Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ikrek klubja 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 11. 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ismerek néhány Ikrek-et, s Mérleget is...találó jellemzés...Úgy érzem Ikrek-re leginkább.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 15. 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Süni* írta:
Ismerek néhány Ikrek-et, s Mérleget is...találó jellemzés...Úgy érzem Ikrek-re leginkább.

a lányom mérleg...rá is nagyon illik Laughing
"nem esett messze a fájától" Laughing Laughing
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 01. 20. 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az Ikrek folyton csak lebeg.
Nagyon intelligens vagy, óriási beleérző és befolyásoló képességgel, szárnyaló fantáziával... ennek révén nagyon jó gondolataid vannak, de ha nem áll melletted valaki, aki meg is valósítja, akkor tovább lépsz és a csodálatos ötleteidnek sanyi.
Kiváló beszélgető partner vagy, tájékozott az élet minden területén, de mély ismeretekre nem teszel szert semmiben - téged azért szeret sok ember, mert biszex vagy. Hajlamos vagy rá, hogy túl sokat várj vissza szinte semmiért. Az étteremben hagyott borravalód úgy néz ki, mintha eltévesztetted volna a tizedesvesszőt... Egy olcsójános fattyú vagy. Egyetlen jó tulajdonságod a veled született tehetség arra, hogy a legnagyobb baklövéseidet is képes legyél úgy tálalni, mintha az lenne a világ legpazarabb gondolata, és hogy mindig az a jó és a helyes, amit te csinálsz, vagy gondolsz... Nem, ettől még nem leszel népszerű.
Miközben szilárd meggyőződésed, hogy te vagy a főnyeremény, nem vagy szerelmes típus: csak a hódítás érdekel a szerelemben, és ha célt értél, le is lépsz. Neked valaki olyan kell, aki rövid pórázon tud tartani, és elnézi, hogy folyton másoknak udvarolgatsz, flörtölsz, és amúgy is megrögzötten dögönyözöl a vérfertőzés mocskos tócsáiban. Talán ezért is vagy kissé nárcisztikus...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 05. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

29/11 írta:
Az Ikrek folyton csak lebeg.
Nagyon intelligens vagy, óriási beleérző és befolyásoló képességgel, szárnyaló fantáziával... ennek révén nagyon jó gondolataid vannak, de ha nem áll melletted valaki, aki meg is valósítja, akkor tovább lépsz és a csodálatos ötleteidnek sanyi.
Kiváló beszélgető partner vagy, tájékozott az élet minden területén, de mély ismeretekre nem teszel szert semmiben - téged azért szeret sok ember, mert biszex vagy. Hajlamos vagy rá, hogy túl sokat várj vissza szinte semmiért. Az étteremben hagyott borravalód úgy néz ki, mintha eltévesztetted volna a tizedesvesszőt... Egy olcsójános fattyú vagy. Egyetlen jó tulajdonságod a veled született tehetség arra, hogy a legnagyobb baklövéseidet is képes legyél úgy tálalni, mintha az lenne a világ legpazarabb gondolata, és hogy mindig az a jó és a helyes, amit te csinálsz, vagy gondolsz... Nem, ettől még nem leszel népszerű.
Miközben szilárd meggyőződésed, hogy te vagy a főnyeremény, nem vagy szerelmes típus: csak a hódítás érdekel a szerelemben, és ha célt értél, le is lépsz. Neked valaki olyan kell, aki rövid pórázon tud tartani, és elnézi, hogy folyton másoknak udvarolgatsz, flörtölsz, és amúgy is megrögzötten dögönyözöl a vérfertőzés mocskos tócsáiban. Talán ezért is vagy kissé nárcisztikus...

Laughing no az ilyen félremagyarázások miatt nem szeretik sokan a horoszkópokat...
Amikor bizonyos csillagállásokból személyes fröcsögésbe torkolló trutyit gyárt valaki... Laughing
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 05. 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

állítólag csernus dr volt, de szerintem kamu.

én sokat vigyorogtam rajta, szerintem pár dolgot nagyon eltalált, és a szokatlan tálalás ellenére magamra ismertem : )
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 05. 19:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

29/11 írta:

én sokat vigyorogtam rajta, szerintem pár dolgot nagyon eltalált, és a szokatlan tálalás ellenére magamra ismertem : )

Embarassed szó se róla, van benne igazság...de nagyon sok a sarkított véglet, ami szerintem nem lehet igaz mindig ... esetleg egyszer-egyszer...
de ha egy iker mindig ilyen lenne...már unalmas lenne neki ... és ezért változtat...
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 06. 00:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez igaz... én épp most is egy ilyen tudatos váltást rendezek mindne racionális ok nélkül, csak mert már régóta egyirányba mentek a dolgok. jól, de egyirányba. és régóta : )
Vissza az elejére
Süni*
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 08. 07:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

29/11 írta:

Nincs hasonló a Kos-okra is??? Smile Smile Smile
Vissza az elejére
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 08. 09:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de van, beratktam a kosokhoz : )
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 02. 12. 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

29/11 írta:

a halak, rák és mérleg is érdekelne...ha lehet?
Laughing
Kata*
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 15. 08:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szintén ikrek! Embarassed Laughing
Vissza az elejére
29/11
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 15. 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia, iker : )
Vissza az elejére
Kata*
Neofita

HozzászólásElküldve: 2010. 04. 15. 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Visszaolvasgattam egy kicsit, nagyon jó és igaz dolgokat írtatok erről a csillagjegyről... és a levegő-jegyűek jellemzése is nagyon betalált!
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2010. 05. 21. 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata* írta:
Visszaolvasgattam egy kicsit, nagyon jó és igaz dolgokat írtatok erről a csillagjegyről... és a levegő-jegyűek jellemzése is nagyon betalált!

kissé megkésve de annál nagyobb szeretettel üdvözöllek körünkben! Laughing Wink
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 12. 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Havi horoszkóp 2011. december 1-31.
Érdeklődése felélénkül az ezoterikus témák iránt.
Bármilyen lelkes a könyvekben olvasottakkal kapcsolatban, szinte senki sem ismer, akivel beszélgethetne erről.
Talán ennek köszönheti fokozódó magányérzetét, még akkor is, ha látszólag kiegyensúlyozott családban él.
Hó végén olyan ajándékkal lepi meg valaki, amilyet még soha életében nem kapott.
Munkafronton zűrzavar van a lelkében: érzi, hogy váltani kellene.
Ha nem akarja otthagyni jelenlegi munkahelyét képezze tovább magát, hogy lépést tudjon tartani a nagyobb követelményekkel.

Csak most jutottam hozzá, hogy elolvassam az "ehetit"...
TALÁLT-SÜLLYEDT!

Mindenki csak a "fülemet" akarja...de az, hogy megfogadná amit mondok...

Remélem az ajándék is bejön...
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
9 / 9 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.