Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

munka - hely - váltás
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 02. 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még mindig nem szóltak, nem is fognak már...

Elküldtem a pályázatomat azóta több helyre. Uborkaszezon van úgy látom, az sem dolgozgat, aki épp benn van az irodában. Várok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mona
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 02. 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért ne írd le teljesen, nekem is úgy volt a mostani munkahelyemmel, hogy küldtek egy e-mailt, hogy már betelt, stb - tehát a szokványos sablonelutasítás.

Aztán másfél/ két hónapra rá hívtak, hogy mikor tudok menni még egy interjúra. És a következő héten már dolgoztam is..... Rolling Eyes

Mak írta:
Még mindig nem szóltak, nem is fognak már...

Elküldtem a pályázatomat azóta több helyre. Uborkaszezon van úgy látom, az sem dolgozgat, aki épp benn van az irodában. Várok.

Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 03. 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mi oka lehet, hogy a 3 hónapra hosszabbított próbaidőm alatt a csopvez ezen a héten kezdett belémkötögetni? Mennyire vegyem komolyan? -hiszen eddig meg volt velem elégedve..
erre jött egy "pótlás", aki folyton dumál, gyors ugyan, de a 3ból kettő szerinte az kész.. -utána én kapom a letolást, hogy jobban figyeljek a munkámra.. és én ne dumáljak annyit.. aztán a csopvezetővel egyszerre kezdtünk egy melót, és én is ugyanakkorra lettem kész vele, mint Ő.. de aszongya a csopvez, hogy ne szóljanak hozzám, mert nem vagyok "elég" gyors.. már miért is? mikor egyszerre lettünk kész? Shocked Shocked

és de, igenis magamra veszem.. mert miért a nap végén jut eszébe szólni, hogy "csúnyán" dolgozok?

ha én mondom, hogy a melegtől, akkor az miért "nem kifogás".., ha Ő mondja, akkor miért szentírás?? Shocked crybaby crybaby
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 04. 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
mi oka lehet, hogy a 3 hónapra hosszabbított próbaidőm alatt a csopvez ezen a héten kezdett belémkötögetni? Mennyire vegyem komolyan? -hiszen eddig meg volt velem elégedve..
erre jött egy "pótlás", aki folyton dumál, gyors ugyan, de a 3ból kettő szerinte az kész.. -utána én kapom a letolást, hogy jobban figyeljek a munkámra.. és én ne dumáljak annyit.. aztán a csopvezetővel egyszerre kezdtünk egy melót, és én is ugyanakkorra lettem kész vele, mint Ő.. de aszongya a csopvez, hogy ne szóljanak hozzám, mert nem vagyok "elég" gyors.. már miért is? mikor egyszerre lettünk kész? Shocked Shocked

és de, igenis magamra veszem.. mert miért a nap végén jut eszébe szólni, hogy "csúnyán" dolgozok?

ha én mondom, hogy a melegtől, akkor az miért "nem kifogás".., ha Ő mondja, akkor miért szentírás?? Shocked crybaby crybaby

Szerintem ennek csúnya vége lesz Sad
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 18. 17:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma megint voltam interjún (tudom dolgozom, de akkor is, váltani akarok) meg voltak velem elégedve, pénteken tudom meg hogy engem választottak-e...hát majd kiderül... Rolling Eyes
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 19. 06:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aotan írta:
ma megint voltam interjún (tudom dolgozom, de akkor is, váltani akarok) meg voltak velem elégedve, pénteken tudom meg hogy engem választottak-e...hát majd kiderül... Rolling Eyes

Drukkolok Smile

Én meg kaptam visszaigazoló levelet, hogy megkapták a pályázatom és majd el is fogják bírálni egyszer Smile Azért ez komoly előrehaladás.
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 23. 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
aotan írta:

Drukkolok Smile

Én meg kaptam visszaigazoló levelet, hogy megkapták a pályázatom és majd el is fogják bírálni egyszer Smile Azért ez komoly előrehaladás.

köszi, szerdán megyek próbanapra, csütörtökön megtudom mi az ítélet... Smile

na az jó Very Happy kb most kezdtem el kapni én is vissza a 2-3 hónapja leadott jelentkezésekre a(z egyébként elutasító) válaszokat Razz
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 24. 06:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Próbanap, az jó? Majd írd le milyen volt.

