Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Minden reggel igyál 6,5dl vízet!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 03. 06:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv Skar! bemutatkozás helyett egy kuncsaft toborzót riasztottam el, nem emlékszel? még te uszítottál erre.
Aztán továbbléptem.
Ha én bemutatkozom, akkor probléma lett volna. Már tudja mindenki, akit érint, hogy ki vagyok.
A víz mennyiség nálam is elgondolkodtató. Az orvossal is mindig hadakoztam, hogy talán a napi adagot nem kellene az átlaghoz viszonyítani. Vegye már figyelembe, hogy 50 kilót se nyomok. Darab, darab, aztán majd meglátjuk? Sad
Azt hittem már a tibeti jégmezőn kódorogsz! Vagy már voltál?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 03. 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Üdv Skar! bemutatkozás helyett egy kuncsaft toborzót riasztottam el, nem emlékszel? még te uszítottál erre.
Aztán továbbléptem.
Ha én bemutatkozom, akkor probléma lett volna. Már tudja mindenki, akit érint, hogy ki vagyok.
A víz mennyiség nálam is elgondolkodtató. Az orvossal is mindig hadakoztam, hogy talán a napi adagot nem kellene az átlaghoz viszonyítani. Vegye már figyelembe, hogy 50 kilót se nyomok. Darab, darab, aztán majd meglátjuk? Sad
Az mit jelent,hogy kuncsaft toborzó?Tudod a fórumok nem csak arra valók,hogy riasztgassuk az embereket.Egyébként nem riasztottál el inkább új erőt adtál! Exclamation
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 03. 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vannak akik kinevezik magukat prófétának. Ilyen volt a Karsay . Szórta itt az igét, és várta, hogy hány ember vevő az ő szellemi nagyságára. Nem voltam Very Happy
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 03. 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dokantu írta:
Illúzió írta:

egy reggel se meglenni az adag vizem nélkül,kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is."tehát tapasztalatokra lennék kíváncsi nem pedig arra,hogy nyithatok-e topikot vagy sem!
:

oké,mivel nincs tapasztalatom vízivásban,csak a topiknyitás témakörében,többé mekse cólalok.... Rolling Eyes

Tidena..

az idézéseket is gyakorold, mert ilyet nem írtam.. -ennyire nem lenni magyar.. Embarassed Cool
Vissza az elejére
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 03. 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
dokantu írta:
Illúzió írta:

egy reggel se meglenni az adag vizem nélkül,kíváncsi vagyok mások tapasztalataira is."tehát tapasztalatokra lennék kíváncsi nem pedig arra,hogy nyithatok-e topikot vagy sem!
:

oké,mivel nincs tapasztalatom vízivásban,csak a topiknyitás témakörében,többé mekse cólalok.... Rolling Eyes

Tidena..

az idézéseket is gyakorold, mert ilyet nem írtam.. -ennyire nem lenni magyar.. Embarassed Cool

Édesem ,nem is neked írtam! Very HappyVery HappyVery Happy Mi egy oldalon állunk! Smile
Hisz te is és én is pont azért szólaltunk meg ,hogy hangot adjunk azon véleményünknek miszerint az újakat nem kéne rögtön lehordani ,mert meg mertek szólalni.

Viszont abban igazad van hogy figyelmetlenségből a Te neved hagytam ott holott a szöveget nem te írtad...bocs!
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 03. 18:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dokantu írta:
Antal Orsolya írta:
Aztán továbbléptem.

Az mit jelent,hogy kuncsaft toborzó?Tudod a fórumok nem csak arra valók,hogy riasztgassuk az embereket.Egyébként nem riasztottál el inkább új erőt adtál! Exclamation

Nem akartalak elriasztani, érezd jól magad ezen az oldalon. Smile
Vissza az elejére
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
dokantu írta:

Köszönöm szépen,hogy megengeded igyekszek jól viselkedni ezután! Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dokantu írta:
Antal Orsolya írta:
dokantu írta:

Ezúttal kijavítottam a kétszeres idézetet, hogy értelme legyen a dolognak.
A jobb felső sarokban az "idézet" gomb való a hozzászólás beidézésére. Kezdő idézők a szövegbe ne piszkáljanak bele, két sorral feljebb, vagy lejjebb kezdjenek írni.
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, lehet, hogy sok mindent föl lehet róni aranyérmes szenvedő barátunknak, de az dicséretére válik, hogy nem követi a példátokat, és nem idéz félméternyi előzményt fölöslegesen.

Egyébként, ha olvasnál is, és figyelmesen olvasnál, ó, gyógylovag, leesett volna, hogy a kuncsaft-toborzót Orsolya bemutatkozás helyett riasztotta el - úgy három évvel ezelőtt :Ö Persze bizonyára nem véletlen, hogy magadra vetted Twisted Evil

Orsi, a jégmezőkre jövő szeptemberben megyek, most máson ügyködöm, idehaza. Tanulok közben kínaiul, hogy elboldoguljak a megszállókkal is. Egyébként persze, hogy emlékszem, és jól is tetted, pont ezért mondom, hogy nem kell ragaszkodni a formális bemutatkozáshoz.

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 05. 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skar írta:
Nos, lehet, hogy sok mindent föl lehet róni aranyérmes szenvedő barátunknak, de az dicséretére válik, hogy nem követi a példátokat, és nem idéz félméternyi előzményt fölöslegesen.

Ez csak első látásra tűnik így. Idézi ő, csak idézetek nélkül, egybefolyatva, hogy kicsoda micsodát mondott.
Az alanti hozzászólásba én választottam el a válaszokat, bevallom slamposul csak quote beillesztésekkel. Valaki jótündér beírta azt is, hogy ki mondta.

dokantu írta:

Ezt láthatta az ember átdolgozás előtt. Ezért tűnt úgy, hogy nem idéz, pedig valójában beágyazott idézés esete forog fenn: Very Happy

dokantu írta:
Antal Orsolya írta:
dokantu írta:

Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 06. 06:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi, a jégmezőkre jövő szeptemberben megyek, most máson ügyködöm, idehaza. Tanulok közben kínaiul, hogy elboldoguljak a megszállókkal is. Egyébként persze, hogy emlékszem, és jól is tetted, pont ezért mondom, hogy nem kell ragaszkodni a formális bemutatkozáshoz.
dokantu
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 11. 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:

A "pü" gomb miért van a fórumon Question
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 11. 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dokantu írta:

A "pü" gomb miért van a fórumon Question

Mi a szösz, új moderátor van Shocked ?

Ennyi off belefér - azonkívül közérdekű információ... Very Happy

... de ha nagyon csípi a szemed, akkor kérj egy moderátort - aki vagy törli, vagy nem.... most valószínűbb a "nem" Very Happy
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.