Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Gyógyítsd magad, hogy meggyógyulj.

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tarcsi
Neofita

HozzászólásElküldve: 2013. 08. 30. 18:23    Hozzászólás témája: Gyógyítsd magad, hogy meggyógyulj. Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnék ismertetni egy újfajta gyógy terápiát, azoknak akik, betegséggel küzdenek. Akit érdekel, könnyen megtanulhatja. Segítségére lehet bárkinek abban, hogy betegségéből meggyógyuljon, és egészséges, boldog élete legyen. Már eddig is létezett,de a máig tartó fejlődést és tapasztalatokat felhasználva jött létre et az lehetőség.. Én nem kisseb dolgot állitok, hanem azt, hogy minden ember saját maga kitudja fejleszteni magának a belső öngyógyító energiáját. Méghozzá nagyon magas szintre. Olyan gyógyító értékre, hogy saját betegségét kezelhesse. Ennek a belső öngyógyító energiának hatalmas ereje van, amit eddig nem használtunk ki ,mert nem tudtuk hogyan kell. Már elindultunk ezen az úton, és jó irányba. Voltak kezdeményezések az állatok közelsége, a zene ereje, a színek hatása lelkünkre stb. Én ezeket és a többi hasonló terápiát felhasználtam és összefogtam egy csokorban, hogy egymást kiegészítsék. Rájöttem hogy miért voltak gyógyulások delfinek közelségében, hogyan gyógyít a zene a színek világa, és a többi sok hasonló. Ekkor jött létre ez az újfajta terápia, ami nagyon nagy belső öngyógyító energiát tud létrehozni, hogy meggyógyuljunk, és boldog életünk legyen. Már nem kell bizonyos gyógyítókhoz menni. A saját belső energia sokkal gyógyítóbb mint a más idegentől kapott. Én azt szeretném, hogy mindenki szabadon, bármikor saját magát gyógyítani tudja, és át tudja adni ezt a tudást szeretteinek is. Mint írtam a fejlődést felhasználva a belső energia valós létezésének kimutatására és értékének méréséhez az EGELY -féle bioenergia, életenergia mérőműszert használtam fel, ami mindennek az alapja. Nélküle mindenki azt mond magáról amit akar, még parafenomén is lehet. De ez a műszer végre pontosan kimutatja az energia értékét is. Nélküle még sötétben tapogatnánk, ez hozta el a világosságot végre. Így együttesen jött létre ez az újfajta, belső öngyógyító energiát kifejlesztő gyógy terápia. Akit érdekel, részletesen elmagyarázom, lehetőséget teremtek, hogy megtanítsam hogyan lehet a mérőműszer segítségével, kifejleszteni ezt a belső energiát, hogy végre mindenki saját magát tudja meggyógyítani betegségéből. Kérem, hogy aki nem ért egyet az EGELY -féle bioenergia, vitalitásmérő mérőműszerrel, és ezért nem is bízik benne, legyen szíves ne írjon ide. Köszönöm!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hiaklo
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 09. 22. 03:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laughing Milyen nagy a tolongás... Rolling Eyes mostanában nem sűrűn járok itt, de azért minden újdonság felcsigázza érdelődésemet Wink
angyay
Mester

HozzászólásElküldve: 2015. 02. 03. 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Égésre: forrótésztalé, berobbanó gázmelegítő, napégés (napégés rajtam volt) hozzávalók sajna nem tudom mára melyikből kell 2 deciliter Vénusz napraforgó olaj és 1deciliter oltott mész összekeverjük és kész. Oltott mész tejsűrűségűre kell hígítani, és napraforgó olaj Vénusz olajat, a bácsika álmában kapta meg a szer elkészítésének az összetevőit, a felesége leforrázta a lábát tészta készítése közben (ezért lettem kipenderítve egy népi gyógymód csoportból mert merek gondolkozni és írni, ha kitörlik az írást akkor is). Amikor elkészítettem a szert és ki kellet próbálnom, mert csúnyán leéget a hátam, senki nem hiszi el az elegy hatását hűtötte az éget részt a hátamon és megszűnt a fájdalom, volt szerencsém kipróbálni a gyógyszeripar égésre való termékeit, de egyik sem tudta ezt megközelíteni sem, értem miért utasította el mindenki a bácsika kérését a szerről.
csikungmester
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 02. 23. 13:40    Hozzászólás témája: Ingyenes csikung kipróbálási lehetőség Hozzászólás az előzmény idézésével

a szervezetünk képes önmagát meggyógyítani bármilyen betegségből ha megoldjuk azt a lelki/érzelmi problémát ami miatt keletkezett!

ebben a folyamatban hatékonyan segítenek a csikung gyakorlatok - most szerdán este 6-tól lesz egy ingyenes előadás és közös gyakorlás, gyertek el és tapasztaljátok meg ti is, hogy már 10 perc gyakorlás is milyen változásokat indít el a testben!

Aki szeretne jönni írjon ide: csikungmester -kukac- gmail.com
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.