Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Miről álmodtam, mit jelent?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
violet
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 03. 17. 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Évekkel ezelőtt én is írtam az álmokat,visszaolvasva volt amelyik megvalósult ,volt amit még most sem értek.
Egyébként nem álmodom minden éjjel.
A napokban álmodtam keresztanyámról aki már 12 éve halott,hogy ott volt a háza előtt az udvaron és egy ágyban feküdt,mikor megkérdeztem tőle,hogy miért fekszik itt,azt válaszolta,hogy szeret itt feküdni.
A következő mondata pedig,hogy hagy öleljen meg,hogy az életerőm átmenjen belé és ő életben marad én pedig meghalok. Crying or Very sad
Hát mit mondjak eléggé lehangolt volt az egész napom.
=szellem=
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 22. 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hat ettol kirazott a hideg!
Nekem is volt egy almom ami mindig is foglalkoztatott, leirom, hatha masok jobban megertik.Amikor ezt almodtam, ugy 5-6 eves lehettem.
Dednagymamamnal aludtam es azt almodtam hogy felkelunk mind a ketten es atmegyunk a tombhaz elotti parkolon a temeto fele;dedim mezitlab volt ez nem tudom miert, de fontos.Amikor bementunk a temetobe, egy kripta fele mentunk ami ugy nez ki (a valosagban is) mint egy kis haziko.
A kriptanak racsos ajtaja volt es amikor odaertunk a racsok mogott ott alt a Szuz Maria. Itt veget ert az alom.
Bocsanat hogy ekezetek nelkul irtam, remelem azert igy is olvashato.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 04. 23. 06:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

violet írta:
Évekkel ezelőtt én is írtam az álmokat,visszaolvasva volt amelyik megvalósult ,volt amit még most sem értek.
Egyébként nem álmodom minden éjjel.
A napokban álmodtam keresztanyámról aki már 12 éve halott,hogy ott volt a háza előtt az udvaron és egy ágyban feküdt,mikor megkérdeztem tőle,hogy miért fekszik itt,azt válaszolta,hogy szeret itt feküdni.
A következő mondata pedig,hogy hagy öleljen meg,hogy az életerőm átmenjen belé és ő életben marad én pedig meghalok. Crying or Very sad
Hát mit mondjak eléggé lehangolt volt az egész napom.

Van a családban beteg ember? kinek kellene segítened, hogy talpra álljon?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 04. 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ahh.. már megint! évek óta visszatérő álmom volt, hogy látok egy repülőt a közelben lezuhanni.. egészen közel.. egyszer sem voltam igazából veszélyben, de szörnyű volt látni Sad most egy ideje kimaradt ez az álom.. eddig Sad ma hajnalban viszont szörnyebb volt mint valaha.. egymás után szállt fel 5 repülő, néztük az eget.. majd először az első nagyon gyors és furcsa ívben elkezdett kanyarodni, és lezuhant (vízbe). ezután pedig láncreakció szerűen az összes többi is utána Sad imádkoztam, hogy ne essen bajunk! tehát most már veszélyben is voltam Sad
mit jelenthet?? tudja valaki? Rolling Eyes
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 04. 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem az álmaim épp az ellenkezői a (későbbi) valóságoknak.. ha pocsékul voltam álmomban, másnap du-tánra épp olyan mértékben voltam jól, jó napom volt, mint az álmom ellenkezője.

-de lehet, hogy csak azért fordított, mert balkezes vagyok..?
Shocked scratch
Vissza az elejére
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 04. 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
ahh.. már megint! évek óta visszatérő álmom volt, hogy látok egy repülőt a közelben lezuhanni.. egészen közel.. egyszer sem voltam igazából veszélyben, de szörnyű volt látni Sad most egy ideje kimaradt ez az álom.. eddig Sad ma hajnalban viszont szörnyebb volt mint valaha.. egymás után szállt fel 5 repülő, néztük az eget.. majd először az első nagyon gyors és furcsa ívben elkezdett kanyarodni, és lezuhant (vízbe). ezután pedig láncreakció szerűen az összes többi is utána Sad imádkoztam, hogy ne essen bajunk! tehát most már veszélyben is voltam Sad
mit jelenthet?? tudja valaki? Rolling Eyes

Szerintem nagyon sokunknak vannak olyan „álmaink”, melyeknek soha nem teljesülnek, hiszen, ha teljesülének, akkor azok nem, hogy segítenének, hanem csak ártanának a fejlődésünknek.

