Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

MLM -pro és kontra. Miért kiakasztó? Miért építed? Mondd el!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hál istennek az ismeretségi körömben nincs ilyen, de megtalált pl.régi osztálytárs, aki azonnal továbbküldött valami szart, mert a kontaktinfómért cserébe ígértek neki szíp mobiltelefontot. És ne érti, mi a bajom ezzel. Másik egy asztrowebe talált asztroiker, de ő legalább elsőre megértette, hogy ne kérek a ilyesmiből. Szóval most már tudom, miért anyáznak sokan.
A sciennetet hallottam tegnap este, csak annak nem örültem, hogy megfutott a csóka a piramis csúcsáról. Röhej a köbön, hogy most vizsgálják, nem-e esetleg piramisjáték-e lehet. Nem az elején kellett volna?

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bocsita
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 01. 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

skar mkhan írta:
Hál istennek az ismeretségi körömben nincs ilyen, de megtalált pl.régi osztálytárs, aki azonnal továbbküldött valami szart, mert a kontaktinfómért cserébe ígértek neki szíp mobiltelefontot. És ne érti, mi a bajom ezzel. Másik egy asztrowebe talált asztroiker, de ő legalább elsőre megértette, hogy ne kérek a ilyesmiből. Szóval most már tudom, miért anyáznak sokan.
A sciennetet hallottam tegnap este, csak annak nem örültem, hogy megfutott a csóka a piramis csúcsáról. Röhej a köbön, hogy most vizsgálják, nem-e esetleg piramisjáték-e lehet. Nem az elején kellett volna?

Én is elveszítettem kb. 4-5 kedves ismerősömet. Olyan jól megvoltunk... aztán mikor elkezdtek agitálni Shocked másnap megint Shocked meg telefonok Evil or Very Mad. Aztán csodálkoznak, hogy tájukra se megyek. Ciki, mert néha megfordulok náluk pl. az üzletben, s ott szinte kerülöm még a tekintetüket is. Én érzem zavarban magam, mert nem voltam hajlandó belépni Confused . Szóval ez a hátránya megvan még akkor is, ha nemet mond az ember... De legalább a pénzem megmarad Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mosolystudio
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 04. 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tulajdonképpen minden MLM piramisjáték, hiába finomitják, mindenképp a csúcs felé áramlik a pénz, és egyre szükebb a vevőkör...hiába mondják hogy nem. DE. Már mindenki ismeri az Amwayt. naggon nehéz építkezni úgy mint 20 éve. Mikor én kezdtem nagyon kevesen voltak felettem.
Hmmm ...akkor még ki is használhattam volna, de csak 18 éves voltam...nem érdekelt annyira a bizniszkedés.
Most meg már azért nem mert nem akarok senkit zaklatni.
Főleg nem 2x!
Én hirdetek és direkt árulom a cuccaim annak aki megkeres, ez igy nekem tisztább. Nem manipulálok, mint a sok hipnotizáló szájbarágó ügynök, és az arcokba villogó reklám, ami elhiteti a félig kómában tv-ző arcokkal, hogy ez kell neked !!
Sajnos lassan az az értékrend lép színre, hogy az a normális ha nyomulsz és zaklatsz mert akkor vagy faszabizniszpipöl.
Amúgy vannak az MLM-be jó cuccok, én nem léptem ki egyikből sem ahol eccer már valamiért vásároltam és jó volt.
Pl. a Pharmanex vitaminok nálam nyertek.
De az Amway LOC-ja is viszi a pálmát a tisztítószerekből.
Szval nem minden csak fekete vagy fehér.
Még mindig ragaszkodsz ehhez az
ostoba különbséghez."(Tankred Dorst)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 04. 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd mondok valamit Skypeon. Very Happy Csak egy céget, hogy szerintem őket is próbáld ki. Majd jól rádnyomulok, höhö. De tényleg, had' jáccam el. Laughing Nagyon vicces lesz!

