Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Levelek 3.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 04. 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 06. 00:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedvesem!

Olyan sokat vártam rád de tudom,hogy megérte. Minden napnak minden percében köszönlek téged az égieknek. Nagyon sokat kellett szenvednem míg eddig elérkeztem,hogy téged megismerhettelek. Mondtam már neked,hogy minden el szenvedett nap minden perce megérte ha te lettél a jutalmam érte. Nagyon fogok ránk vigyázni,hogy ez ennyire szép és jó maradhasson és tudom,hogy te is ugyan ezt fogod tenni. Remélni sem mertem,hogy találok egy olyan férfit aki mindenben és mindenkor ott van mellettem. Mondtam neked,hogy én leszek a legboldogabb ember ha az utolsó felhő is elvonul a fejünk fölül. Meg történt és valóban maradéktalanul boldog vagyok. Boldog vagyok mert tudom,hogy nagyon szeretsz! Boldog vagyok mert senki nincs körülöttünk aki azt mondaná nem vagyunk egymáshoz valók. Mindenki örül nekünk és örülnek a boldogságunknak. Nekünk egyéb dolgunk sincs csak vigyázni erre az állapotra,hogy soha ne múljon el! Smile
Nagyon szeretlek és még egyszer köszönlek!
Vissza az elejére
dywir
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 07. 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

heki írta:
Kedvesem!

Olyan sokat vártam rád de tudom,hogy megérte. Minden napnak minden percében köszönlek téged az égieknek. Nagyon sokat kellett szenvednem míg eddig elérkeztem,hogy téged megismerhettelek. Mondtam már neked,hogy minden el szenvedett nap minden perce megérte ha te lettél a jutalmam érte. Nagyon fogok ránk vigyázni,hogy ez ennyire szép és jó maradhasson és tudom,hogy te is ugyan ezt fogod tenni. Remélni sem mertem,hogy találok egy olyan férfit aki mindenben és mindenkor ott van mellettem. Mondtam neked,hogy én leszek a legboldogabb ember ha az utolsó felhő is elvonul a fejünk fölül. Meg történt és valóban maradéktalanul boldog vagyok. Boldog vagyok mert tudom,hogy nagyon szeretsz! Boldog vagyok mert senki nincs körülöttünk aki azt mondaná nem vagyunk egymáshoz valók. Mindenki örül nekünk és örülnek a boldogságunknak. Nekünk egyéb dolgunk sincs csak vigyázni erre az állapotra,hogy soha ne múljon el! Smile

De jó ezt olvasni, örülök, hogy hallattál magadról! wav
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 09. 22:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dywir írta:
heki írta:
Kedvesem!

Szia dywir!

Igen én is örülök,hogy ilyen boldogan térhettem vissza. Olvasgattam is és nagyon sok örömöt is láttam. Sajnos volt nem öröm is amit itt olvastam. De mindenkinek csak szépet és jót kívánok!

Ölellek! hello2
Vissza az elejére
heki
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 09. 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dywir írta:
heki írta:
Kedvesem!

Szia dywir!

Igen én is örülök,hogy ilyen boldogan térhettem vissza. Olvasgattam is és nagyon sok örömöt is láttam. Sajnos volt nem öröm is amit itt olvastam. De mindenkinek csak szépet és jót kívánok!

Ölellek! hello2
Vissza az elejére
Aviano
Don, il Capo di Tutti Capi

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 15. 06:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aviano írta:
When I saw your post about Shakespeare, I decided to write this letter... You share something what you deny? Hmm.. Anyway, I'm not writing because I'm angry on you, I'm absolutely not.

Sorry that I break the silence, but it's time that I use the opportunity to clarify some issues. First of all, You have to know something: you just can't expect clear response to nothing, if you thinked about it for months but left minutes for a reply. It just won't carry you very far.
And one more thing: never use as an argument that I made a decision. It was Your decision to deny me, not once. You know, I know. Beside of this all, there is one enormous mistake: you can't know in advance, what I, or others think. In a case of a new situation/information, thinking is a sudden reaction, not a reasoned sentiment.

I always believed that You are wise in your unique way. But you are fighting to find yourself again and again, and that's why you just can't do it. Paradoxically you lost yourself in the journey to find yourself Dear. Where are You in your life?
You must believe that you know what I want. Are you sure? I think you are so wrong... Your problem is yourself. You try to control emotions with your mind. That's pure bullshit, absolutely useless but a perfect way to see yourself as a stranger. Let me open your eyes: you are always inside, can't be outside. But do you think it's important what could happen? No, it isn't. Do you think it's important, what couldn't happen? No, it isn't. These all doesn't matter. There is no must, or have to. The important thing is that you are there or not. To show up and disappear again and again is not the answer for the question. Either you are a grey stone in the backyard or a flower in the garden. You can keep somebody for your life or loose somebody from your life. Your call, your regrets. This is a decision of you, not a threat of somebody else. It's so obvious: if you want me in your life, act like that I want you in my life. Be something unique, something special, something which is there. I don't have extraordinary requirements.

Maybe you think you know exactly what I want about something when in the reality I don't take it so seriously, even if I'm far not uninterested. I know, what I would do, could do, and how to deal with it, because I know myself. I don't need and want to be protected by anyone. And it doesn't mean that I'm bad, light-minded, hypocrite or whatever. But it doesn't mean that I could go only that way.
I never lie to you and never lie my emotions. I don't try to control my emotions. But I do control my behaviour, I do control how far I let my feelings lead my acts, and that's the point.

You should realize, things will change when you let them, not when you want them.

I wrote this letter in english, because here is no place for misunderstanding or misconception. Read it, got it, feel it. Or explain that I just wrote many mindless things and it's all not worth to remember.

With the very best thoughts,

...

Remélem egyszer majd olvasod...
uriel
Adeptus

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 23. 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A -nak
... Kihunyt minden fény..
És mégis. Tudom, hogy a lustaságod mélyén valahol, ott ahol nem az motivál, hogy miután mindenkinek szépen megfeleltél és megadtad, ami jár valahol mélyen legbelül áttörtem a falad.
Sajnálom. Te akartad, hogy áttörjem. Miért? Kizártál és én kizártalak. Mert nem az én harcom és nem az én életem.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 07. 24. 16:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

House of the rising sun

Vissza az elejére
hana
tünde

HozzászólásElküldve: 2014. 02. 17. 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Milyen régen volt használva ez a topic!

Én azért időről időre visszanézek, és elolvasom a régi leveleimet, sőt! nemrégen párat ki is mentettem.

Fontosak ezek a levelek. Mérföldköveket jelölnek az életemben, visszafelé és előre is.

Nem csak egy zöld felület volt ez, hanem nagyon is valós történések következménye és/vagy alapja.
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2015. 06. 10. 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

VÓTMÁ
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.