Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A nap kártyája 5.
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 03. 17. 07:21    Hozzászólás témája: A nap kártyája 5. Hozzászólás az előzmény idézésével

Innen jöttünk:
http://www.harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?t=1052
hangya

A mai napodat Kímélet hatja át.

Szivárvány - égi híd e világ és túlvilág között, reménység

A hagyomány szerint a mennyek kapujának boltíve. Átjáró Tündérországba. Azt tartják, aki megtalálja a helyet, ahol a Szivárvány a Fölrde ér, ott kincset lehet találni. Az összes szín megtalálható benne, így magában hordozza a mindenséget, annak is sokrétűségét, színességét. A kártya üzenete a boldogság, a magasztos eszmék, az áhítat élménye. Olyan áhítaté, amikor eső után kisüt a nap, és felragyog életünk egén a szivárvány. A Magyarok kártyáján az országnak csodás változást, egy különeges személy felbukkanását jelölheti.

Szerelmi üzenete: Párkapcsolatban élőknek jelzés, hogy a szerelem, túlmutat a testi gyönyör múlandóságán. Párkeresőknek a csoda megtapasztalására nyílik esély.

Ezt mondja neked:

* Életed egén felragyog a szivárvány - reményt ad, hogy az eső után varázslatos jelenségek következnek.
* Öröm és bánat - érzések csupán. Tünékeny, mint a szivárvány. Ne akard megfogni, élvezd a pillanat szépségét, vagy éld át gyászát.
* Pénzügyi döntési helyzetben pozitívumokat, gyarapodást, nem várt kincs felbukkanását jelenti.

Erre is gondolj: A cigánykártya Remény lapja. Égi analógiája Tündérországnak. Olvasd Petőfi, Bolond Istók című versét: „Mesebeli szép szivárvány koszorúzta keletet. / Szép szivárvány! Szólt a vándor / Mint életem olyan tarka...” Látogass el a Harmónia színjósdába!

húúúú, én ennek most NAGYON örülök!!
Smile

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 04. 12. 07:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Kage !

A Harmóniakártyád szava és a kép összefüggései határozzák meg a mai napodat. A szó és a háttér szimbólum együtt mutatják meg az Univerzum üzenetét.
A mai napodat Hagyománytisztelet hatja át.

Édesség - kielégítetlen érzelmi szükségletek, élvhajhászás

Milliónyi vonzó, édes, színes cukorka. Aki édességre vágyódik, annak életében kevés a jó, a szeretet. Az apró cukorkák a sok helyről áradó szeretetet, vagy szerelmet is jelképezhetik, ám hogy ez elér-e hozzánk, az rajtunk múlik. Hogy testünk hízik tőle, vagy szeretetéhségünk elégül ki, nem mindegy. A túlzott vágyak, a túlzott érzelmi kötődés jele is. Az édesség valamihez való túlzott ragaszkodást jelenthet, akár a függőségek szintjén is. Túlzott mértékben való fogyasztása bizonyos hiányok pótlására szolgál. Megédesíti azt, ami egyébként önmagában keserű az életünkben. Általában az nyúl túl gyakran az édességhez, aki nem kap elegendő szeretetet, figyelmet, elismerést. Fogyókúrázóknak ez a lap kísértést jelent, erőpróbát. Túlsúlyosoknak figyelmeztetés, hogy fogyni kell. Cukorbetegeknek a betegség érzelmi hátterén kell elgondolkodniuk.

Szerelmi üzenet: Akár kapcsolatban élsz, akár párt keresel, ez a lap felteszi neked a kérdést: - El tudod fogadni, ha szeretnek? Te magad képes vagy feltételek nélkül, odaadóan szeretni? Keresd a szerelemben az örömforrást!

Ezt mondja neked:

* Üzeni, hogy nem szükséges cukrot magunkhoz venni az édes élet megteremtéséhez. Ne nassolj, gyakorolj önfegyelmet!
* Gondold át, hogy milyen alkalmakkor szoktál édességet enni - biztosan akad lelki mozgatórugója. Vizsgáld meg, hogy a környezeted eléggé figyel-e rád, vagy úgy érzed, nem ismerik el érdemeidet.
* Üzeni, hogy a problémákat meg kell oldani, nem pótcselekvésekkel eltussolni. Gondold át: van valamilyen függőséged?

Erre is gondolj: Nézd meg a Csokoládé című filmet. Sétálj el tudatosan egy cukorkabolt előtt, és állj ellen a kísértésnek. Tudd: néha egy-egy kis édesség nem bűn, viszont függeni tőle szenvedélybetegség.

