Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kedvenc filmjeink...
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 31. 01:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsita írta:
hana írta:
Védák - a kék alakokat onnan vette úgy olvastam. A a tudatos szálak és azok kapcsolódása Castaneda könyveiben olvasható, de nem ilyen direkt dolgokra gondoltam, mert mindazt, amit a Védák vagy Castaneda említ, sok más forrás is leírja.
...
Mondom, nagyon összetett dolog, sok mindent fel tudnék sorolni, csak hosszas magyarázatot igényelne akár csak egy-egy mozzanat magyarázata is.

Hana! Engem érdekel! És szerintem másokat is. A Védák könyvéből én is olvastam részleteket, nagyon érdekesnek tartom. Kérlek szépen írj róla, s beszélgessünk a filmről, mert ugye erről szól a fórum és a téma is. Wink Rolling Eyes

Okés, holnap írok egy-két dolgot. Smile
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 31. 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zzoli írta:
Számomra csak egy mesefantázia film volt, de a kék emberek inkább a Baraka filmből, erre a részletre emlékeztettek: http://www.youtube.com/watch?v=RkxuPxdsZ58&feature=related

OFF
Hova lett az avatarod, zzoli?

ON
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 31. 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OFF
már rég meguntam és megváltam tőle Smile
ON
Vissza az elejére
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 02. 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
bocsita írta:
hana írta:
Védák - a kék alakokat onnan vette úgy olvastam. A a tudatos szálak és azok kapcsolódása Castaneda könyveiben olvasható, de nem ilyen direkt dolgokra gondoltam, mert mindazt, amit a Védák vagy Castaneda említ, sok más forrás is leírja.
...
Mondom, nagyon összetett dolog, sok mindent fel tudnék sorolni, csak hosszas magyarázatot igényelne akár csak egy-egy mozzanat magyarázata is.

Hana! Engem érdekel! És szerintem másokat is. A Védák könyvéből én is olvastam részleteket, nagyon érdekesnek tartom. Kérlek szépen írj róla, s beszélgessünk a filmről, mert ugye erről szól a fórum és a téma is. Wink Rolling Eyes

Okés, holnap írok egy-két dolgot. Smile

hana engem is érdekel, írjál Smile
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 02. 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem felejtettem el, csak dolgozok egyfolytában.
Xifu
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 03. 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hana írta:
Nem felejtettem el, csak dolgozok egyfolytában.

ok Smile
zzoli
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 11. 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:
Ugyan már, mi bajotok van? A Titanic egy nagyon jó film! Nekem annyira tetszett, várom már a második részét Twisted Evil

álmod valóra vált, kijött a második része, meg lehet nézni Twisted Evil

http://port.hu/titanic_ii/pls/fi/films.film_page?i_topic_id=2&i_film_id=113825&i_city_id=3372&i_county_id=1
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 09. 28. 20:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hacsi – A leghűségesebb barát (Hachiko: A Dog’s Story) (2009) BDRip XviD Hun HDTV (szinkronos)

Rendező: Lasse Hallström
Szereplők: Richard Gere, Sarah Roemer, Jason Alexander, Joan Allen, Cary-Hiroyuki Tagawa
Műfaj: dráma, családi

Amikor Parker professzor (Richard Gere) egy napon a munkából hazafelé egy gazdátlan kutyakölyköt talál a pályaudvaron, még nem sejti, hogy egy rendkívüli barátság veszi kezdetét. Bár felesége (Joan Allen) csak vonakodva fogadja be a kis japán akita kutyát, Parker szívét rögtön meghódítja Hacsi. A vidám kutyus hamarosan minden reggel elkíséri a professzort a pályaudvarra, majd minden este elé megy. Egy nap azonban Hacsi hiába várja gazdája visszatértét…
A Hacsi – A leghűségesebb barát megható, érzelmekkel és humorral teli történet az odaadásról és a szeretet erejéről, amelyet a szívhez szóló mozik mestere, Lasse Hallström (Csokoládé, Árvák hercege) vitt filmre. Richard Gere és Hacsi – egy feledhetetlen páros!

(forrás:http://szinkronosanime.info/2010/05/hacsi-a-leghusegesebb-barat-hachiko-a-dogs-story-2009-bdrip-xvid-hun-hdtv-szinkronos/ )

már egy ideje megkaptam ezt a filmet, ismertem a történetét, épp ezért akartam és egyben nem akartam megnézni,
hát ma este erőt vettem magamon...megnézni sikerült, meg elhasználni közben pár zsepit
ha az emberek is ilyen hűségesek és szeretetteljesek lennének... Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
6 / 6 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.