Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Homeopatia
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 15. 09:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:

Ez nem homeo, de something like that, úgy hogy érdekességképpen beteszem nektek, kicsit hosszú, de annál érdekesebb:

http://onellatas.info/egeszseg/eletmod/a-halott-orvosok-nem-hazudnak/comment-page-1/

Érdekes. Smile
Szép lenne, ha mindössze ennyi lenne.

Egyébként az öreg Béres kezdte ilyen alapon összeállítani a cseppjeit. A kezdetekkor az egyes emberek vizeletanalízise alapján személyre szóló összetételű cseppeket állított össze. Az igy összeállított cseppeknek tényleg volt olyan hatása, hogy a meglevő rákos daganatok megálltak a növekedésben. Megvolt a halálos daganat, de nem nőtt és nem terjedt. Az ember meg szépen élt tovább.
A ma kapható általános összetételű cseppek messze nem ilyen hatásosak.
Gyurica
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 15. 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

húúú!
nagyon felvillanyozott ez a cikk Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 15. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
hana írta:

Ez nem homeo, de something like that, úgy hogy érdekességképpen beteszem nektek, kicsit hosszú, de annál érdekesebb:

http://onellatas.info/egeszseg/eletmod/a-halott-orvosok-nem-hazudnak/comment-page-1/

Érdekes. Smile
Szép lenne, ha mindössze ennyi lenne.

Egyébként az öreg Béres kezdte ilyen alapon összeállítani a cseppjeit. A kezdetekkor az egyes emberek vizeletanalízise alapján személyre szóló összetételű cseppeket állított össze. Az igy összeállított cseppeknek tényleg volt olyan hatása, hogy a meglevő rákos daganatok megálltak a növekedésben. Megvolt a halálos daganat, de nem nőtt és nem terjedt. Az ember meg szépen élt tovább.
A ma kapható általános összetételű cseppek messze nem ilyen hatásosak.

igen, mert abban a pillanatban elveszítik a hatékonyságuk jó részét mihelyst általános - (majdnem) mindenkire alkalmazható hatásokban gondokodnak.
Csak az egyénre szabott kezeléseknek volna értelme Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 15. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyurica írta:
húúú!

engem nem Embarassed Rolling Eyes
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 15. 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy rész, ami szerintem igenis általános. Pl.: hogy kb. mennyi ásványi anyagra van szükségünk. Az egészségmegőrzés elég általános. Nekem ezért tetszik a cikk.

A már kialakult betegség kezelése viszont teljesen egyéni.
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 15. 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Van egy rész, ami szerintem igenis általános. Pl.: hogy kb. mennyi ásványi anyagra van szükségünk. Az egészségmegőrzés elég általános. Nekem ezért tetszik a cikk.

A már kialakult betegség kezelése viszont teljesen egyéni.

Persze az kell, hogy legyen egy kiindulási pont - ezt lehet akár általános résznek is nevezni.De ez csak egy kis segítség, mert ezt is egyénre szabottan kell(ene) felhasználni.
Pl. kell tudni mennyi a szokásos tól-ig kálium érték egy szervezetben, ahhoz, hogy tudjuk mikor mi a baj és a teendő (úgy értem a túl kevés és a túl sok kálium esetében).
De ezt az egyénre szabva kell tovább "finomítani" Rolling Eyes
azt hiszem azonban, hogy ugyanarról beszélünk Smile
Gyurica
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 15. 16:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Xifu írta:
Gyurica írta:
húúú!

engem nem Embarassed Rolling Eyes

engem igen Smile
továbbiakban hana bejegyzésével értek egyet ...
asszem valahol írtam is Rolling Eyes

igen, többnyire ugyanarról beszélünk Smile

mindenesetre most megint vannak terveim kertecskémmel Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.