Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A rák legyőzése 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ho'oponopono
violet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 17:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt könyvet olvasom most és igen érdekes a következménye.
Nagyon örülök,hogy eljutott hozzám mert sokat segít ,átvészelni a halálfélelmet és a többi problémát.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 07. 07:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

violet írta:
Nagyon örülök,hogy eljutott hozzám mert sokat segít ,átvészelni a halálfélelmet és a többi problémát.

Volet ! Milyen hatással van rád? oszd meg velünk, ha nem kényelmetlen. Soha nem lehet tudni, kinek mikor lesz rá szüksége.
Halálfélelem : Sokan átélik, valami miatt. Van aki pánik beteg, van aki rákos, neked mitől van halálfélelmed? Mit értékeltél át?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
violet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 07. 08:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
violet írta:

Violet ! Milyen hatással van rád? oszd meg velünk, ha nem kényelmetlen. Soha nem lehet tudni, kinek mikor lesz rá szüksége.
Halálfélelem : Sokan átélik, valami miatt. Van aki pánik beteg, van aki rákos, neked mitől van halálfélelmed? Mit értékeltél át?

Orsolya kedves!
Tőlem csak egy dolgot lehet megtanulni,hogy ne legyen senki ilyen átkozottul naív,hiszékeny mint én.
Volt egy téli balesetem és utána egy elülső fali infarktust kaptam,kicserélték az ér elhalt részét.
Milyen hatással van rám?nyugalmat érzek,de még Jézushoz is imádkozok.

http://www.youtube.com/watch?v=dKura_0Zfl4&feature=related

Küldöm mindenkinek és köszönöm,hogy olvastátok a hsz-t.
Drága barátnőmtől kaptam akivel munkatársak is voltunk.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 08. 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

violet írta:
Antal Orsolya írta:
violet írta:

Violet ! Milyen hatással van rád? oszd meg velünk, ha nem kényelmetlen. Soha nem lehet tudni, kinek mikor lesz rá szüksége.

Orsolya kedves!
Tőlem csak egy dolgot lehet megtanulni,hogy ne legyen senki ilyen átkozottul naív,hiszékeny mint én.
Volt egy téli balesetem és utána egy elülső fali infarktust kaptam,kicserélték az ér elhalt részét.
Milyen hatással van rám?nyugalmat érzek,de még Jézushoz is imádkozok.

http://www.youtube.com/watch?v=dKura_0Zfl4&feature=related

Küldöm mindenkinek és köszönöm,hogy olvastátok a hsz-t.
Drága barátnőmtől kaptam akivel munkatársak is voltunk.

Az én hasi aortám tele van érhálóval, úgy hogy én is megjártam a poklokat. Bár a műtő felé a kocsin arra gondoltam, ha ennyi adatott, elfogadom. Talán nagyobb a hitem mint gondoltam Smile Pedig nem volt bennem nyugtató, mert az előkészítőben a műtő előszobájában kaptam meg, (elfelejtették ) Soha annyira nyugodt nem voltam mint akkor. A gyerekeimre néztem amikor ott rémüldöztek , és még én nyugtattam őket
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
11 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.