Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Pünkösdi tűzönjárás - hogy higgy önmagadban

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 23. 07:56    Hozzászólás témája: Pünkösdi tűzönjárás - hogy higgy önmagadban Hozzászólás az előzmény idézésével

Valamikor régen, voltam egy tűzön járáson, Kovács András táltos, irányítása alatt. Olyan energiák voltak, ami teljesen ledöbbentett, hogy még én is alig tudtam kivonni magamat alóla. Nem akartam a tűzön átmenni, mert éreztem, hogy saját akaratomból, hitemből még nem vagyok képes rá. Az András energiáját meg nem akartam igénybe venni, mert akkor csak az ő hatására tettem volna meg, mint ahogy mások is. Néztem a tűzön átmasírozókat, és láttam rajtuk a döbbenetet, hogy sikerült nekik. Pedig nem nekik sikerült, hanem a Kovács András közreműködésével, szuggesztív hatására.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 05. 28. 21:08    Hozzászólás témája: Re: Pünkösdi tűzönjárás - hogy higgy önmagadban Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Valamikor régen, voltam egy tűzön járáson, Kovács András táltos, irányítása alatt. Olyan energiák voltak, ami teljesen ledöbbentett, hogy még én is alig tudtam kivonni magamat alóla. Nem akartam a tűzön átmenni, mert éreztem, hogy saját akaratomból, hitemből még nem vagyok képes rá. Az András energiáját meg nem akartam igénybe venni, mert akkor csak az ő hatására tettem volna meg, mint ahogy mások is. Néztem a tűzön átmasírozókat, és láttam rajtuk a döbbenetet, hogy sikerült nekik. Pedig nem nekik sikerült, hanem a Kovács András közreműködésével, szuggesztív hatására.

Egy ilyen találkozón vétek nem azt csinálni, amire felkészítenek bennünket. Engem szabályosan lenyűgözött az András - ennek már több mint 10 éve - és ugyanúgy Darnel Christián is - ez meg 10 éve történt. Olyan hatással voltak rám, hogy - ha nem is elsőként - de átmentem a parázson! Igaz, segítséggel... az előtte történő felkészítés nem véletlenül történik. De egy életre szóló élmény az ajándék Smile
Ne zavarjon a szuggesztív hatás, hidd el, hogy képes vagy rá, és csináld !
Sokan vagyunk, akik felnőtt korban találkozunk ezzel az érzéssel, mert korábban senki nem tanított meg rá, se szülők, se az iskola. Mindegy hogy Kovács vagy Darnel, a lényeg az eredmény...
Számomra felejthetetlen élmények... velük, a trénerekkel, azt tanultam meg, bármit meg tudok tenni, ha bízom önmagamban, és a társaimban! Hálásan köszönöm nekik
Smile
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 01. 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne mások delejezésével tudjak átmenni, hanem a saját hitem erősségéből. De ez nem volt meg. Talán még ma sem tudnék átmenni.
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 01. 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Ne mások delejezésével tudjak átmenni, hanem a saját hitem erősségéből. De ez nem volt meg. Talán még ma sem tudnék átmenni.

Ha meglenne a hited, erőd segítség nélkül, akkor nem is lenne szükséged, hogy átmenj...
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 02. 07:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet, hogy igazad van! Én nem tartottam fontosnak, hogy átmenjek, nem hiszek abban, hogy a tűz által megtisztul valaki. Éppen így nem hiszek abban, hogy a gyónással rá szabott penitenciákkal jobb ember lesz valaki.
Vissza az elejére
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 02. 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Lehet, hogy igazad van! Én nem tartottam fontosnak, hogy átmenjek, nem hiszek abban, hogy a tűz által megtisztul valaki. Éppen így nem hiszek abban, hogy a gyónással rá szabott penitenciákkal jobb ember lesz valaki.

Lehet, de... minél többet teljesít a penitenciákból, annyival könnyebb lesz a lelke... nem így van Question Smile
Vissza az elejére
Szélvész kisasszony
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 02. 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kordas írta:

Lehet, de... minél többet teljesít a penitenciákból, annyival könnyebb lesz a lelke... nem így van Question Smile

Ha valóban őszinte a helytelen tettének megbánása és nem " jujjjj! az orromra koppintanak majd ezért egyszer" ezért gyónjuk meg gyorsan ötletből fakad.
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 02. 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amilyen sok disznó dolog kiderült a papokról, eszembe jutott, hogy lehet, hogy éppen az gyóntat áldoztat, aki vétkesebb mint én? Ha a napi /sors hozta nehézséget /penitenciát lerójuk, akkor nyugodt az álmunk, és nem kell zsolozsmákat szajkózni.

Magam lelkiismeretével kell szembe nézni, nem a penitenciával.
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 03. 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valakinek akkora tudása van, hogy másokat átvigyen a tűzön, annak nagyon nagy a felelőssége is, hogy jó irányba vigye a tanítványait és nem az, hogy körül vegye magát rajongókkal. Itt bukik el nagyon sok ezotériával foglalkozó és tudásra szert tevő. Itt Magyarországon is tudnák párat felsorolni. Főleg azokat, akik üzletet csináltak a tudásukból Sad
Vissza az elejére
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 04. 07:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Ha valakinek akkora tudása van, hogy másokat átvigyen a tűzön, annak nagyon nagy a felelőssége is, hogy jó irányba vigye a tanítványait és nem az, hogy körül vegye magát rajongókkal. Itt bukik el nagyon sok ezotériával foglalkozó és tudásra szert tevő. Itt Magyarországon is tudnák párat felsorolni. Főleg azokat, akik üzletet csináltak a tudásukból Sad

Nagy a kísértés Orsolya, és sokan áldozatul esnek a sátán kísértésének.... Evil or Very Mad
Én továbbra is tisztelem azokat, akiktől valami fontosat tanultam, és sajnálom, ha azt látom, hogy az anyagi világ kísértései őket is elragadják...
Azt hiszem nem velük kéne foglalkoznunk, hanem magára a tudásra figyelnünk. És ezt tanítani a gyerekeinknek is. (sokszor a tanulás csak azoknak adatik meg, akik tudnak érte fizetni is - bár az igazán "nagyok" , a bölcsek nem pénzért tanítanak...)
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 04. 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

" bár az igazán "nagyok" , a bölcsek nem pénzért tanítanak...)"

Hol vannak ilyenek? Még nem találkoztam egyel sem
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 04. 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:

Talán nem figyeltél eléggé... Smile
Ugyebár az igazi tanító nem reklámozza magát, lehet, hogy "szürkébbnek" tűnik az átlagnál és simán elballagsz mellette... de akkor ő nem is "neked rendeltetett" Very Happy.

Kell egy nyitottság is, hogy észrevedd...
kordas
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 04. 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:

Talán nem sok van belőlük, és nem vesszük észre őket azonnal... nekem volt egy ilyen barátom, sokat tanultam tőle, de csak később estek le nagy koppanással, miket is mondott Rolling Eyes Smile
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2012. 06. 04. 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sieglinde írta:
Antal Orsolya írta:

Talán nem figyeltél eléggé... Smile
Ugyebár az igazi tanító nem reklámozza magát, lehet, hogy "szürkébbnek" tűnik az átlagnál és simán elballagsz mellette... de akkor ő nem is "neked rendeltetett" Very Happy.

Kell egy nyitottság is, hogy észrevedd...

Lehet, hogy még nem érettem meg rá? Lehet! Majd figyelmesebben fogok sasolni a környezetemben Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.