Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

kedvenc helyek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 16. 06:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
nem ellenszenv ez, inkább csak telítődve vagyok ezzel. nem értem miért nem lehet mást kitalálni, ha teaházról van szó, mint a színeszagoscsörgős keleti dizájnt. persze, onnan jön a tea, de én keleten járva sehol nem láttam ilyeneket, mint itthon.

Ez meg a másik, érdekes módon én sem. Lassan persze megtanulom értékelni azt is, ha nincs marokkói fafaragás japán tekercskép és indiai kőszobor között, miközben arab zene mellett isszák a juppik a kínai teát.
De az azért tényleg az abszolút minimum lenne, hogy más vallások szakrális művészetét ne használjuk a giccsparádé elemeként. Persze a tulajnak szinte biztos, hogy nincsen vallása, és vastagon valószínű, hogy világnézete sem, így nem értené a kérdést, hogy mit szólna ehhez fordított felállásban.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 16. 08:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
hangya írta:
hana írta:
hana írta:
Kedvenc hely?

Kandalló előtt a kanapén,
ágyikóban

Mindegy csak meleg legyen meg kakó. Laughing
Meg egy mégegycica

bazdki ezt a hsz-t nem én írtam! Shocked

Minden lehetséges, DE:
1. Figyelembe vetted, hogy 2007-es a dátuma? Már kiscsoportos az oviban!
2. A hozzászólás IP címéről 161 másik hozzászólást is küldtél, vagyis a te gépedről, vagy általad gyakran használt gépről történt.
3. A további nyomozati munkát rád bízom. Smile :*

Egy általam gyakran használt gép volt, akinek a tulaja később feltörte a létező összes netes fiókom. Többek közt a harmót is.

Sajnálom!
Azóta bizonyára változtattad a jelszavad...
mildy
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 16. 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
hana írta:
nem ellenszenv ez, inkább csak telítődve vagyok ezzel. nem értem miért nem lehet mást kitalálni, ha teaházról van szó, mint a színeszagoscsörgős keleti dizájnt. persze, onnan jön a tea, de én keleten járva sehol nem láttam ilyeneket, mint itthon.

Ez meg a másik, érdekes módon én sem. Lassan persze megtanulom értékelni azt is, ha nincs marokkói fafaragás japán tekercskép és indiai kőszobor között, miközben arab zene mellett isszák a juppik a kínai teát.
De az azért tényleg az abszolút minimum lenne, hogy más vallások szakrális művészetét ne használjuk a giccsparádé elemeként. Persze a tulajnak szinte biztos, hogy nincsen vallása, és vastagon valószínű, hogy világnézete sem, így nem értené a kérdést, hogy mit szólna ehhez fordított felállásban.

ugyanmán, neki is van világképe, amelynek központi eleme sajátos, de nem egyedi módon a pééénz.

hm... Rolling Eyes vagy az is lehet, hogy így óhajt tisztelegni a népek kulturális sokfélesége előtt? Twisted Evil ...vagy még az is lehet, hogy egy univerzális világpolgárral van dolgunk aki sokrétű műveltségével a világ kultúráinak egyesítésében találta meg élete értelmét. Twisted Evil talán. Twisted Evil

alias Ms M.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 16. 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó, igen, Mildissima, te érteni látszol a lényeget, ő az Archetypikus Cosmopolitan Twisted Evil Very Happy Twisted Evil
Közben viszont eszembe jutott, hogy haverom halál kiakadva jött haza Lengyelországból, kicsit sem keresztény ugyan, de a Máriát formázó műanyag mosogatószertartó sok(k) volt neki. Keleti ember ilyet soha nem csinálna (egyelőre) sem a saját, sem a mások vallásával.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szegény Dobby
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 15. 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mildy írta:
Skar írta:
hana írta:

ugyanmán, neki is van világképe, amelynek központi eleme sajátos, de nem egyedi módon a pééénz.

hm... Rolling Eyes vagy az is lehet, hogy így óhajt tisztelegni a népek kulturális sokfélesége előtt? Twisted Evil ...vagy még az is lehet, hogy egy univerzális világpolgárral van dolgunk aki sokrétű műveltségével a világ kultúráinak egyesítésében találta meg élete értelmét. Twisted Evil talán. Twisted Evil

Ugyanmááá. Az illető már minden fórumon kifejtette, hogy a SZERETET az ő világképe. A homlokába lógó hajtincset aukcióra bocsájtotta az éhező hollywoodi árvák, a cunami súlytotta szaharai halászok és a kihalófélben lévő alaszkai csörgőkígyók megsegítésére. Szeretetével képes nullára redukálni a japániai, rádioaktív sugárzást. Egy szempillantásától a kínai kommunista(?) párt kivonja csapatait Tibetből és vezekelni kezd, pedofil papok tömegei fognak önostorozva végigvonulni az utcákon, VV Éva és Alekosz pedig örök hűséget esküszik egymásnak.
A messiást meritek itt bírálni Question
A Sátán élő adásban kínálta fel neki a hatalmat, sok-sok csajt aki mind az ő kegyeiért versengett, DE: Ő ellenállt a csábításnak Exclamation
Porszemek vagyunk mi mellette..Óóóó Kozsó messiás Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 16. 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Ó, igen, Mildissima, te érteni látszol a lényeget, ő az Archetypikus Cosmopolitan Twisted Evil Very Happy Twisted Evil
Közben viszont eszembe jutott, hogy haverom halál kiakadva jött haza Lengyelországból, kicsit sem keresztény ugyan, de a Máriát formázó műanyag mosogatószertartó sok(k) volt neki. Keleti ember ilyet soha nem csinálna (egyelőre) sem a saját, sem a mások vallásával.

LOLOL aztakvabazdmeg Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életmód - Wellness Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.