Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Lúgosítás
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 21. 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Homeomami újra támad! Reszkessetek, bélbolyhok!

De látjátok feleim szümtükkel, ezért sem jó idézet-gomb függőnek lenni, majd most szegény Sieglinde megint nem tud takarítani Very Happy

Amúgy Dani az összes farturkász perverziójával is lehet, hogy normálisabb, mint ezek a multinikker homeomamik, ő legalább nem rejtegeti a hátsó szándékait és nem kreál tíz nicket. Twisted Evil

Tudtátok, hogy van Nick nevű falu Magyarországon? Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 21. 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
rufika írta:
Sziasztok!
Témaként azt olvastam Lúgosítás. Betértem hát ide és érdekes dolgokat olvasok...de a fórumok már csak ilyenek Smile
Gondoltam megosztok veletek egy cikket, ha érdekel valakit: xxxxxxx
Érdekes párhuzam Smile

Aki undorodik a saját beleitől, áttérhet a fényevésre. Garantáltan hótiszta belei lesznek neki, a krematóriumban is csudájára fognak járni.
http://fenykeresok.atw.hu/honlap/honlap/irasok/pranataplalkozas/Taplalekom-A-Feny.htm

Esetleg Rata B. Dániellel megbeszélhet egy kiadós bélcsutakolást...
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=853

Hangyuszka, nem csalódtam benned! Laughing Laughing Laughing
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 12. 22. 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Homeomami újra támad! Reszkessetek, bélbolyhok!

De látjátok feleim szümtükkel, ezért sem jó idézet-gomb függőnek lenni, majd most szegény Sieglinde megint nem tud takarítani Very Happy

Amúgy Dani az összes farturkász perverziójával is lehet, hogy normálisabb, mint ezek a multinikker homeomamik, ő legalább nem rejtegeti a hátsó szándékait és nem kreál tíz nicket. Twisted Evil

Tudtátok, hogy van Nick nevű falu Magyarországon? Very Happy

Igen, én ma láttam meg, Mernyével egyetemben. Smile
Anna72
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 13. 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én most határoztam el magam, hogy megveszek egy lúgosításról szóló könyvet amiben receptek is vannak. Akkor éreztem magam nagyon jól amikor egyszer megcsináltam 2 hónap alatt a candida diétát, le is fogytam mondjuk nagyon kemény volt, de elméletileg az is lúgosított rendesen, mondjuk szedtem probiotikumot lehet az is segített. Most a paleolit diétával is ismerkedem, hát eddig kétszer álltam neki, de családdal gyerekkel ez elég nehezen kivitelezhető egyenlőre. Csinálta már valaki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.