Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A rák legyőzése 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
dokantu írta:
Antal Orsolya írta:
A rák lelki háttere, sejt szinten végbemenő lázadás. Mindig lelki okokra lehet visszavezetni.
Jelenségek: szeretet elfogadási probléma , lázadás , ideálok eszmények, csalódások, káosz, bizonytalanság küzdelem önérvényesítési probléma harc.

Asztrológia úgy fogalmazza meg, hogy milyen bolygók vesznek részt a rák kialakulásában: Jupiter, mint burjánzás, Uránusz, mint lázadás, Neptunusz, mint ködös dolgok , és káosz bizonytalanság Mars, amikor olyan területen küzd, ahol nem kellene.
Ez így ilyen formában nem igaz!Mert például egy egy éves boldog családban növekedő gyerek amikor here rákot kap és ki kell venni az egyik golyóját arra az asztrológiának milyen magyarázata van?A lelki tényező csak egy ok a sok közül!
A hangsúly azon van,hogy ha már elkaptuk,és nem csak a rákról van szó, akkor kövessünk el mindent a gyógyulás érdekében!
Az első a pozitív gondolkodás és az élni akarás!Én ezt tapasztalatból mondom.
Ezek után jöhetnek a különböző gyógymódok kipróbálása,mert minden ember más míg egyiknek használ egy gyógymód a másiknak lehet,hogy árt.
Erre valók lennének az ilyen fórumok ahol az emberek megoszthatnák a tapasztalataikat.
Itt is a topik címe a "rák legyőzése"!
Egy rákos beteget nem nagyon érdekli,hogy az asztrológia mit mond a rákról őt a gyógyulás érdekli!

Kicsit primitíven közelíted a dolgokat...
A pozitív gondolkodás meg egy szép szlogen... belegondoltál,mit jelent?
Fontosabbnak tartom a "pozitív" és "negatív" érzelmek átélését, feldolgozását...

Olvasni is tudsz, vagy csak írsz?
Javaslom, olvass vissza a topik(ok)ban...
Á én csak egy primitív irkálgató újonc vagyok!
Nincs miért vissza olvasni mert csak az van,hogy néhány "nagy tudású"okoskodik,arról aminek semmi köze a topikhoz.
A pozitív gondolkodásról csak annyit,hogy nem szlogen.
Tudod engem 2007-ben perforált vakbéllel műtöttek és azóta összesen 13 szor jelenleg is rokkantant vagyok 3 sipollyal ami 2éve még 7 volt.
Mikor utoljára látott a sebészem nagyon meglepődött,hogy még élek.
Hidd el én nagyon jól tudom mit jelent a pozitív gondolkodás mert én már át is éltem meg fel is dolgoztam a "pozitív" és "negatív" érzelmeket.
Én egy lehetséges gyógymódot,receptet tettem közzé!
Arról pedig nem tehetek,hogy Orsika minden írásomhoz fűz egy deklaráló megjegyzést.
Próbálj meg te is visszaolvasni egy kicsit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dokantu írta:

ÁÁÁÁÁ, dehhhogy!

dokantu írta:

Nincs miért vissza olvasni mert csak az van,hogy néhány "nagy tudású"okoskodik,arról aminek semmi köze a topikhoz.

Pedig érdemes lenne. Ha végigolvasnád, talán kevesebb önbizalommal beszélnél bele a gyógyításba. Két rákban meghalt társunk története bontakozik ki a beírásokból. Mindketten hiányoznak a fórumról.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Én egy lehetséges gyógymódot,receptet tettem közzé!
Arról pedig nem tehetek,hogy Orsika minden írásomhoz fűz egy deklaráló megjegyzést."

Próbálj meg te is visszaolvasni egy kicsit." Nem értem melyik írásom volt deklaráló ? Hiszen csak válaszoltam a felvetett témára, a legjobb tudásom szerint. Rák ellen feltett írásod lehet, hogy hasznos, én nem tudom, mert még nem jelent meg sehol, a csodálatos recept utáni gyógyulás.
A hit nagy dolog, és ha hisz benne valaki akkor próbálja ki.
Nem kell ellenségeskedni, csak a meggyőződésemet írtam le, és nem sértettelek meg semmivel!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

deklarál: kihirdet, kijelent, kibocsát
degradál: lefokoz, a rangjától megfoszt

Szóval, kedves dokantu, melyiket akartad írni? Laughing
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Nincs miért vissza olvasni "

Akkor minek írsz ide? Minek szórod gyöngyeidet a disznók elé? Twisted Evil
Kérj a nyuszitól helyesírási szótárat, ha javasolhatom, és hát igen, egy idegen szavak szótárát is akkor már. Twisted Evil

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
violet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap az esti híradóban hallottam a medvehagymáról és jótékony hatásáról,többek között mint a rákot megelőző gyógynövény.Ma utána néztem a wikipédiában de nem említenek erről semmit.Ételeket,süteményeket lehet vele készíteni.Ti mit tudtok róla?

