Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kezdődő nátha

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Ilona55
Neofita

HozzászólásElküldve: 2014. 11. 28. 10:16    Hozzászólás témája: Kezdődő nátha Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

1-2 napja érzem hogy valószínűleg megfáztam. Még nem tört ki, így vitaminokat szedek és próbálok pihenni. Van valami házi praktikátok, amivel még meg tudjátok állítani a náthát?

Előre is köszönöm a tanácsokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2014. 11. 28. 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden ami kiizzaszt jót tesz. Sokat igyál. Ha köhögsz, akkor úti lándzsás fű és tüdőfű tea egy egy gyerek kanállal leforrázni és 10 perc után leszűrni Lehetőleg ne egyél nehezen emészthető dolgot.Immunrendszer erősítésre is gondolj. Méhpempő igaz nagyon drága.
Vissza az elejére
Ilona55
Neofita

HozzászólásElküldve: 2014. 12. 01. 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,

Köszönöm szépen a választ. Szerencsére már jobban vagyok. Szedtem a vitaminokat és ahogy köhögni kezdtem már dörzsöltem is be az eukaliptuszos kenőcsöt. Most már minden rendben Smile
Vissza az elejére
kgab1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 06. 16. 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én C-vitaminnal, mézzel, citrommal túl szoktam tenni magam a dolgon
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.