Nem ám, csak ugratlak. Egyébként én is így vagyok vele, LOC nekem is bejön, de Amwayől ez az egyetlen, FLP-től a First nagyon jó, az aloe géljük sem rossz, de aloe cuccból a Neways jön be. Tőlök egyébként nekem minden 10 pontot kapott. (Na, őket próbáld ki, majd elmondom mik azok, amik szerintem tök jók) Némely dolgot, amit szeretnék többet használni, nem engedhetek meg mindig magamnak, de ez most a különösen rossz anyagi helyzetem miatt van így, ha valakinek van egy átlag keresete és tudatosan él, akkor azt mondom, nincsenek elszállt áraik.

Amit mostanában FLP tol, azt nagyon gyomorforgatónak találom. Na, azt hagyjátok abba gyerekek, innen is üzenem, mert némelyek lehet begyűjtenek egy-két orrba nyomást, teljesen jogosan...
tasman_devil
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 07. 17:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mosolystudio írta:
Tulajdonképpen minden MLM piramisjáték, hiába finomitják, mindenképp a csúcs felé áramlik a pénz, és egyre szükebb a vevőkör...hiába mondják hogy nem. DE. Már mindenki ismeri az Amwayt. naggon nehéz építkezni úgy mint 20 éve. Mikor én kezdtem nagyon kevesen voltak felettem.
Hmmm ...akkor még ki is használhattam volna, de csak 18 éves voltam...nem érdekelt annyira a bizniszkedés.
Most meg már azért nem mert nem akarok senkit zaklatni.
Főleg nem 2x!
Én hirdetek és direkt árulom a cuccaim annak aki megkeres, ez igy nekem tisztább. Nem manipulálok, mint a sok hipnotizáló szájbarágó ügynök, és az arcokba villogó reklám, ami elhiteti a félig kómában tv-ző arcokkal, hogy ez kell neked !!
Sajnos lassan az az értékrend lép színre, hogy az a normális ha nyomulsz és zaklatsz mert akkor vagy faszabizniszpipöl.
Amúgy vannak az MLM-be jó cuccok, én nem léptem ki egyikből sem ahol eccer már valamiért vásároltam és jó volt.
De az Amway LOC-ja is viszi a pálmát a tisztítószerekből.
Szval nem minden csak fekete vagy fehér.
mosoly, most őszintén!!

HOL látsz te olyan felépítést, olyan céget, ahol a pénz nem felfelé, és a szívás (majdnem csúnyább sz-t mondtam) meg lefelé megy...

Nekem csak az az egyetlen gondom ezzel az egésszel, hogy ugyan azt a pénzt, amit én megkeresek napi nyolccal, ők megkeresik napi 3-4-el... Ez van... én ültem rossz helyre. pont.

Az, hogy a barátokat hogy kell kezelni, akik ilyenbe fogtak... nos... elmondod neki egyszer, elmondod neki kétszer, megismétled harmadjára, majd ha negyedjére is hív, akkor csak annyit mondasz: "MLM - NYET!, És ha még egyszer ezzel a kib******köcs**fas*****sza*talicska miatt hívsz fel, akkor nem csak, hogy nem állok szóba veled, hanem még fel is jelentelek zaklatásért!" Azt ő majd eldönti magában, hogy megér-e neki ennyit az egész... a jobbikja már a második nem-nél érti a dörgést, a még jobbikja ilyenkor arra gondol, hogy "jössz te még az én utcámba", a legeslegjobbikja meg ezt az előző mondatot megfejeli azzal, hogy: "de attól még a barátom maradsz"...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése AIM MSN Messenger
mosolystudio
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2009. 12. 22. 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igaz Igaz! Minden biznisz pénze a csúcs felé áramlik.
Most tesztelni fogok egy MLM rendszert teljesen más megközelítéssel...nagyon kiváncsi vagyok mi sül ki belőle... És be lehet lépni ha valakinek van kedve kisérletezni.
Laughing
Jó a dumám?
Amugy komolyan gondoltam..
Még mindig ragaszkodsz ehhez az
ostoba különbséghez."(Tankred Dorst)
Vissza az elejére
serena
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 03. 23. 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mosolystudio írta:

