Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

KIÍROM MAGAMBÓL!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alexa
mágikus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 14. 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
alexa írta:
Megőrülök...
Még mindig nehezen bírom, mikor valakit nem érek el telefonon huzamosabb ideig, holott megbeszéljük, hogy hívni fogom adott időben. Persze ilyenkor mindig a legrosszabb jut eszembe, és bárhogyan próbálom is elpofozni magamtól a negatív gondolatot, a mocsok szívósan visszatér.
Az idegességtől jön a gyomorgörcs, majd a hányinger, a sírógörcs, az idegi kikészülés.
Istenem! Kérlek segíts! Érjem el végre, hívjon vissza, hogy megnyugodjak! Kérlek... Kérlek...

Remélem, már tudod, hogy nincs semmi baj és régen nyugodt vagy. Smile

Azon én is mindig meglepődöm, ha valaki nem figyel oda ilyenekre. Ha én azt mondom valakinek, hogy hívjon 7 körül, akkor legkésőbb 3/4 7-kor már telefonközelben vagyok. Milyen unalmas lenne, ha egyformák lennénk!
puszi

Igen, azóta már beszéltünk Smile

Persze a csavar megvolt benne, ugyanis én az asztalomon felejtettem a telefonom, majd elmentem ügyintézni, és mire visszatértem, már 2x hívott, és mikor visszahívtam, köszönés nélkül azzal indított: "Hol voltál?!" Laughing Imádom Wink
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 15. 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

alexa írta:
hangya írta:
alexa írta:
Megőrülök...
Még mindig nehezen bírom, mikor valakit nem érek el telefonon huzamosabb ideig, holott megbeszéljük, hogy hívni fogom adott időben. Persze ilyenkor mindig a legrosszabb jut eszembe, és bárhogyan próbálom is elpofozni magamtól a negatív gondolatot, a mocsok szívósan visszatér.
Az idegességtől jön a gyomorgörcs, majd a hányinger, a sírógörcs, az idegi kikészülés.
Istenem! Kérlek segíts! Érjem el végre, hívjon vissza, hogy megnyugodjak! Kérlek... Kérlek...

Remélem, már tudod, hogy nincs semmi baj és régen nyugodt vagy. Smile

Azon én is mindig meglepődöm, ha valaki nem figyel oda ilyenekre. Ha én azt mondom valakinek, hogy hívjon 7 körül, akkor legkésőbb 3/4 7-kor már telefonközelben vagyok. Milyen unalmas lenne, ha egyformák lennénk!
puszi

Igen, azóta már beszéltünk Smile

Persze a csavar megvolt benne, ugyanis én az asztalomon felejtettem a telefonom, majd elmentem ügyintézni, és mire visszatértem, már 2x hívott, és mikor visszahívtam, köszönés nélkül azzal indított: "Hol voltál?!" Laughing Imádom Wink
Smile
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 15. 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
hangya írta:
Jadis írta:
hiaklo írta:
Jadis írta:
hiaklo írta:

Az jó, ha az ember már tudja kordában tartani az indulatait Wink
Valamikor sokkal kevésbé tudtam ... és most meg elvárják tőlem, hogy ugyan úgy reagáljak mint régen.
Van olyan, hogy kénytelen vagyok "eljátszani" hogy mindenki elégedett legyen, csakhogy az ilyen esemény már csak a felszínt érinti, mélyen belül csak a szűk családom tud "kiakasztani" Laughing de már az se a régi Twisted Evil

Néha azt érzem, túlságosan is magamban tartom őket. De általában az a bevált módszer, hogy később adom ki. Az segít.
A családnak sikerül néha nálam is elérnie a vulkánkitörést. Akkor meg jön a meglepődés, hogy de hát én nem ilyen vagyok...

Laughing néha rácsodálkozhatunk..."de hát én nem ilyen vagyok"...és ha észreveszed... az már haladás! Laughing

Tudtommal nincs. Elvileg nyilas vagyok kos aszcendenssel. De azt hiszem, én a tüzes jegyekből a vulkánt népviselem. Magamban forrongok és nem látszik semmi, csak néha füstöl... aztán jön a kitörés és az mindent visz.
Félreérthetően írtam. Ők lepődnek meg. Én nem szoktam, tudom, hogy ilyen vagyok. Nehéz kirobbantani a vulkánt, de koránt sem lehetetlen. Viszont elég ritkán történik meg ahhoz, hogy meglepődjenek.

