Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hogyan üzennek az Angyalok 2 (folytatás)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 37, 38, 39

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
valeri
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 21. 14:41    Hozzászólás témája: Hiszek és bízok benne hogy segít!!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem mindennapjaimat ötvözte a szerencsétlenség, minden téren és már kilátástalan helyzetbe jutottam, elkeseredtem és barátnőim mondták, hogy mi lenne, ha kipróbálnám azt, hogy felkeresek egy olyan szakértőt aki megtudja nekem mondani mi lehet a probléma és azon változtatni is tud.
Na így keveredtem el egy fehér mágiával foglalkozó úriemberhez, aki segített a problémáimon kérte az angyalok segítségét is, ennek már 1 éve, és szerencsésnek mondhatom magam, hogy pont őt választottam, mert azóta fellendült életem.
Megtaláltam a párom akivel leélhetem életem, a karrierem csúcsára értem. Nincs anyagi nehézség, kiegyensúlyozott boldog életet élek azóta.
Ha esetleg valaki ugyanúgy járt mint én akkor nézzétek meg ezt a lapot és merjetek segítséget kérni!!!!!!!!
http:vvvvvvvvvvv

töröltem. hangya
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 21. 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj, de jó! Megint egy reklám! Rolling Eyes
valeri
Neofita

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 21. 14:47    Hozzászólás témája: Ezt kikérem magamnak! Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem reklám céljából írtam, csak azért mert ha valaki igen is küzd és szenved a problémáktól találjon segítséget TE HITETLEN!!!
Inkább ne írj semmit!
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 21. 15:52    Hozzászólás témája: Re: Ezt kikérem magamnak! Hozzászólás az előzmény idézésével

valeri írta:
Én nem reklám céljából írtam, csak azért mert ha valaki igen is küzd és szenved a problémáktól találjon segítséget TE HITETLEN!!!
Inkább ne írj semmit!

Mindjárt kiadom! 5 hozzászólásod van, mind az ötnek ugyanaz a szövege, és ugyanazt a linket biggyeszted hozzá. Rám azt szokták mondani, hogy hiszékeny vagyok. Ennyire még én sem!

Nem szeretnék újra találkozni ezzel a linkkel ezen a fórumon.
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 21. 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
Jaj, de jó! Megint egy reklám! Rolling Eyes

De ötször írta le! (egyet töröltem, mert ráadásul egymás alá írta. Very Happy ) Ismétlés a tudás anyja, de nem Paste-Copy-val! Evil or Very Mad
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 21. 16:21    Hozzászólás témája: Re: Ezt kikérem magamnak! Hozzászólás az előzmény idézésével

valeri írta:
Inkább ne írj semmit!

Az álmoskönyvek szerint moderátorral kötözködni balszerencsét jelent.
Amúgy olvasgass kicsit a fórumon, mielőtt kajabálsz....
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 01. 21. 17:21    Hozzászólás témája: Re: Ezt kikérem magamnak! Hozzászólás az előzmény idézésével

valeri írta:
Inkább ne írj semmit!

Ezt itt, ezen a fórumon mindnyájan tudjuk és egyikünk sem hitetlen. De ehez nekünk nem kell reklám!Ha nem hinnénk, nem lenne ez a topik sem, amiben most irtál!
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 17. 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wink Laughing PÉLDÁUL K.O. - VAL Laughing Wink

BRUCE LEE TANÁCSAI

1. Célok
„Egy cél nem mindig jelenti azt, hogy eléred, gyakran csak valami, amiért harcolnod kell.”
A célok olyan dolgok, melyekért harcolnunk kell, de nem szabad túlzottan a megszállottjukká válni. Magára a folyamatra és az útra kell koncentrálni. Ha egy gyönyörű ösvényen túrázol, akkor azért teszed, hogy elérj a célodhoz, de ez nem jelenti azt, hogy nem élvezheted az utat vagy, hogy nem változtathatsz az úti célodon. Légy nyitott és rugalmas!

2. Rugalmasság
„Jól jegyezd meg, hogy a legmerevebb fát a legkönnyebb eltörni, míg a bambusz vagy a fűz túléli a szél pusztító erejét is.”
A világ legboldogabb emberei mind rugalmasak. Nincsenek görcsös elképzeléseik, és nem próbálják meg kontrollálni és manipulálni környezetüket, hogy boldogok legyenek. Nekik úgy jó minden, ahogy van. Elfogadnak, a jelenben élnek és lélegeznek. Ha tartalmas és boldog életet szeretnél élni, fogadd el a dolgokat olyannak, amilyenek.

3. Idő
„Ha szereted az életet, ne pocsékold el az idődet, hiszen az idő az élet maga.”
Nincsen időnk halogatásra, kifogások keresésére és arra sem, hogy félelmeink mögé bújjunk. Tudom, hogy kemény elfogadni, de egyszer te is meg fogsz halni, így miért ne hoznád ki a legtöbbet az életedből, amíg megteheted. Ne pazarold az idődet, inkább menj tovább az utadon és kövesd az álmaidat! Érni fognak csalódások, hibákat fogsz elkövetni az út során, úgyhogy maradj alázatos és élj a jelenben!

