Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Lélek nyelve a betegség 2.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 30. 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Én se félek de az ízületeim érzik ezt a trutymós időt

Az ízület az más, persze, hogy érzi az ember.
A vírustól viszont komolyan tartok, mert nagyon nehezen lábalok ki belőle. Egy sima nátha után legalább egy hónap, mire visszaáll a normális funkcionálás. Lázas influenza után pedig sokkal tovább. Hiába no, már nem úgy működöm, mint hajdan. Crying or Very sad
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 30. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Antal Orsolya írta:

A vírustól viszont komolyan tartok, mert nagyon nehezen lábalok ki belőle. Egy sima nátha után legalább egy hónap, mire visszaáll a normális funkcionálás. Lázas influenza után pedig sokkal tovább. Hiába no, már nem úgy működöm, mint hajdan. Crying or Very sad
love7 jobbulást
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 30. 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Antal Orsolya írta:

én is azt hiszem, hogy valami vírusnak megtetszettem és megpuszilt! Nekem 5-10 évenként, de inkább 10 hogy influenzás vagyok, de akkor lerobbanok nagyon. Délután egy nagyot aludtam, most nem fáj annyira. Kíváncsi vagyok, hogy tovább romlik e az állapotom, vagy ennyivel megúszom a virus találkozást
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 30. 19:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm hiaklo. Neutral
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 31. 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
köszönöm hiaklo. Neutral
Jobban vagy már?
Sokan dícsérik az izületekre a kurkumából készült gyógyhatásu készítményeket.

Wink Milyenek a kapcsolataid? Laughing azelőtt a Betegség mint pótcselekvés című könyv elérhető volt a neten a posa.hu-n de most már csak a megvásárlása lehetséges...nagyon jó elemzéseket ad a könyv.
Minél inkább tiltakozik az ember ... annál inkább talált-süllyedt! Laughing
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 01. 31. 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hiaklo írta:
Antal Orsolya írta:
köszönöm hiaklo. Neutral
Jobban vagy már?

Wink Milyenek a kapcsolataid? Laughing azelőtt a Betegség mint pótcselekvés című könyv elérhető volt a neten a posa.hu-n de most már csak a megvásárlása lehetséges...nagyon jó elemzéseket ad a könyv.

Én már jól vagyok. Van egy öngyógyító módszerem, amit az Orosz Katalin oktat, hogyan indítsd be az öngyógyításodat. én alkalmazom jó eredménnyel

http://www.youtube.com/watch?v=uM1BprjzYQ8
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 01. 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
hiaklo írta:
Antal Orsolya írta:
köszönöm hiaklo. Neutral
Jobban vagy már?

Én már jól vagyok. Van egy öngyógyító módszerem, amit az Orosz Katalin oktat, hogyan indítsd be az öngyógyításodat. én alkalmazom jó eredménnyel

Van több könyvem is. Út a teljességhez, Mit árul el a betegsége stb. Amikor kezdtem ezotériával foglalkozni, megvettem minden könyvet, aztán sutba vágtam. Én nem értek egyet vele. Ennyi
Sok esetben semmire nem mész vele. Születési rendellenesség. pl. valamit hoztunk, amit meg kell élnünk. Sok ízületi problémára írja, hogy lelki és szellemi aktivitás hiánya. Már engedtessék meg nekem, a saját tapasztalatom mást mond. Annak van sokízületi gyulladása, akinek olyan terhe van, amit fél, hogy annak nem tud megfelelni. nem szeretem az ilyen kiragadott dolgokat. Vagy nem bírtam menni. Nem tudták még az orvosok se , hogy miért. Aztán érfestésnél kiderült, hogy mi a bajom. Addig az ezoterikusok, azt mondogatták, hogy biztosan pihennem kellene. a kiszolgáltatottság, az elkerülhetetlenség érzése. Lazítási képtelenség. Smile
Itt feladtam.

Ahhoz, hogy valakinek tanácsot adjunk, azoknak az egész életével tisztába kell lenni kell, figyelembe kell venni a kort, és az esetleg magával hozott rendellenességeket. Másik, hogy hozott magával mindenki egy egyéniséget természetet. Senki nem tud kibújni a bőréből, csak finomodni tud. Hiába mondod, egy magas vérnyomású embernek, hogy higgadtan álljon a dolgokhoz, ha az illető mondjuk Kos szülött, akinél hamar fel megy a pumpa. Csak fejben dolgozik? Smile De nézzünk bele jobban a magas vérnyomás problémájában. Képzeld el, hogy azt tanácsolják az embernek, hogy ne csak fejben dolgozzon, akkor le fog menni a vérnyomása. De mi van akkor, ha azért magas a vérnyomása, mert a veséjével van probléma? A szomszéd lépcsőházban azért halt meg valaki, mert a körzeti orvos nem küldte vizsgálatokra, csak a magas vérnyomására írt fel gyógyszert, közben kiderült , de már későn, hogy vese daganata van. Többszörös áttétek miatt meghalt.