Kaptam behívót interjúra, vagyis csak tesztet (IT-s pozíció) írni. Nem tudom, kissé félek, hogy nem fogok jól teljesíteni Rolling Eyes
Úgyhogy tanulok ezerrel, hátha.
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 07. 27. 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mak írta:
Próbanap, az jó? Majd írd le milyen volt.

Kaptam behívót interjúra, vagyis csak tesztet (IT-s pozíció) írni. Nem tudom, kissé félek, hogy nem fogok jól teljesíteni Rolling Eyes
Úgyhogy tanulok ezerrel, hátha.

a próbanap egyébként az jó, mert akkor látni akarják hogy mit tudsz
az enyém jól sikerült, igazából bedobtak kicsit a mély vízbe, hogy lássák hogyan reagálok, mennyire vagyok talpra esett, milyen jól beszélek németül...stb. csak közben voltak még jelentkezők úgyhogy a csütörtök péntekre módosult, vagyis mára...aminek az lett a vége hogy két hét múlvára kaptam megint egy időpontot egy próbanapra,mert nem tudnak dönteni köztem meg egy másik között...csak ezzel az a bajom, hogy addigra már nem leszek próbaidős ott ahol most vagyok, tehát lesz felmondási időm (30 nap) ami meg már rizikós mert ide meg gyorsan kell ember...szóval hát nehogy már valami könnyen menjen Neutral
ami külön szép lesz ezt velük holnap közölni

Sok sikert a teszthez, remélem nálad nem húzzák majd úgy az időt mint nálam Smile
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 13. 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

húzzák az időt.
Igazából nem tudom, a hr-es említette, hogy szabira megy. Lehet ez van. Mindenesetre várom a visszajelzést.
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 08. 19. 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

túl a próbanapon másnap felhívtak hogy a másikat választották...nem is bánom...valami nem stimmel ott...nem bánom
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 09. 05. 07:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak nekem tűnik úgy, hogy alig van megpályázható állás?

Minden nap átolvasom a hirdetéseket, de nagyon úgy tűnik, hogy már csak az anyanyelvi angol/német tudással és vérprofi programozói képességekkel lehet elhelyezkedni Rolling Eyes
Mire küldjem be az önéletrajzom?

Amúgy aug. 17-én posztolták azt az állást, amelyre tényleg nagy esélyem lett volna, hiszen éveken keresztül azt csináltam, ahhoz értek, ismerem is a céget és azt az emberkét is, aki maga mellé keresett embert. Fel is hívtam aug 22-én, hogy halihó megpályáznám, ha lehet.
Válasz: már van egy komoly jelölt, akivel megegyezés alatt állnak épp.
Mindez pár nap alatt (mert a hosszú hétvége is ott volt).

Tehát mielőtt kirakták volna a hirdetést, már ott volt a megegyezés a jelölttel. Ha esetleg valaki megpályázná, akkor feleslegesen dolgozott...
Vissza az elejére
aotan
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2012. 09. 06. 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen a profi nyelvtudás nekem is feltűnt, egy csomó állásnál kitétel hogy társalgási vagy anyanyelvi szinten kell beszélni és írni angolul vagy németül esetleg mind a kettő nyelven Sad és ehhez még legyen jogsid, (esetleg autód is) legyen 2-5 év közötti gyakorlatod és jelöld meg a fizetési igényedet is Mad Confused

a szakmámban meg nem vesznek fel, mert inkább betanítják azt aki csak érettségizett Sad
moncsi07
Neofita

HozzászólásElküldve: 2012. 09. 16. 18:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az ORIFLAME azonnali kezdéssel keres tanácsadókat, termékforgalmazókat, kozmetikai, és táplálékkiegészítői termékeinek katalógusos népszerűsítéséhez. Azonnali 30% haszon minden terméken, plussz további jutalékfizetés (3-21%) 3 hetente készpénzben. Kötetlen időbeosztás, munka, gyes suli, nyugdíj mellett végezhető jól fizető mellékállás. A későbbiekben főállásban is magas jövedelmet biztosít.Építs karriert nálunk, csoportépítés INTERNETES MÓDSZEREKKEL
Vissza az elejére
Mak
Mester

HozzászólásElküldve: 2012. 09. 21. 06:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megint voltam egy interjún. Jónak tűnt.
Meglátjuk.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Munka - Karrier Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Következő
18 / 24 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.