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mondjuk ez a majdnem ezer eurós beszálló, azért nagyon durvának tűnik. Ráadásnak ez a bizonyos antioxidáns mérés..... Nos, én rájöttem mit és hogyan mérnek. Szóval ez is csak egy áltudományos, kétségtelen nagyon hatásos meggyőző trükk, de nem valós érv. Ráadásnak pl. dohányosoknak plusz karotint adagolni, egyenesen káros! Mert nemhogy csökkentené a rák kialakulásának kockázatát, de egyes kutatások szerint egyenesen növeli.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kuldor
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 06. 29. 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

spam/reklam miatt letiltva
swind
Vissza az elejére
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 07. 25. 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ismeri valaki a lyonesst?

Valmi pénzvisszatérítés a vásárlások után.

Én igyekeztem távol tartani magam az ilyen hálózatoktól.
Mivel megbízásokhoz juthatok ez által, nagyon úgy néz ki, hogy nem tudom kikerülni.

Van egy mondás: "szerezz barátokat a mammon hamis világából".
Hát ez van, akkor szerezzünk...
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zmda
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 08. 30. 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rengeteg olyan ajánlattal bombázzák az embereket nap mint nap amik a semmit tevésért pénzt ígérnek vagy éppen olyan magas belépési követelményük van amit csak kevesen tudnak megengedni maguknak.

Namost nem csoda ha ezek után negatívan gondolnak az MLM-re.
pl beszáll valaki egy olyan üzletbe ahol 200 000 Ft a beugró, be van lelkesedve ahogy kell meg jó a termék is csak abba nem gondolt bele, hogy 200 ezerért kit tud behozni maga alá.
Egy embert se ? Na itt a gond.

Az MLM sok milliomost és milliárdost kitermelt már.
Aki belefog ilyesmibe, elötte érdemes átnéznie az adott üzlet paramétereit mert nagyon is sok múlik ezen.
Hiába jó a termék ha a belépés túl magas nem fog működni hacsak nem egy milliomos vállalkozóról van szó, szuper kapcsolat rendszerrel.

Szerencsére vannak olyan üzletek is amik mindenki számára elérhetőek és ezen belül van egy olyan ami most jelent meg Európában az ajánlata pedig egyszerűen verhetetlen.

Kitartást kívánok minden MLM építőnek !
Ha jó az üzlet akkor a befektetett munka meghozza a gyümölcsét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 25. 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem hiszek az ilyesmiben, mert ha alattad nem dolgoznak, mehetsz a csudába a jó termékkel együtt. Sok munka és a vége egy kis építkezés után kezdheted újra. Volt már tapasztalatom családon belül, de ismerőseim is e miatt buktak bele
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 26. 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

serena írta:
mosolystudio írta:

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mondjuk ez a majdnem ezer eurós beszálló, azért nagyon durvának tűnik. Ráadásnak ez a bizonyos antioxidáns mérés..... Nos, én rájöttem mit és hogyan mérnek. Szóval ez is csak egy áltudományos, kétségtelen nagyon hatásos meggyőző trükk, de nem valós érv. Ráadásnak pl. dohányosoknak plusz karotint adagolni, egyenesen káros! Mert nemhogy csökkentené a rák kialakulásának kockázatát, de egyes kutatások szerint egyenesen növeli.

Egyszer engemet is berángattak ilyen mérésre, ami ingyen volt. Ki kellett tölteni egy kérdőívet, étkezési szokásaim. Én általában szeretem a salátákat, főzelékeket, és a gyümölcsöt, és kevés húst, azt is a szárazabb csirke mell.. Súlyomon is meglátszik. No belém bújt a kisördög és napi 3x hús /reggel este felvágott, vagy MCdonals/ kevés gyümölcs és saláta. No elvette tőlem a lapot, és valami irgalmatlan savas eredményt mutatott a műszer. Jót nevettem és elmondtam az igazat, az ürge majdhogynem kilökött Twisted Evil olyan méregbe gurult Razz Razz
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
10 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.