Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Felébredés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Vendég
Vendég

HozzászólásElküldve: 2006. 04. 30. 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na,jóéccakát Arrow Idea
Vissza az elejére
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

no, ez is felhozva.. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 31. 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kár, hogy vándor és Bűnöslélek szétdumálták a témát! Sad

Ha valakinek kedve lenne felvenni az ontopik beszélgetés fonalát...
Mostanában célzottan jönnek az orrom elé földönkívüliekkel kapcsolatos cikkek, könyvek, filmek. Az egyik ilyen David Icke előadás sorozata. Shuriken írta valahol, hogy a szerzőt érdemes olvasni/megnézni. Hát én nézem. Kicsit terjedelmes az előadás sorozat, négy darab másfél órás előadást találtam. Feliratosak, ami kicsit fárasztóvá teszi, viszont nagyon érdekes, amit mond, érdemes megnézni.

http://www.youtube.com/watch?v=wbVZmmg3V0c
http://www.youtube.com/watch?v=KzDOrJOu_Oc
http://www.youtube.com/watch?v=B35kwjv_iv8
http://www.youtube.com/watch?v=Xb4f-37wvuU

A nagyon tömör mondandója:
A Hold nem természetes égitest, hanem földönkívüliek űrhajója, amiben földönkívüli lények élnek. Ők az emberek negatív érzelmeiből nyernek energiát. Nem egészen tisztázott előttem, hogy néha emberekkel táplálkoznak? Ők voltak, akik az emberiség DNS-ét átprogramozták, hogy a valóságból csak annyit legyünk képesek érzékelni, amennyit ők jónak látnak. Az emberiség történelmét ők irányították, és az emberi fejlődést is úgy alakították a DNS piszkálással, hogy a jelenlegi boldogságra képtelen, állandó negatív érzelmekkel küzdő, a pénz bűvöletében leledző, a valóságot felismerni képtelen emberiség éljen a Földön.

Kicsit meredek, mondhatni elmeficam, de a felsorolt tények, bizonyítékok tükrében lehetségesnek tűnik. Vagy mégsem? Nem sikerült még az összes részt megnéznem, gondolom, a végén lesz valamiféle javaslat, hogy hogyan tudnánk kimászni ebből az irányított mátrix-szerű létből, hogyan lennénk képesek felébredni.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 03. 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ide tartozó filmek:

A bolygó neve: Föld (oké, sorozat, de naaggyon elgondolkodtató)
A kapcsolat éve
A függetlenség napja
Az emlékmás (oké, ez a Marson játszódik, és igazából az emberi kapzsiságról szól..)

A kapcsolat (ehhez állítólag jövőre kezdik el az "X" koordináták vizsgálatát)
a Sliders..
a Csillagkapu (mondjuk a naagy filmre már alig emlékszek, de 3 is volt..)
(asszem volt) 4.ik típusú találkozások (anyuci és apuci egy űrhajóban, elrabolták őket.. de semmi bajuk, leszámítva, hogy "anyuci +1 fő" érkezik .. és oké, a szülők a hajón találkoztak, a gyereket pedig akkor akarják "megszerezni" emberek, mikor kiderül, hogy különleges képességei vannak..

a kedvenceim: Menekülés a Marsról -A Mars mentőexpedíció.. love10

bocsi, ha vkit zavar rövid tartalomjegyzék.. Embarassed
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 04. 07:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Illúzió írta:
ide tartozó filmek:

OKÉ! A filmek lehetnek elgondolkodtatóak, érdekesek. De FILMEK, amik bevallottan a szórakoztatás céljára készültek. Persze ettől még lehet jelentős igazságtartalmuk.
Amit én idéztem be, az egy előadás, amiben David Icke az általa hirdetett VALÓSÁGRÓL szól. Tehát nem szórakoztatni akar, hanem felrázni, tájékoztatni.
uriel
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 23. 23:09    Hozzászólás témája: ide tartozó filmek Hozzászólás az előzmény idézésével

Erről nekem csak a Gömb jut eszembe..
A felébredésről meg a Mennyei próféciák.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 24. 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Illúzió írta:
ide tartozó filmek:

OKÉ! A filmek lehetnek elgondolkodtatóak, érdekesek. De FILMEK, amik bevallottan a szórakoztatás céljára készültek. Persze ettől még lehet jelentős igazságtartalmuk.
Amit én idéztem be, az egy előadás, amiben David Icke az általa hirdetett VALÓSÁGRÓL szól. Tehát nem szórakoztatni akar, hanem felrázni, tájékoztatni.

A természeti katasztrófa filmek is ilyen célból készülnek, mégis mindenki röhög a tehénen a fa tetején.. Rolling Eyes Embarassed
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
3 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.