A Skorpió jegyhez van valami közöd? Azokra jellemző a hosszútűrés és hirtelen robbanás, amin mindenki meglepődik. Smile Tudom, nekem az aszcendensem Skorpió. Very Happy

Jé, most látom, hogy nem látszik, amit írtam. Shocked

Szóval tudtommal nincs közöm hozzá. Ha jól tudom, nyilas vagyok kos aszcendenssel. Sokat gondolkoztam rajta, de arra jutottam, hogy a tüzes jegyek nyilvánulnak meg így, mint a vulkán. Magamban forrongok, ez többnyire nem látszik, csak néha füstöl. Na, de ha kiakad a rendszer, akkor jön a kitörés és az visz mindent.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tidena
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 15. 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez jó... Laughing

Mindjárt mondom miért nevetek:

A fiam Kos,de rendesen...nekem Kos holdam van,és Skorpió vagyok Oroszlán asc-sel. Van kérdés? Very HappyVery HappyVery Happy
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 15. 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Ez jó... Laughing

A fiam Kos,de rendesen...nekem Kos holdam van,és Skorpió vagyok Oroszlán asc-sel. Van kérdés? Very HappyVery HappyVery Happy

Nincs. Édesanyám oroszlán kos aszcendenssel... Mondjuk úgy, nem véletlen, hogy nem megy az együttélés.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 15. 08:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tidena írta:
Ez jó... Laughing

Laughing Laughing Mindenkinek megvan a maga keresztje. Laughing Laughing
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 18. 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, azért jó az ilyen horoszkópboncolgatás, hogy meg tudjuk érteni a saját és a másik mozgatórugóit...
Ott ahol ezt tudomásul vesszük...tudunk tudatosan odafigyelni és alkalmazkodni vagy saját magunkban javítani rajta...

Ha mégis megtörténik, hogy nem vagyok tökéletes ( Twisted Evil még)...megmagyarázom és megbocsátok magamnak...vagy bocsánatot kérek, ha éppen ez hozza meg a lelki békét...
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 22. 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Töltsünk több időt otthon, - a családi közeg megnyugtató lehet számunkra.

Kedves horoszkóp! Rolling Eyes te nem ismered a családomat..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 23. 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

B#zdmeg.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 23. 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:
B#zdmeg.
Rendben! Smile
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 23. 19:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Aviano írta:
B#zdmeg.
Rendben! Smile

nade csak így? részletek nélkül? Shocked te tudod.. Rolling Eyes
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 23. 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
hangya írta:
Aviano írta:
B#zdmeg.
Rendben! Smile

nade csak így? részletek nélkül? Shocked te tudod.. Rolling Eyes

evil4 Avi kéri, neki mindent!!
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 23. 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

komolyan.. hogy nekem kell meggyőznöm, hogy emelje meg a seggét, mert az ő érdeke.. Shocked Shocked Rolling Eyes erre: oké, hozz nekem is nyomtatványt.. -mintha 26órában dolgozna.. én meg úgyis elfelejtem (felfogni, megérteni) a LÉNYEGET, hiszen engem nem érint.. Rolling Eyes (csak nem volt szívem megmondani neki..) Rolling Eyes Embarassed

szóval segítenék neki, erre mintha ő tenne szívességet.. Shocked Rolling Eyes
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 02. 28. 18:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egész héten görcsöltem, hogy tudom-e tartani a határidőket...
erre ma kinyögték, hogy nem elsejével kezdek, hogy másik "üzemorvoshoz" kell menni, DEEE ahhoz még meg kell írniuk a "beutalót"..
és én tartsam a hátam, ha csúszás van?? Shocked hajtepes

másik meg: nyugi, majd értesítjük -DEE lehet, hogy változik az időpontja.

harmadik: majd jelentkezem, mikor érek rá..

na EEZT a "több változó ismeretlenes egyenleteket" nem tudom, hol tanítják.. -valaki?

(oké, a múltkori hszemben szereplőt én is "tartogatom") Rolling Eyes Twisted Evil
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 05. 20:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megint sikerült hülyét csinálnom magamból.
Muszáj volt jóképűnek lennie? -legalább nem esne ilyen szrul..
és ráadásul rendesen végezte a dolgát
slusszpoén: nem emlékszem, mikor kell visszamenni az eredményért Embarassed Rolling Eyes

mostmár nagyon elegem van. tényleg szerzek kötelet. Rolling Eyes bandhead

arról nem beszélve, hogy mostanáig "hűdesürgőshűdefontos" dolgokat KELLETT intéznem, most meg kitette vki a "Stop!" táblát.. de még az utat is lefalazta.., hogy biztos ácsorgás legyen belőle. Rolling Eyes sad5
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Életkérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Következő
22 / 25 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.