Régóta nem néztem meg a kártyáimat, de ez most nagyon találó.
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2011. 12. 14. 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Folyó... tegnap is, ma is...
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 01. 23. 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fiona

Az angyalok segítségét kérted, tehát fogadd nyitott szívvel az isteni útmutatást és segítséget. Megérdemled az égiek segítségét!

Boldog vagyok, hogy Istenhez és az angyalokhoz fordultál segítségért. Azért jöttem, hogy segítsek neked elfogadni a segítségünket. Néha figyelem, ahogy olyan dolgokkal küszködsz, amelyeket a segítségemmel könnyen megoldhatnál, ha megkérnél, hogy segítsek. Csak egy jelre várok - legyen az ima, vagy akár a segítségkérés gondolata -, hogy segíthessek neked.

Most végre a segítségemet kérted, és nagyon boldog vagyok, hogy segíthetek neked. Csak annyit kérek: engedd, hogy segítsek, mert eddig ebben megakadályoztál. Azt hitted, hogy nem érdemled meg a segítségemet, vagy egyszerűen csak féltél a változásoktól. Ne feledd, hogy én azért jöttem, hogy könnyítsek a lelkeden, ezért bízd magad rám, kérlek.

Figyelj oda a gondolataidon, érzéseiden és álmaidon keresztül érkező határozott és ismétlődő jelzésekre. ezek Isten üzenetei, amelyeket én közvetítek számodra. Soha nem hagyunk cserben. Az égiek minden támogatását élvezed, csak kövesd az isteni útmutatást.

Embarassed Laughing
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 07. 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Légy őszinte magadhoz!

Nézz a szívedbe, és tudni fogod, milyen igazság rejlik ebben a helyzetben. Biztonságos a számodra bevallani önmagadnak az igazságot, hiszen mi mindvégig támogatni és vezetni fogunk téged a szükségszerű változásokon keresztül. Számíthatsz a segítségünkre, bátorítani fogunk és erőt adunk, hogy gondját viseld önmagadnak. Csakis igaz vágyaidra összpontosíts, s azok angyalszárnyakon érkeznek majd el hozzád.

Ezt a lapot gyengéd szembesítés gyanánt kaptad, hiszen az angyalok tudják, hogy elbújtál valódi érzelmeid elől. Valószínűleg féltél attól, hogy ha őszintén bevallod, hogyan is érzel, elárasztanak az érzelmek, és szembe kell nézned olyan szükségszerű változtatásokkal, amelyekre érzéseid szerint még nem készültél föl. Ennek ellenére az angyalok biztosítanak téged, hogy egészségesebb dolog őszintén szembenézni ezzel a helyzettel. Segítenek majd érzelmeid s kapcsolataid terén, és minden lehetséges támogatást megadnak ahhoz, hogy pozitív változásokat vigyél véghez. Az angyalok azonban arra figyelmeztetnek, hogy csakis a vágyaidra összpontosíts, ne pedig a félelmeidre, hogy ekképpen álmaidat valósítsd meg az életedben.

A lap további jelentései: A helyzet javulni fog, amennyiben eltökélten szembenézel vele. Jobbat érdemelsz. Bízz az érzéseidben, még akkor is, ha mások nem értenek egyet velük. Az erődet ne add át másoknak. Ne engedd elhatalmasodni magadon az illúziót, miszerint "ennek így kell lennie".

Most megyek...visszafekszem!
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 02. 22. 07:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

02.22.. és én a 22-est kaptam... Rolling Eyes

"A mai napodat Szeretet hatja át.

22 - Huszonkettő – Szentté válás, megvilágosodás

A kétségek és a harmóniára való vágyódás száma. Az anyag elsődlegességét jelképezi. A benne lévő feszültségek koncentráltan robbannak, vagy nagy pusztítást vagy a helyzet hirtelen tisztázódását jelzik. Az is lehetséges, hogy külső szemlélőként mások pont ellenkezőleg ítélik meg a helyzetedet, mint te magad. Huszonkettedikén a kártya hatása hatványozottan igaz. Ha esti meditációban kivárod a huszonkét óra huszonkét percet, álmod jóslatot tartalmaz majd. Ez a kártya a Harmóniakártya utolsó lapja - 22.22-kor került fel az Internetre, hogy segítse a kártya használói számára a megvilágosodást."
csikungmester
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 08. 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a végitéletet húztam mára (nagyarkánum 20)
Hááát még elmélkedem rajta....
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 08. 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csikungmester írta:
Én a végitéletet húztam mára (nagyarkánum 20)
Hááát még elmélkedem rajta....