A hozzászólás legutóbb Antal Orsolya által 2013. 02. 01. 20:43-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 01. 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Antal Orsolya írta:

Tegnap jöttem mentem intéztem soros ügyeimet: vásároltam, postán volta OTP. Este előadásra mentem. Ma úgy fáj a fejem majd szét reped. No kíváncsi leszek mi lesz ebből. Nem szoktam fájdalom csillapítóhoz nyúlni, inkább elviselem. Most vagy a buszon felettem köhögött valaki, és megajándékozott egy két felesleges bacilusával, vagy csak megfáztam.
Vissza az elejére
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 04. 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Antal Orsolya írta:
Antal Orsolya írta:
hiaklo írta:
Antal Orsolya írta:
köszönöm hiaklo. Neutral
Jobban vagy már?

Van több könyvem is. Út a teljességhez, Mit árul el a betegsége stb. Amikor kezdtem ezotériával foglalkozni, megvettem minden könyvet, aztán sutba vágtam. Én nem értek egyet vele. Ennyi
Sok esetben semmire nem mész vele. Születési rendellenesség. pl. valamit hoztunk, amit meg kell élnünk. Sok ízületi problémára írja, hogy lelki és szellemi aktivitás hiánya. Már engedtessék meg nekem, a saját tapasztalatom mást mond. Annak van sokízületi gyulladása, akinek olyan terhe van, amit fél, hogy annak nem tud megfelelni. nem szeretem az ilyen kiragadott dolgokat. Vagy nem bírtam menni. Nem tudták még az orvosok se , hogy miért. Aztán érfestésnél kiderült, hogy mi a bajom. Addig az ezoterikusok, azt mondogatták, hogy biztosan pihennem kellene. a kiszolgáltatottság, az elkerülhetetlenség érzése. Lazítási képtelenség. Smile
Itt feladtam.

Ahhoz, hogy valakinek tanácsot adjunk, azoknak az egész életével tisztába kell lenni kell, figyelembe kell venni a kort, és az esetleg magával hozott rendellenességeket. Másik, hogy hozott magával mindenki egy egyéniséget természetet. Senki nem tud kibújni a bőréből, csak finomodni tud. Hiába mondod, egy magas vérnyomású embernek, hogy higgadtan álljon a dolgokhoz, ha az illető mondjuk Kos szülött, akinél hamar fel megy a pumpa. Csak fejben dolgozik? Smile De nézzünk bele jobban a magas vérnyomás problémájában. Képzeld el, hogy azt tanácsolják az embernek, hogy ne csak fejben dolgozzon, akkor le fog menni a vérnyomása. De mi van akkor, ha azért magas a vérnyomása, mert a veséjével van probléma? A szomszéd lépcsőházban azért halt meg valaki, mert a körzeti orvos nem küldte vizsgálatokra, csak a magas vérnyomására írt fel gyógyszert, közben kiderült , de már későn, hogy vese daganata van. Többszörös áttétek miatt meghalt.

Igen, biztosan nincs véletlen és hiába való dolog semmi ezen a teremtett világon.
A fájdalom, a vérnyomás, a láz, a gyulladás...és még sorolhatnám ezek tünetek...ha az okot megtalálják és tett követi (orvosolják) megszűnik. De ha csak a tünetet tünteti el az ember, megjelenik valahol máshol, más formában ugyan az a "karmikus lecke".
De ezt már annyiszor annyian elmondták, leírták... mégis ha az ember a saját életében tapasztalja meglepő, de ha őszinte önmagához meg tudja találni mindenki, hogy a fennálló "jelenség" MIRE JÓ !

Ez a világ értem van és nem ellenem! Wink

Azt hiszem, hogy mindenkinek meg van a saját jelrendszere ebben is mint pl. az álmokban. Olvashatok én álomfejtést...de ha nem találom a saját álmaim magyarázatát...olyat amitől megnyugszom és leszögezem, hogy hogyha ezt és ezt álmodom akkor nagy valószínűséggel ez és ez a jelentése...
De mire ezt a jelrendszert az ember felállítja magának...már nem is fontos... Talán nem is ebben van a lényeg? Rolling Eyes
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
14 / 14 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.