Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

A ritmus ereje
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Antal Orsolya
Mágus 3.kör

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 18. 07:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Antal Orsolya írta:
hangya írta:
Antal Orsolya írta:
Nekem van 2 hangtálam, igaz kicsik. Szoktam néha használni. (akkor ha nincs itthon senki). Én az Arany Buddhában kipróbáltam egy nagy tálba bele álltam és a fejem búbjáig átjárt a rezgés. Érdekes volt, akkor vettem két kicsi tálat

Miért vettél kettőt?
Egyszerre használod őket, vagy külön?

Hangtálak méretétől függően, más más rezgése va, ezért a gyógyításban nagyon hasznos, ha különböző méretű tálak vannak.Egyik 9,5 cm a másik 12 cm Mindig a nagyobbat használom

Értem. A kicsi meg jó, ha van... Laughing

http://www.rezgesterapia.hu/hangtalak2.html

A hangtálak rezgési tartománya főként a falvastagság és a súly függvénye.

Tradicionálisan súly szerint azonosítjuk a hangtálakat. A felhasználók viszont így nehezen tudják elképzelni, mekkora hangtálról van szó, ezért az átmérőt is meg szoktuk adni.

Amikor vettem ezt vettem figyelembe:
Árthatnak-e a hangok az embernek?

"Ha a hangokat kellemesnek tartjuk, úgy minden valószínűség szerint használni fognak a testnek és léleknek egyaránt. Ha nem jó érzéseket kelt bennünk bármely hang, rezonancia, úgy késlekedés nélkül lépjünk ki a helyzetből, majd rövidebb-hosszabb szünet után tegyünk ismét próbát."

Amikor vettem, mind a kettővel jól" rezonáltam " De most csak a nagyobbikkal érzem, hogy kellemes.

"Következzék néhány tipp azoknak, akik személyesen választanak hangtálat, s tudnak némi időt szánni az ismerkedésre.

Helyezzük a bal tenyerünkbe az hangtálat, jobb kezünkbe fogjuk az ütőt, s a testtől kb. 35-40 cm-re távolságra tartva, szívmagasságba emelve szólaltassuk meg. Várjuk meg a teljes lecsengési időt, s engedjük át magunkat a hangok varázsának. Szólaltassuk meg újra és újra mindaddig, amíg úgy nem érezzük. már minden hangot meghallottunk, amely kiárad belőle. Ezt követően a fejjel egy magasságba emelve folytathatjuk a tesztelést, majd pedig tovább, ahogyan nekünk éppen jól esik. Nincsenek követendő szabályok, helyes vagy helytelen módszerek. Az egyik embernek az intuitív módszer a legjobb, míg más analítikusan tud helyes döntést hozni."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2013. 04. 18. 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm! Smile
kgab1
Neofita

HozzászólásElküldve: 2015. 06. 16. 16:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lábtörést még nem próbáltam gyógyítani a magnómmal, de midenképp a lelki dolgokban segíteni szokott. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Egészség Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5
5 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.