-17 óráig
Helyszín: Lurdy Ház (Budapest 1097, Könyves Kálmán körút 12-14)
http://www.gondolatebresztes.hu/

Ha szeretnétek részt venni, kérlek küldjetek egy emailt, hogy tudatni tudjalak titeket a következő lépésekről: szafije@yahoo.com

Köszönöm Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.