Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kreatív műhely 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
HarmoNet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2006. 01. 22. 17:42    Hozzászólás témája: Kreatív műhely 2 (folytatás) Hozzászólás az előzmény idézésével

naposcsibe írta:
Azért nyitottam ezt a topikot, mert imádok készíteni dolgokat. Mostanában egyre több igényem van ez irányban. Érdekelne, hogy ki milyen kreatív dolgot csinál.
Ide megírhatjátok hol vannak jó hobbi boltok.
Indítás képpen én írom le, hogy mit csinálok, csináltam.
Imádok rajzolni. Most kezdtem el járni egy tanárnőhöz. Nagyon tetszet a hely.
Nem rég próbáltam ki hogy milyen karc technikával készíteni képet. Tegnap fejeztem be egy nyuszit. Hobbi boltban beszerezhető egység csomag alapján készítettem el.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2006. 03. 24. 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hétvégén nekiállok a húsvéti előkészületeknek. Emese már nagyon várja. Ablakok festésével kezdem, tavaszi mintákat töltöttem le a netről, meg persze különböző mesefigurákat húsvéti tojással...

Ti mit terveztek húsvétra?
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 05. 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide bármit lehet írni..??
Mármint úgy értem, hogy minden féle hobbi "szalonképes" itt..?? Smile
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 05. 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbáld ki. Ha nem rúgnak érte farba, akkor igen. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 05. 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
Ide bármit lehet írni..??
Mármint úgy értem, hogy minden féle hobbi "szalonképes" itt..?? Smile

Hát, ha fehérneműt gyűjtesz, az még OK, de ha hobbi-sorozatgyilkos vagy, az már kevésbé... Laughing
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 05. 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Próbáld ki. Ha nem rúgnak érte farba, akkor igen. Twisted Evil

...Csak mert Én fából "eszkábálok" repülő alkalmatosságokat...
No nem igaziakat, hanem csak repülő képes modelleket... Smile
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 05. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mehehe, nem hiszem, hogy repülnöd kellene a topikból, ha írsz róla.
Vissza az elejére
Mikael Sinko
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 09. 05:37    Hozzászólás témája: speciális életmód Hozzászólás az előzmény idézésével

Életmód

Ake 90 éves

"A napjaim nem elegendök ahhoz amit tenni szeretnék."mondja Ake.

Azért írok róla mert érdekel a napenergia. Ake Hallman a neve, 90 éves, és sem telefonja sem villanyvezetéke nincs a nyaralójához 1000 kilométerre az othonától ?szak Svédországban.. Eskilstunaban lakik ahol én is. Ott északon a nyaralójában tölti a napjait juniustól októberig.

Ake Hallman azonban jólérzi magát, nemkell nékülöznie az energiát. A napenergia elég ahhoz hogy televiziója és telefonja is legyen. Nyáron pedig úgyis világos van nappal és éjjel ott északon. - EK 8 maj 2006.

Miért olyan nehézkes a napenergia kihasználása M.on?

mvh
acsai
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 09. 07:52    Hozzászólás témája: Re: speciális életmód Hozzászólás az előzmény idézésével

Mikael Sinko írta:
Életmód

Ake 90 éves

"A napjaim nem elegendök ahhoz amit tenni szeretnék."mondja Ake.

Azért írok róla mert érdekel a napenergia. Ake Hallman a neve, 90 éves, és sem telefonja sem villanyvezetéke nincs a nyaralójához 1000 kilométerre az othonától ?szak Svédországban.. Eskilstunaban lakik ahol én is. Ott északon a nyaralójában tölti a napjait juniustól októberig.

Ake Hallman azonban jólérzi magát, nemkell nékülöznie az energiát. A napenergia elég ahhoz hogy televiziója és telefonja is legyen. Nyáron pedig úgyis világos van nappal és éjjel ott északon. - EK 8 maj 2006.

Miért olyan nehézkes a napenergia kihasználása M.on?

mvh
acsai

Mert még nem jutott el az ország ahhoz, hogy ezzel foglalkozzon... Confused

Annyi mindent kell megoldani még előtte... Rolling Eyes
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 28. 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hy! Smile

Itt a legutóbbi "eszkábációm"...! Smile

Ma lettem vele kész... Már csak a berepítés van hátra... Nomeg egy kabintatőt kell kreáljak neki valami ásványvizes vagy üditős flakonbó'... Smile Wink
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 28. 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
Hy! Smile

Itt a legutóbbi "eszkábációm"...! Smile

Ma lettem vele kész... Már csak a berepítés van hátra... Nomeg egy kabintatőt kell kreáljak neki valami ásványvizes vagy üditős flakonbó'... Smile Wink

Eric, gratulálok! Nagyon ügyes vagy! Laughing Szép a gép, amit csináltál. Majd meséld el légyszi, hogy hogyan sikerült a röptetés!
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 28. 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

Eric, gratulálok! Nagyon ügyes vagy! Laughing Szép a gép, amit csináltál. Majd meséld el légyszi, hogy hogyan sikerült a röptetés!

Köszönöm...! Embarassed
Immáron 20 éve foglalkozom ilyen kütyük mütyüzésével... Smile
Van itthon a gépemen nagyon sok fotóm ezekről a dolgokról..! Smile
Eric Cartman
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 28. 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt még egy előző, "nyers" állapotban...

hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 28. 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eric Cartman írta:
hangya írta:

Köszönöm...! Embarassed
Immáron 20 éve foglalkozom ilyen kütyük mütyüzésével... Smile
Van itthon a gépemen nagyon sok fotóm ezekről a dolgokról..! Smile

Régen (az én koromban, meg előtte Embarassed ) az urak a bélyeggyűjteményükkel csábították a lakásukra a könnyűvérű széplányoknak. Ma úgy látom a gépen tárolt fotó a menő! Laughing Laughing Laughing Laughing
Mi lenne, ha megosztanád velünk a fotókat,Eric? Smile Párat meghagyhagyhatsz az otthoni bemutatáshoz!
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2006. 05. 28. 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom, nyitott kapukat döngetek! Laughing
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 31, 32, 33  Következő
1 / 33 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.