Sokat gondolkodtam már azon,hogy miért is lesz az egyik ember tumoros a másik pedig nem.
Az egyik szomszédom vezető beosztása révén már több évvel hamarabb megtiltotta a munkahelyén a dohányzást,otthon szintén nem dohányzott senki és mégis gége és tüdőrákban halt meg aránylag fiatalon,50 évesen.
Több hozzátartozóm halt meg tumorban,volt aki pár hónap leforgása alatt ,volt aki évekig (2 évig)bírta.

Van aki azt mondja,hogy megvan a gyógyszer,csak visszatartják.
Nem igazán szeretem az ezos könyveket,de Drunvalo Melchizedek (lehet,hogy nem jól írtam a nevét)könyvét szívesen elolvasnám,abban állítólag ír a betegségekről is,és a gyógyításról is.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

I-II. kötet
Drunvalo Melchizedek Az élet virágának ősi titka
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

medvehagyma: Íze olyan mintha a zöldhagyma szárát bekented volna fokhagymával. Méregtelenítő hatása kitűnő. De módjával lehet fogyasztani, mint ahogy a fokhagymával se lakunk jól Smile Olajjal leöntve pirítósra finom.
Tulajdonképpen vad fokhagyma aminek a levelét esszük meg
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rákerestem, nehogy itt még rosszat írjak: -)

Medvehagyma, a tavaszi méregtelenítő
A medvehagyma csodaerejére elnevezése is utal. A szájhagyomány szerint még a medvéket is kicsalogatja téli álmukból. Értékes hatóanyagainak köszönhetően kiváló erősítőszer, szívvédő hatású, tisztító kúrák kedvelt gyógynövénye.

Bemutatkozik a vadfokhagyma
Vissza az elejére
violet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 04. 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm Orsolya a gyors választ,jelenleg Joe V. könyvét olvasom és utána mindenképpen elolvasom Drunvalót.
Közben elolvastam az általad belinkelt cikket is,és egy újabb ismeretlen(számomra)rákot gyógyító növényt, a mongorokát.
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 06:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szójával kapcsolatos hozzászólásokat - mivel nem a topik témájához kapcsolódik - áttettem oda, ami kiváltotta - a nátrium-glutamátos topikba, ott folytassátok. Itt továbbra is a rák megelőzése, gyógyítása a téma...
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 07:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A medvehagymát párolt zöldségekbe szoktam keverni, nagyon finom ízt ad. Csináltam már levest is belőle, nem kifejezetten méregtelenítésre, húslével öntöttem fel. A fagyasztás nem árt neki (az ízének), így be is spájzolok néhány adagot belőle.
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
dokantu írta:

ÁÁÁÁÁ, dehhhogy!

dokantu írta:

Pedig érdemes lenne. Ha végigolvasnád, talán kevesebb önbizalommal beszélnél bele a gyógyításba. Két rákban meghalt társunk története bontakozik ki a beírásokból. Mindketten hiányoznak a fórumról.

Őszinte részvétem!
Sajnos közel öt év szenvedés után azt hiszem lehet kellő önbizalmam,hogy bele beszéljek a gyógyításba.
Szerintem a fórumozók 90%-a arra kíváncsi,ha erre a topikra kattint hogy milyen új gyógymódot talál,én is ezért tettem közzé egy olyan receptet amit már egy hónapja használok.
Bocs,hogy élek! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
deklarál: kihirdet, kijelent, kibocsát
degradál: lefokoz, a rangjától megfoszt

Szóval, kedves dokantu, melyiket akartad írni? Laughing

Leminősít, köszönöm a segítséget. hello1
Vissza az elejére
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
"Nincs miért vissza olvasni "

Akkor minek írsz ide? Minek szórod gyöngyeidet a disznók elé? Twisted Evil
Kérj a nyuszitól helyesírási szótárat, ha javasolhatom, és hát igen, egy idegen szavak szótárát is akkor már. Twisted Evil

Nyuszika add nekem a tiedet neked már úgy sem kell,hisz te olyan okos meg bölcs vagy.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
9 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.