Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Reménytelen szerelem,majd szexbarátság mással?Hiba?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 18. 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Még mindig azt gondolom hogy új lapot kéne nyitni,-mással.

én is pont a "delete" gombra gondoltam, de már a topic elején is
de ennek is csak akkor van értelme, ha az ember akkor nyomja meg a gombot, amikor már levonta a megfelelő konzekvenciát, és valóban képes új lapot nyitni Rolling Eyes
na most baromi okosakat mondtam Embarassed Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 18. 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zita2010 írta:
hangya írta:
zita2010 írta:

............
A szomszéd szerint,ha csak biosz miatt kellenék neki,akkor nem lett volna ennyire zavart a levegő,abban a pár percben.Szerinte még hajtja az a bizonyos vadászösztön is,hogy még nem volt szűzzel.
...............

Ez nekem nagyon furcsa. Első reflexszel azt kérdeztem volna, hogy mit mond a postás és a sarki boltos. De nem kérdezem. Csak furcsállom.
Az interneten az ember a személyisége egy részét kitárhatja, ettől ő ismeretlen marad. A szomszéd, akivel szemtől szemben találkozom, az más. Neki helyszíni közvetítést tartani a szüzességem pillanatnyi helyzetéről és a potenciális defloreáló hajlandóságának alakulásáról.... furcsa.

Az a bizonyos szomszéd az egyik barátnőm,és ő is ex munkatárs.Mind a hárman 1helyen dolgoztunk ugyanis...Kicsi a világ..Ő mindig célozgatott nálam a srácra,mert figyelt minket,a viselkedésünket mikor "együtt" voltunk.A postásról nem tudok semmit,de lehet ő is "szintén zenész"?

Nem vagy korrekt a dolgok leírásában. Mindig utólag derülnek ki lényeges momentumok, amikor az ember szóvátesz valamit.
A barátnőm normális helyzetben barátnőm néven kerül megnevezésre a történetben, és nem szomszédként. Csak az olvasó megértését megkönnyítendő. Kivéve, ha kicsit keverni szeretne az ember.

Lehet, hogy ásatag nézeteket vallok, de a szexuális életemről az orvossal és a partneremmel beszélgetek. Sem a barátnőmre, sem a szomszédra, sem senki másra nem tartozik. Ha végleg kétségbe vagyok esve, és nem látok kiutat, akkor személytelenül az internet egy lehetséges fórum.
Így még mindig furcsállom azt, hogy személyes ismerősök véleményt nyilváníthatnak ebben a kérdésben.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 19. 01:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyet értek hangyával.. Cool

affene.. én is öregszem.. Shocked Rolling Eyes Embarassed

a nemi élet nem kéne, hogy "napi társalkodó téma" legyen. -max. orvos és partner között

bár saját megfigyelés: 40 év körüli nő kollégák inkább főznek a munkahelyen, az alattik meg pasiznak. (mármint témakör) -kiv. mikor irigykednek, hogy "TE" még független vagy.. vagyis nem vagy házas.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 22. 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elcsendesedett a topik....
Remélem, sikerült döntenie...

queen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zita2010
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 24. 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bús Királylány írta:

Igen,ma döntöttem.Egészen a mai napig megakartam vele beszélni azt a helyzetet,hogy miért csak alkohol hatására,és hogy van-e mögötte több is esetleg.Ma megvolt beszélve vele egy tali,mert megint a szomszédjába voltam.Még múlt héten beszéltük meg./Mellesleg 2órát beszéltünk telefonon.Telefonban sosincs zavarban./De ma lemondta.Azaz,hogy ha én nem kérdezek rá sms-ben,ő nem mondja.Lehet elriasztottam?Szóval nincs mit megbeszélni sztem már vele.Nem akarok tőle semmit,és örülök,hogy nem tettem meg...1et viszont megteszek még,lehet.Ha esetleg megint irkálna nekem az alkohol hatására a szokásos leveleket,sms-eket,akkor ahelyett,hogy válaszolnék neki,felhívom őt.Mondja szóban! De "azt" és amit szeretne még tőlem,már nem kapja meg...Elszúrta...Ő valszeg nem tartozik azon pasik közé,akikről irtatok,hogy megbecsülik azt a nőt,aki még szűz!
Vissza az elejére
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 25. 06:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zita2010 írta:
Bús Királylány írta:

Igen,ma döntöttem.Egészen a mai napig megakartam vele beszélni azt a helyzetet,hogy miért csak alkohol hatására,és hogy van-e mögötte több is esetleg.Ma megvolt beszélve vele egy tali,mert megint a szomszédjába voltam.Még múlt héten beszéltük meg./Mellesleg 2órát beszéltünk telefonon.Telefonban sosincs zavarban./De ma lemondta.Azaz,hogy ha én nem kérdezek rá sms-ben,ő nem mondja.Lehet elriasztottam?Szóval nincs mit megbeszélni sztem már vele.Nem akarok tőle semmit,és örülök,hogy nem tettem meg...1et viszont megteszek még,lehet.Ha esetleg megint irkálna nekem az alkohol hatására a szokásos leveleket,sms-eket,akkor ahelyett,hogy válaszolnék neki,felhívom őt.Mondja szóban! De "azt" és amit szeretne még tőlem,már nem kapja meg...Elszúrta...Ő valszeg nem tartozik azon pasik közé,akikről irtatok,hogy megbecsülik azt a nőt,aki még szűz!

Azt gondolom, hogy a kapcsolathoz legalább egyikőtöknek biztosnak kellene lennie a dolgában...
Járj nyitottan a világban.... és engedd, hogy megszeressenek.... és engedd meg magadnak, hogy megszeress valakit...

queen
Vissza az elejére
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 25. 07:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zita2010 írta:
Bús Királylány írta:

Semmit ne tegyél! SMS-re ne válaszolj, pláne ne hivogasd! Ha ő hív, egyértelműen utasítsd el, mert különben soha nem hagy békén. Tudod vannak olyan férfiak akiknek tetszik, hogy játszhatnak... más emberek érzelmeivel. Az ilyen ember nem csak a szüzességed nem tiszteli; nőként sem tekint rád úgy, ahogy kellene.
Bús Királylány írta:

Azt gondolom, hogy a kapcsolathoz legalább egyikőtöknek biztosnak kellene lennie a dolgában...
Járj nyitottan a világban.... és engedd, hogy megszeressenek.... és engedd meg magadnak, hogy megszeress valakit...

notworthy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 11. 25. 07:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zita2010 írta:
Bús Királylány írta:

Hívná fel a fene!Az sms-t meg olvasatlanul kitörölném.Leírnám a pasast.
Vissza az elejére
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 10. 01:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves zita,

én azt gondolom a te helyzetedről ezekkel a faszikkal, h valóban komplikált, de azt is gondolom, h a legtöbb embertársunk legtöbb kapcsolata hasonlóan komplikált. azaz - és remélem ezzel nem okozok neked csalódást - ez nem valami kivételesen nehéz döntési helyzet, amibe szerencsétlen módon keveredtél, hanem ez az életnek nevezett igen érdekes jelenség szinte természetes velejárója. ebben legtöbbször semmi sem fekete vagy fehér, igen vagy nem, jó vagy rossz.
ebből pedig az következik, h nincs igazán jó vagy rossz döntés. bármit is döntesz, azzal történések sorát indítod el, és megsemmisítesz egy csomó más potenciális történést, így nem derül ki, h azokból mi lehetett volna. így nincs mit összehasonlítsunk, ha értékelni akarjuk, vajon jó döntést hoztunk-e.
én azt gondolom, h az életben az a dolgunk, h megtudjunk minél többet a világról (vagy magunkról, ami ugyanaz). és azt akkor tesszük, amikor csinálunk valamit, döntünk valahogyan, örülünk ha kellemes következménye lett és élvezzük, illetve bánkódunk ha nem és tanulunk belőle.

visszamentem a topikindító írásodhoz. ezt írod:
Idézet:
Szivem mélyén bele mennék a következő taliba,hiszen szimpatikus és jól esne újra az ölelése.De utána olvastam a neten,mit írnak az „okosok” a szexbarátságról.Azt,hogy benne a pakliban,hogy az egyik fél megsérül

az is egy tanulás, amikor az ember sokszor megcsinálna valamit, amit a szíve szerint nagyon meg szeretne tenni, de mindig lebeszéli magát, mert mások máshogyan látják a helyzetet. aztán telik-múlik az idő, és az ember élete lassan elfogy, és nem csinált semmit, a mások bölcs véleményét meg belepi az elektronpor az interneten.és az ember egyre jobban azt érzi, h talán hiba volt mindig mások véleményére hallgatni a szívünk helyett...