Pld. Sokan arról „álmodoznak” (vagy fantáziálnak) , hogy megnyerik az öttalálatos lottót. Mert tegyük fel megnyernék, és akkor mi lenne? Kész katasztrófa lenne az életük, mert akinek adnak belőle, azok innentől kezdve a pénzükért szeretnék, akik pedig nem kapnak, azok gyűlölnék. Tehát a legjobb az-az ilyen álmodozó számára, ha ezek az álmok padlót fognak (lezuhannak még időben), mielőtt még komolyabb bajt idéznének elő a teljesülésükkel.

Tele vagyunk olyan vágyakkal/álmokkal, melyek valahogy mindig arra irányulnak, hogy könnyebb legyen az életünk, hogy ki kerülhessük azokat a dolgokat, melyeket nem hogy kikerülni születtünk meg, hanem éppen hogy azok megoldására.

Tehát szerintem az álmod nem egy fizikai katasztrófát jeleznek előre, hanem olyan vágyak és álmok „lezuhanását”, amelyeket nagyon fontosnak tartasz ugyan, de a szellemi/lelki fejlődésednek nem valószínű, hogy segítenének. Persze, hogy konkréten milyen vágyak/álmok lehetnek ezek, melyet „padlót” fogtak, azt neked jobban kell tudnod, mint nekem.
Laughing
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
imelda
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 05. 06:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kőszönöm! Most kicsit közelebb kerültem a megfejtèshez. Bàr ez komplexebb dolog annàl mintsem egy egyszerű és egyértelmű megfejtés
méhecske2
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 06. 18:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

imelda írta:
Kőszönöm! Most kicsit közelebb kerültem a megfejtèshez. Bàr ez komplexebb dolog annàl mintsem egy egyszerű és egyértelmű megfejtés

Bocs, de erre vagyok csak képes. Laughing

Még annyit, hogy ebben a visszatérő álomban szerintem nem az a fontos, vagy lényeges üzenet, hogy lezuhannak a „repülők”. Nem, hanem a felszállás,
a repülők szimbolikus megfelelője: álom/vágyak

Igen, nem csak neked, hanem mindenkinek alaposan meg kell tudnia vizsgálnia azt, hogy -még felszállás előtt-, valóban alkalmas az a „repülő” arra, hogy elszakadjon/elengedjük önálló utat járjanak be, a fellegek fölé repüljenek?
Ebben az álomban is a minden akkor dőlt el, amikor felszálltak, és nem akkor, amikor lezuhantak. A lezuhanás már csak következménye volt a döntésednek, ami minden valószínűség szerint csakis pozitív lehetett, még akkor is, ha ezt szorongásként élted át. De az örökléttel bíró lelked számára erre volt szükség.

Valószínűleg tartom azt is, hogy jelenleg nem tudsz szembe nézni még azzal, hogy ezek az álmok/vágyak nem a javadat szolgálnák, mivel még nem az örökkévalóság szemüvegén keresztül tudod ezeket vizsgálni, ezért csak kódolva, a földi tudatodat megkerülve jelez a lelked, visszatérő álmok formájában.

És tényleg, bocs, ha nem vagyok ennél konkrétabb!
Csak az lát igazán, aki látja a láthatatlant, ami a láthatók mögött van. A ragaszkodás a szabadság hiteles gyümölcse. A megkötözöttség ragaszkodás az elrontott jóhoz. Aki Hozzám ragaszkodik, az valóban szabad." (Jézus; Hang: 4/312)
http://web-hang.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 16. 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ritkán szoktam álmodni, de az éjjel egy csomó összetört tányér, pohár cserepei vettek körül . Úgy rá csodálkoztam, hogy ezt ugyan ki tette. Szerintetek mit jelent?
Vetettem rá kártyát is, de csak cserepeket kaptam itt is.
Kelta kereszt
1., Világ XXI ezt keresztezi
2., Korong 5-ös önsajnálat
3., Botok lovagja
4., Botok királynője túléptem rajta
5., Uralkodó IV. volt
6.,Botok IV
7., Kelyhek 5 nem látom a megoldást
8.,korong 9
9., Érmék királynője
10., Kardok VI valami eltávozik útra kell.

Valaki értelmezné?
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 05:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsit ijesztőnek hat, amit álmodtam. Rettenetes vihar készülődött. Olyan sötét felhőket láttam , bár még messze volt, de az ég alja, feketén kéklett. Vizes ruhákat teregettem, és azon tűnődtem, hogy érdemes e kiteríteni, vagy szedjem be és a fürdőszobába teregessek. Ekkor felébredtem
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
11 / 11 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.