Ha esetleg nem lenne gond elmondani, milyen napod volt... Smile

A Végítélet nekem kifejezetten jó kártya. Küzdelmes dolog végét, jó új kezdetét jelzi. Magamnak úgy fogalmaztam meg a laphoz tartozó jelmondatot: a dolgok a helyükre kerülnek.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 09. 06:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a szerencse kártyáját húztam Smile Érdekessége, hogy amikor a kártya csomagomat beavattuk, ezt a kártyát húztam. mint saját kártyámat.
Vissza az elejére
Kage
-

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 13. 07:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mai napodat Jóslat hatja át.

Falomb - tudatosítás, szellemi erők, intellektus

A fás-szárú lombok a tudatosságunkat, tudásunkat, fejlődésünk lezárt szakaszait mutatják. A friss hajtások az új lehetőségeket, amiket észre kellene venni. Ha a fa ágait levágjuk, a tudást okosan metsszük, mint egy jó kertész, a termés növekszik. Ha a fát nem metszik, sok terv születik, melyek félbe maradnak, ám új gyümölcsöket nem növeszthetnek. Hogy kezeled a saját tudásod fájának lombjait?
Ha fára mászunk, és a lombokban ülünk, tágabban láthatjuk környezetünket. Terveink megvalósulnak. A fa levelei környezetünket, kapcsolatainkat jelentik. Mássz fel a fára, nézz körül a lombok magasából. Állj a fák alá a napsütésben és nézz át a lombokon!

Szerelmi üzenete: Párkapcsolatban élőknek a kapcsolat szellemi oldalára hívja fel a figyelmet, a közös gondolkodás esélyére. Figyeld az új lehetőségeket életedben, tedd szebbé a mindennapokat! Párkeresőknek intellektuálisan érett partnert jelezhet.

Ezt mondja neked:

Lépj ki mindennapi látókörödből, egy új dimenzióból szemléld az életedet.
Engedj az esztétikai varázslatnak, engedj néha a csábításnak, ami által megszépülhetnek hétköznapjaink is.
Szűrt fény az erdőben mindent más világításba helyezhet. A tudás által mindent másként látsz -a tudáshoz, ahogy egy lombkorona kialakulásához is, idő és alázat kell.

Erre is gondolj: A gyerekek imádnak a lombok közé épített kunyhókba rejtőzni - ha módod van, mássz fel te is oda! Több lombevő állat is él a földön, például a zsiráf, vagy a koala.

Délután feltétlenül!
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 03. 07:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya!
Mi ez?
Mesélsz róla?
(Az első topicig nem jutottam vissza...nem található.)

Látom, hogy felül rá lehet menni a "Harmóniakártya" fülre...és fel is ajánl egy "aznapi" kártyát.

https://harmonet.hu/harmoniakartya

puszi
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 03. 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Hangya!
Mi ez?
Mesélsz róla?
(Az első topicig nem jutottam vissza...nem található.)

Látom, hogy felül rá lehet menni a "Harmóniakártya" fülre...és fel is ajánl egy "aznapi" kártyát.

https://harmonet.hu/harmoniakartya

puszi

jó játék, ha működik. Smile
Működik. Kaphatsz mélben is kártyát minden nap.

Ha jól emlékszem, Mállottviksznéne műve a Harmóniakártya, sokat dolgozott rajta. Sokat fejlődtek az egyes lapok is, meg bővült a lapok választéka is az idők folyamán.

De sokkot kaptam. A címoldalon a lehetőségek közt nem találom a fórumot. Sad Le van tagadva.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 03. 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Figyelj, Szami! Ha itt kattintasz, nem neked szóló kártyát kapsz, hanem az ország mai napjára jellemzőt.
Neked mélben küldik, az a tied.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 03. 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hangya írta:
sokkot kaptam. A címoldalon a lehetőségek közt nem találom a fórumot. Sad Le van tagadva.

Öööö...nem tudom.
Ha bármelyik harmonet.hu oldalon legurulsz a lap aljára, ott van a Portál linkek között a fórum.
(Szavaidból ítélve régen kint volt a címlapon?)
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2018. 02. 03. 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A régi fejléc olyan volt, mint ami most a fórum felett van, és egyből tudtál a fórumra jönni.
A Címlap szelvénye nekem lett bordó színű. Ugyanis szégyenszemre több éves tagság és itteni sertepertélés után nem tudtam arról, hogy a Harmonet egy újság, aminek van egy fóruma, én abban voltam, hogy egy fórum és kész. Amikor ezt a Sárkány megtudta, bebordózta azt a helyet, ahol a fórumról az újságba lehet jutni. Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.