Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

pálmalevélen sorsod
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 30. 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kordas írta:
Hogy miben segített? Kielégítette a kíváncsiságomat Smile
Ha többet kérdezek, talán még többet megtudok magamról, előző életeimről, a lehetőségeimről. De nem készültem fel jól kérdésekből, az indiai tolmács meg fáradt volt... Úgy éreztem, nem teljesen azt kaptam, amit vártam, mégsem sajnáltam a ráfordított időt, pénzt. Csak magamat hibáztathatnám a kihagyott lehetőségek miatt, az meg nem visz előbbre...
Megtudtam, hogy mit tettem egy előző életemben, ami karmaként kísér, amíg le nem dolgozom. Amint felszabadulok a karma terhe alól, spirituális tanító-gyógyító leszek (legalábbis az írás szerint) amihez persze még nekem is tanulnom kell Smile Húsz évre előre "látta" a jövőmet.

A pálmalevél nagykövet Oszter Tamás erre nem készített fel?. hogy szedd össze miről szeretnél tudni. Van aki előző életéről kérdezget, hogy tudja miért nehéz a mostani élete. Van aki arra kíváncsi, hogyan alakul a sorsa, lesz e annyi pénze, amiből kényelmesen megél, szeretve lesz e és még arra, hogy egészsége hogyan alakul. álltálában az emberek ezekre kíváncsiak
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 30. 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kordas írta:
Ha többet kérdezek, talán még többet megtudok magamról, előző életeimről, a lehetőségeimről. De nem készültem fel jól kérdésekből, az indiai tolmács meg fáradt volt... Úgy éreztem, nem teljesen azt kaptam, amit vártam, mégsem sajnáltam a ráfordított időt, pénzt. Csak magamat hibáztathatnám a kihagyott lehetőségek miatt, az meg nem visz előbbre...
Megtudtam, hogy mit tettem egy előző életemben, ami karmaként kísér, amíg le nem dolgozom. Amint felszabadulok a karma terhe alól, spirituális tanító-gyógyító leszek (legalábbis az írás szerint) amihez persze még nekem is tanulnom kell Smile Húsz évre előre "látta" a jövőmet.

Ebben a pálmalevél dologban eredetileg is kételkedtem. A kételyeimet csak megerősítette az, hogy egy üzleti vállalkozás jött létre a levelek és emberek közti közvetítésre. De a szememben mindennek a teteje, hogy a tolmács szelektál az információban és a fáradtságától (kedvétől, reggelije minőségétől, kakilása sikerétől....) függ, hogy mit és mennyit közöl velem abból, ami rám tartozna! Mert elvileg azért KELL odajutnom, hogy valamilyen információ kötelezően eljusson hozzám... Nomármostakkor hogyan is van ez?

Azt hiszem, az ilyen üzleti vállalkozásokat szokták azzal minősíteni: ügyes!!
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 30. 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
kordas írta:

A pálmalevél nagykövet Oszter Tamás erre nem készített fel?. hogy szedd össze miről szeretnél tudni. Van aki előző életéről kérdezget, hogy tudja miért nehéz a mostani élete. Van aki arra kíváncsi, hogyan alakul a sorsa, lesz e annyi pénze, amiből kényelmesen megél, szeretve lesz e és még arra, hogy egészsége hogyan alakul. álltálában az emberek ezekre kíváncsiak

Oszter Tamás, nem volt ott, a segítőivel találkoztam.
Sokan sok mindenre kíváncsiak vagyunk, ezért is fordulunk olyanokhoz, akiktől választ várunk életünk nagy kérdéseire, így van? Nomármost! Ha ezek a válaszok úgy is le vannak írva egy pálmalevélre, akkor minek még rá is kérdezni??

Persze az egészségemre én is rákérdeztem, mivel semmi konkrétat nem jelzett a pálmalevél, annak ellenére, hogy eléggé konkrét okom volt a kérdezésre... a válasz másnapra érkezett meg

Meg fogom nézni újból a dvd-ket, hátha észreveszek olyat is ami akkor elkerülte a figyelmemet.... Smile
Vissza az elejére
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 30. 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
kordas írta:

Ebben a pálmalevél dologban eredetileg is kételkedtem. A kételyeimet csak megerősítette az, hogy egy üzleti vállalkozás jött létre a levelek és emberek közti közvetítésre. De a szememben mindennek a teteje, hogy a tolmács szelektál az információban és a fáradtságától (kedvétől, reggelije minőségétől, kakilása sikerétől....) függ, hogy mit és mennyit közöl velem abból, ami rám tartozna! Mert elvileg azért KELL odajutnom, hogy valamilyen információ kötelezően eljusson hozzám... Nomármostakkor hogyan is van ez?

Azt hiszem, az ilyen üzleti vállalkozásokat szokták azzal minősíteni: ügyes!!

Igen, az én fejemben is megfordultak ezek a gondolatok. De!
Másfél év telt el a jelentkezésem és a felolvasás között, őszintén, nem is emlékszem arra, milyen adatokat kellett megadnom. Amikor a tolmács a szüleim nevét említette, meglepődtem az egyezőségen. Ha az ő nevüket esetleg meg is adtam a jelentkezéskor, azt már tutira nem, hogy van egy lánytestvérem, aki idősebb nálam! No és a nálam fiatalabb barátom? akivel másfél éve vagyunk együtt?
Vannak figyelemre méltó kérdések ebben a játékban... Question Smile
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 30. 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kordas írta:

Másfél év telt el a jelentkezésem és a felolvasás között, őszintén, nem is emlékszem arra, milyen adatokat kellett megadnom. Amikor a tolmács a szüleim nevét említette, meglepődtem az egyezőségen. Ha az ő nevüket esetleg meg is adtam a jelentkezéskor, azt már tutira nem, hogy van egy lánytestvérem, aki idősebb nálam! No és a nálam fiatalabb barátom? akivel másfél éve vagyunk együtt?