én személy szerint azt gondolom, h ami az én életem,abban olyanokat szeretnék megtenni, ami az én szívemből jön. nyilván kíváncsi vagyok mások véleményére is, de ez egyáltalán nem perdöntő. aztán ha kellemesen zárul a dolog,akkor jó. ha meg nem,akkor egyrészt tanultam belőle valamit,másrészt bátran tudok a tükörbe nézni reggelente, mert bár esetleg fájt a történet, de mégiscsak azt csináltam,amit valóban tenni szerettem volna. azaz éltem az életem. a saját vágyaim és kíváncsiságom szerint, nem mások iránymutatása alapján.

néha az derül ki, h a másoknak igazuk volt, ők megmondták előre. de nagyon más dolog az, h ezt belátod utólag, vagy pedig úgy éled le az életed, hogy a tanácsok miatt nem tetted meg, amit mindig is meg akartál volna,és sosem tudod meg, mi lett volna, ha...

az élet nem arról szól, h mindig helyes döntéseket hozunk és ezért mindig kellemesen érezzük magunkat. inkább olyasmi lehet a lényege, hogy megismerjük ezt is, azt is, a kellemeset is meg a szomorút is, sokféle módon kipróbáljuk és megismerjük magunkat.

szóval szerintem ne hallgass senkire. rám se.

tedd azt, amit szíved szerint megtennél. akkor is ha irracionális, akkor is ha őrültség mások szerint. mások a mások életét élik. a tiédet neked kell : )

tamás
Vissza az elejére
Bús Királylány
Mester

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 10. 05:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

29/11 írta:
kedves zita,

én azt gondolom a te helyzetedről ezekkel a faszikkal, h valóban komplikált, de azt is gondolom, h a legtöbb embertársunk legtöbb kapcsolata hasonlóan komplikált. azaz - és remélem ezzel nem okozok neked csalódást - ez nem valami kivételesen nehéz döntési helyzet, amibe szerencsétlen módon keveredtél, hanem ez az életnek nevezett igen érdekes jelenség szinte természetes velejárója. ebben legtöbbször semmi sem fekete vagy fehér, igen vagy nem, jó vagy rossz.
ebből pedig az következik, h nincs igazán jó vagy rossz döntés. bármit is döntesz, azzal történések sorát indítod el, és megsemmisítesz egy csomó más potenciális történést, így nem derül ki, h azokból mi lehetett volna. így nincs mit összehasonlítsunk, ha értékelni akarjuk, vajon jó döntést hoztunk-e.
én azt gondolom, h az életben az a dolgunk, h megtudjunk minél többet a világról (vagy magunkról, ami ugyanaz). és azt akkor tesszük, amikor csinálunk valamit, döntünk valahogyan, örülünk ha kellemes következménye lett és élvezzük, illetve bánkódunk ha nem és tanulunk belőle.

Idézet:
Szivem mélyén bele mennék a következő taliba,hiszen szimpatikus és jól esne újra az ölelése.De utána olvastam a neten,mit írnak az „okosok” a szexbarátságról.Azt,hogy benne a pakliban,hogy az egyik fél megsérül

az is egy tanulás, amikor az ember sokszor megcsinálna valamit, amit a szíve szerint nagyon meg szeretne tenni, de mindig lebeszéli magát, mert mások máshogyan látják a helyzetet. aztán telik-múlik az idő, és az ember élete lassan elfogy, és nem csinált semmit, a mások bölcs véleményét meg belepi az elektronpor az interneten.és az ember egyre jobban azt érzi, h talán hiba volt mindig mások véleményére hallgatni a szívünk helyett...

én személy szerint azt gondolom, h ami az én életem,abban olyanokat szeretnék megtenni, ami az én szívemből jön. nyilván kíváncsi vagyok mások véleményére is, de ez egyáltalán nem perdöntő. aztán ha kellemesen zárul a dolog,akkor jó. ha meg nem,akkor egyrészt tanultam belőle valamit,másrészt bátran tudok a tükörbe nézni reggelente, mert bár esetleg fájt a történet, de mégiscsak azt csináltam,amit valóban tenni szerettem volna. azaz éltem az életem. a saját vágyaim és kíváncsiságom szerint, nem mások iránymutatása alapján.

