Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Mosómedve ! Part two.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 12. 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szelené írta:
Süni* írta:

Akkor természetben leginkább egy macskára hasonlít...legalábbis ez az: "én nem csináltam semmit, ott sem voltam, ill. az "azt csinálok amit akarok, s akkor amikor én akarom" nagyon "macskás"...
Egy kutya odamegy hozzád, ha hívod, a farkát csóválva...a macska csak akkor, ha ő is akarja...ja, bocsi, ez mosómacis topic...csak összehasonlítást végeztem.
Akkor mosómevéd is van, és pókjaid is? Shocked Smile

Igen! Sokféle állattal laktam már egy fedél alatt.
Voltak nyuszkók, cicák, kacagógerlék(na ők megérnek még egy mesét! fantasztikusak, azt mondják "hihihihi"), aztán munkahelyemen halak, gekkók, papagájok, meg amit el lehet képzelni. Wink
Ha tanács kell, csak szólj, bármiben rendelkezésedre állok! Wink

Ezek szerint állatkereskedésben dolgozol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szelené
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 12. 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Szelené írta:
Süni* írta:

Akkor természetben leginkább egy macskára hasonlít...legalábbis ez az: "én nem csináltam semmit, ott sem voltam, ill. az "azt csinálok amit akarok, s akkor amikor én akarom" nagyon "macskás"...
Egy kutya odamegy hozzád, ha hívod, a farkát csóválva...a macska csak akkor, ha ő is akarja...ja, bocsi, ez mosómacis topic...csak összehasonlítást végeztem.
Akkor mosómevéd is van, és pókjaid is? Shocked Smile

Igen! Sokféle állattal laktam már egy fedél alatt.
Voltak nyuszkók, cicák, kacagógerlék(na ők megérnek még egy mesét! fantasztikusak, azt mondják "hihihihi"), aztán munkahelyemen halak, gekkók, papagájok, meg amit el lehet képzelni. Wink
Ha tanács kell, csak szólj, bármiben rendelkezésedre állok! Wink

Ezek szerint állatkereskedésben dolgozol?

Ott dolgoztam.
Mos épp másik munkahelyet keresek szintén állatkereskedésben, és sulit kezdek jövőre... Neutral
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 20. 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
forsterh
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 07. 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez egy rossz hír
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 07. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

forsterh írta:
Ez egy rossz hír

Na ez tényleg rossz. Nem csak azért, mert mosómedve tulajdonosként tudom, hogy méltatlanul lenézik ezt az okos, intelligens állatot. Mondjuk egy olyan világban élünk, ahol malacot is eszünk, pedig azok értelmi képessége is közelít a kutyáéhoz.

Forsterh teljesen egyetértek veled, mikor úgy döntöttél, hogy a puskát a fényképezőgépedre cserélted... Tudod milyen módosítást tettem volna még a vadászati törvénybe? Pl. hogy a vadász kötelezhető legyen kimenni árvíz, erdőtűz idején állatot menteni, s annyi lőszert kapjon ahányat megment. S ahány fauna idegen állatot lelő, annyi nemes vadat kelljen saját nevelésből visszatennie az erdőbe...

Eszembe jutott még az a bukta Angliában, hogy mikor behurcolták a nagyon agresszív szürke mókusokat a szigetországba, amelyek lassan kiszorították a vörös mókusokat, a kormány elrendelte a szürkék elfogását, s minden szürke mókus farokért adtak nemtom mennyi pénzt. Aztán az élelmesebbje elkezdte tenyészteni a szürke mókusokat... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 10. 17. 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Kisállat simogató Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.