No igen, vannak olyan ismeretek, amikkel meg lehet győzni az embert. Ha kötözködni akarnék, akkor azt mondanám, hogy másfél év alatt elég sok minden kideríthető valakiről az adatainak a birtokában... Smile De nem akarok kötözködni, mert nekem semmi tapasztalatom nincs a témában, csak azt tudom, amit hallottam róla.

Inkább megkérdezném:
Miből vontad le azt a következtetést, hogy a tolmács fáradt?
Miből támadt az a benyomásod, hogy rosszul kérdezel?
Miből gondolod, hogy jobb körülmények között többet tudhattál volna meg?
Volt lehetőség a beszélgetés rögzítésére?
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 31. 07:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
kordas írta:

No igen, vannak olyan ismeretek, amikkel meg lehet győzni az embert. Ha kötözködni akarnék, akkor azt mondanám, hogy másfél év alatt elég sok minden kideríthető valakiről az adatainak a birtokában... Smile De nem akarok kötözködni, mert nekem semmi tapasztalatom nincs a témában, csak azt tudom, amit hallottam róla.

Inkább megkérdezném:
Miből vontad le azt a következtetést, hogy a tolmács fáradt?
Miből támadt az a benyomásod, hogy rosszul kérdezel?
Miből gondolod, hogy jobb körülmények között többet tudhattál volna meg?
Volt lehetőség a beszélgetés rögzítésére?

Minden beszélgetést rögzítenek, amit ki lehet íratni dvd-re. Én a teljes kép- és hangfelvételt kértem, ez volt a 2. alkalom, amikor az üzleti jellege megfordult a fejemben. (az ára miatt) Meg is nézem újból, hátha észreveszek olyat, amit eddig nem.... Smile
Utolsó voltam aznap, akinek felolvastak, este 6-kor. Indiában akkor már 10 elmúlt az angol-magyar tolmács szerint, az ottani tolmács is jelezte, hogy fáradt, de mosolygott, tényleg kedves és szimpatikus volt. Smile
Persze... határozottabban is kiállhattam volna magamért (meg a pénzemért), utólag így látom Smile
Mivel pálmalevélre kiírt életút felolvasása történik, úgy voltam vele, hogy ami rajta van, úgyis felolvassák. Bármit is kérdezek, mi újat tudnak mondani? Azért az egészségemre mégis rákérdeztem, mivel ott hiányosnak éreztem az információk közlését.

Másfél év alatt tényleg sok minden kideríthető valakiről, de! Amilyen forgalmuk van, igen komoly titkosrendőrséget kéne fenntartaniuk.
1. Időközben költöztem, változott a címem.
2. A felolvasás idején (tavaly november) volt éppen 9 hónapos a kapcsolatom, amiről a barátnőmön kívül senki nem tudott, még a családom se. Amikor jelentkeztem, akkor meg még én se... Smile Vagy létezhet olyan is, hogy folyamatos megfigyelés ? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 02. 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

Örülök, hogy ráakadtam végre valakire, akinek szintén megtalálták a pálmalevelét. Az enyémet tavaly olvasták fel, akkor én is fel voltam teljesen dobva:
- először is, mert megtalálták
- másodszor, mert valóban tudtak minden családtagomról, név szerint is: és ez alátámassza azt, hogy elhiggyem, amit fog mondani.

És pont ezek miatt nem értem, hogy amit nekem elmondott, abból már valaminek be kellett volna következnie - és semmi.

Neked volt olyan jövendölésed, ami a közeljövőre vonatkozott? vagy csak nagy távlatokban beszélt?

ja, persze egyébként én is időskoromra egészen magasan fogok rezgeni.... Confused

szóval én egy cseppet csalódott vagyok.... Neutral

kordas írta:
Érdekes ez a pálmalevél téma... Izgatott a dolog, tehát én is megkerestettem az enyémet. Aztán, hittem is nem is... egészen addig, amíg a skype másik végén mosolyogva beszélő indiai felolvasó, rá nem tapintott az akkori legfrissebb dologra életemben, azaz a tőlem tizenévvel fiatalabb barátomra, még a nevét is megmondta! (ezt kinyomozni se lehetett, mert senki nem tudott róla) Amikor meg arról szólt, hogy spirituális tanító leszek, teljesen lenyűgözött Smile Egészen addig voltam varázslatos állapotban, amíg kezembe nem adták az írást, hogy mivel kell "levezekelnem" az előző életemben elkövetett vétkeimet. Smile Akkor kezdtem el számolni, hány havi fizetésem is menne rá, ha hozzáfognék a vezekléshez... inkább lemondtam a spir. tanítói posztról Rolling Eyes

Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 02. 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Mona! Ezt már mástól is hallottam, hogy mindent tudtak a családról, de semmi konkrétumot nem mondtak. Az illető most 57 éves. Azt is tudták róla, hogy beteg. No ezeket ki lehetett deríteni itthon is.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 02. 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Szia Mona! Ezt már mástól is hallottam, hogy mindent tudtak a családról, de semmi konkrétumot nem mondtak. Az illető most 57 éves. Azt is tudták róla, hogy beteg. No ezeket ki lehetett deríteni itthon is.

headbang
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 03. 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy túl nagy apparátus kellene a nyomozáshoz.....ahhoz pedig a befizetett összeg nem olyan nagy.... Neutral

Antal Orsolya írta:

Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 04. 05:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mona kedves. Elég ha olyan helyen van valaki, ahol az adatokhoz hozzáférnek. 2 ember elég hozzá. Különben se tolonganak olyan sokan.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
8 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.