néha az derül ki, h a másoknak igazuk volt, ők megmondták előre. de nagyon más dolog az, h ezt belátod utólag, vagy pedig úgy éled le az életed, hogy a tanácsok miatt nem tetted meg, amit mindig is meg akartál volna,és sosem tudod meg, mi lett volna, ha...

az élet nem arról szól, h mindig helyes döntéseket hozunk és ezért mindig kellemesen érezzük magunkat. inkább olyasmi lehet a lényege, hogy megismerjük ezt is, azt is, a kellemeset is meg a szomorút is, sokféle módon kipróbáljuk és megismerjük magunkat.

tedd azt, amit szíved szerint megtennél. akkor is ha irracionális, akkor is ha őrültség mások szerint. mások a mások életét élik. a tiédet neked kell : )

tamás

szó szerint egyetértek...

queen
Vissza az elejére
zita2010
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 10. 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

29/11 írta:
kedves zita,

Idézet:

tamás

Kedves Tamás!

Először is köszönöm,hogy reagáltál erre a témára Nekem!
Nem,nem okoztál csalódást,tudom,hogy ez nem valami kivételesen nehéz döntési helyzet amiben vagyok,csak eddig még nem kerültem ilyen helyzetbe.Régóta nem jelentkeztem itt.De sokat gondolkoztam,és be kell látnom,hogy arra jutottam,amit te írsz,javasolsz.Nem történt azóta még semmi folytatás,de már nem rajtam múlt,hanem a körülményeken,és félig a sráctól.Sikerült befűznie a közös szilveszterezésbe,de az utolsó pillanatban ő mondta le.Néha úgy érzem,hogy ő sem tudja mit akar.Csak 1-et,amire sokszor emlékeztet:Tényleg,őszintén kedvel,de többet nem akar tőlem,mint szexet.De hisz Én ebbe beletörődtem,és nem is mondtam neki mást soha.Még azt sem,hogy én tudnám szeretni.Már úgy állok hozzá,lesz ami lesz.Pár nappal ezelőtt volt vele egy maratoni beszélgetésem telefonon.Délután fél-4-től kb.reggel fél 6ig.Fura volt ez,jó és vhol hihetetlen és nem normális sztem...Kicsit nyálasan hangzik most lehet,de olyan volt,mint a filmeken,"együtt" vacsiztunk,öltöztünk,ágyaztunk...Csak beszéltünk és beszéltünk.Bár java részt ő.Mindenről..Most először beszéltük meg, az azon az estén történteket.Szeretné megismételni velem és folytatni.Rendszeresen!De!Csak szex és más semmi!Most is mondta..És most akkor először nem mondtam már nemet rá....Hogy mikor kerül rá sor,azt nem tudni,mert elég zűrös lakásfelújításban van...
Szóval,hiába érzem azt,hogy "ez nem én vagyok,nem illik rám",de mást mond az agyam,a szívem,és a testem.És igazad van abban is,hogy legalább nincs ,azaz nem lesz bennem az a "mi lett volna ha"-dolog.
Ami azt a plátói barátomat illeti: amúgy egy pillanatra megjelent 1hónapja kb.De nem nálam,hanem felhívta a barátnőmet,akit ő is ismer.Végig rólam kérdezte,hogy mi van velem,hogy vagyok,és miért nem válaszoltam a szilveszteri sms-ére./Spec. én nem kaptam semmit../Bnőm javasolta,hogy kérdezzen meg engem inkább.De nem tette.Én annyit írtam ezután a srácnak,hogy nem kaptam semmit,erre utólag irt rá hajnali 3kor egy választ,hogy akkor utólag buék...Haragudtam rá! Vhol ő küldött el magától,erre 2-3 hónap múlva utánam érdeklődik??És olyannál,akitől tudja,hogy megtudom??Én pedig nem tudhatok róla semmit!Pedig érdekel mi van vele!Mindig is fog érdekelni.Annyit tudok csak,hogy a 2-3 hónappal ezelőtt még aktuális nője már nincs meg neki...Gondolom ezért jutottam az eszébe megint.De ehhez nincs joga,még mindig...Naivan azért vhol reménykedtem..hátha engem is keres..De nem.Ő sem ad rá okot,hogy másképpen döntsek az ex mtárs ügyben.Pedig egyedül ő tudott volna...
Vissza az elejére
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 12. 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kedves zita,

a legjobbakat, bárhogy is alakul : )

tamás
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
7 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.