Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Ekcéma

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
töti4
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 16. 17:00    Hozzászólás témája: Ekcéma Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumozók!
A segítségeteket szeretném kérni egy számomra igen hétköznapi témában. Már kicsi korom óta ekcémás vagyok, és most olyan személyekkel szeretném felvenni a kapcsolatot, akik ATÓPIÁS EKCÉMA-ban szenvednek, és tapasztalataikkal támogatnák a kutatómunkámat egy kérdőív kitöltésével!
Tudtok nekem segíteni?
Nagyon megköszönném Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adriana
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 02. 21:05    Hozzászólás témája: Re: Ekcéma Hozzászólás az előzmény idézésével

töti4 írta:
Már kicsi korom óta ekcémás vagyok,...

Kedves Töti4!

A kérdőív kitöltésében sajnos nem tudok segíteni, mivel semmilyen ekcémám sincs. Az ekcéma lelki hátteréről viszont lehet, hogy megérné tájékozódnod, ha érdekelnek az állapotot fenntartó valódi okok.

Nekem az Új Medicina segített (ismerőseimnek ekcémában is, nekem más megbetegedésben). Ez egy három szinten igazolt élettani rendszer, ami leírja, hogyan alakulnak ki és zajlanak le a megbetegedések. Egy német orvos több, mint 50000 eseten igazolta a felfedezésének helytállóságát, a bőrkiütésektől kezdve a rákos megbetegedésekig.

Keress rá, Új Medicina vagy GNM Fórum. Rengeteg ingyenesen elérhető információ van az ekcémáról is.

Sajnos az akadémikus orvoslásban ma még nem vesznek róla tudomást, pedig a kiváltó ok, a lelki konfliktus megszüntetése nélkül a tüneti kezelés csak időszakosan nyújt megoldást. Amíg az ok fennáll, a tünetek is újból és újból jelentkeznek. Szerintem ez csak a kencegyártóknak jó, az ekcémától szenvedő embereknek már nem annyira...

Üdvözlettel,
Nemes Adriana
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
töti4
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 03. 07:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a tanácsot! Ha lesz lehetőségem, részletesen utánanézek, és ha lehet, kipróbálom.
Vissza az elejére
Szegény Dobby
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 05. 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm...én is szoktam magamban beszélgetni az énjeimmel Rolling Eyes

Gonso: Lökd ide a sört!
Szegény Dobby: Ne máá, idd inkább a trendi, citromos Gössert. Abban lassú felszívódású szénhidrátok vannak és még az orrodat is tisztíccsa..
Gonso: Jól van kis csíra, legyünk trendik Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Lon
Dzsedi (dövanendónli;-)

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 06. 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegény Dobby írta:
Hmm...én is szoktam magamban beszélgetni az énjeimmel Rolling Eyes

Gonso: Lökd ide a sört!
Szegény Dobby: Ne máá, idd inkább a trendi, citromos Gössert. Abban lassú felszívódású szénhidrátok vannak és még az orrodat is tisztíccsa..
Gonso: Jól van kis csíra, legyünk trendik Evil or Very Mad
Laughing lökött
bbemes
Lepke

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 06. 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Twisted Evil
/Fodor Ákos: Jókívánság/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
M.Katalin
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 06. 17. 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is ekcémás voltam ,de szerencsére találtam rá krémet,amit 3 hónapja használok -ettől már szépen javul! Sok szert kipróbáltam már,de sajnos azok nem segítettek elmulasztani.Érdemes kipróbálni!:Kata Smile

Rühelljük azokat, akik álproblémával jönnek egy-egy termék reklámozása érdekében. Miért higgyek neked? Jótanács: reklám ügyben keresd Swindlert, ha megegyeztek, mennyit fizetsz neki, akkor oké. Egyébként minden ilyen jellegű hozzászólásod a Radír áldozata lesz...

Sieglinde
Vissza az elejére
leia1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 07. 07. 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aki ekcémás próbálta már a kineziológiát? Kérlek írjatok!
Vissza az elejére
kgab1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 06. 16. 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha esetleg szakembert is felkeresnél a kineziológiával kapcsolatban, egy kis segítség:
http://www.ismertorvos.hu/kineziologus
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.