4. Szolgálatkészség
„Az az igazi élet, amit másokért élünk.”
A legélvezetesebb élet, ha másoknak segítesz és az ő életüket is gazdagítod. Ha megtalálod a módját, hogy más emberek problémáit is megold, miközben a saját életedet tartod szem előtt, tökéletes harmóniára fogsz találni.

5. Elfogadás
„Ne azon gondolkozz, hogy kinek van igaza, ki tévedett, vagy, hogy ki jobb a másiknál!”
Ha azt szeretnénk, hogy ez a Föld szebb hely legyen, abba kell hagynunk az ítélkezést, fel kell hagynunk előítéleteinkkel és szigorú elképzeléseinkkel. Nincs szükség arra, hogy igazunk legyen, vagy tévedjünk, vagy, hogy azt hajtogassuk, hogy jobbak vagyunk, mint mások. Minden olyan, amilyen. Ha nem szereted, tegyél valami mást, de ne közvetíts negatív energiákat, mert az soha nem eredményez semmi jót.

6. Tarts egyetlen célt szem előtt!
„Nem attól félek, aki tízezer ütést begyakorolt egyszer, hanem attól, aki tízezerszer gyakorolt be egy ütést.”
Ha eredményeket szeretnél elérni és valaminek a mesterévé szeretnél válni, akkor ne felületesen foglalkozz a dolgokkal és ugrálj egyik munkáról a másikra. Határozd el magad valami mellett és tarts ki mellette! A legtöbb ember még azelőtt abbahagyja a munkát, hogy eredményeket érne el. Túl hamar feladják. Te ne légy ilyen ember!

7. Kreativitás
„A céltalanságot használd célként, a korlátozottságot pedig korlátlanságként.”
Te állítod fel a saját határaidat. Még ha egy guru azt is mondja, hogy valami lehetetlen, akkor se higgy neki! Ő is csak ugyanolyan ember, mint te. Emlékezz, hogy a legnagyszerűbb emberek mindig azt mondják, hogy soha nem csináltak semmit, csak folytatták azt, amit elkezdtek. Ezért csak önmagadra hallgass és azzal foglalkozz, ami igazán érdekel!

8. Egyszerűség
„Az egyszerűség a kulcs a kiválósághoz.”
Egyszerűsíts az életeden és távolítsd el belőle a szükségtelen dolgokat! A társadalom, melyben élünk, azt tanítja nekünk, hogy fogyasszunk és halmozzunk fel egy rakás anyagi javat. Szerencsére, kezdünk rájönni, hogy ez így nem működik. A boldogságnak belülről kell fakadnia, nem pedig kívülről. Az egyszerűsítés világosságot és békét teremt elmédben.

9. Találd meg az utadat!
„Szívd magadba, ami hasznos, dobd ki, ami nem, és add hozzá azt, amit egyedül csak te tudsz!”
Eleinte, valaki, akire felnéztünk, megtanított nekünk bizonyos dolgokat. De ahogy felnőttünk, jobbak és sikeresebbek lettünk, így azt is megtudtuk, hogy mi az, ami működik a tanultakból és mi az, ami nem. Ami nem működik, attól meg kell szabadulni. Mindannyian egyediek vagyunk, így meg kell találnunk a saját utunkat, ahol már csak magunkra hallgatunk.

10. Cselekedj!
„A tudás nem elég, alkalmaznod is kell; az akarat nem elég, tenned is kell.”
Ha ismered a szükséges információkat, mégsem teszel semmit, akkor semmi sem fog változni. Tudom, hogy valamilyen sziklaszilárd garanciát szeretnél arra vonatkozóan, hogy sikeres leszel, de a valóságban nem létezik ilyen garancia. El kell kezdened cselekedni, hogy eljuss oda, ahová szeretnél.

11. Ego
„A harcművészet végső soron önismeret. Egy rúgás vagy ütés nem az ellenfelet fogja előled elrepíteni, hanem az egódat, a félelmeidet és a belső gátjaidat.”
Minden cselekedetben ott rejtőzik az egód. Az egód márpedig azt szeretné, hogy olyan helyen maradj, ahol a dolgok kényelmesek, megfelelőek és biztonságosak. Ha a szívedre hallgatsz, akkor tudod, hogy nem ez a te utad. Kövesd az álmaidat, akár vakon is! Fogadd el a benned lévő félelmet és menj tovább! Az élet azt jelenti, hogy élsz, szóval kezdj bele és kövesd a megérzéseidet!

A hozzászólás legutóbb shuriken által 2013. 03. 14. 17:36-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2011. 02. 20. 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Nem olyan­kor fejlődsz, ami­kor békés vagy és elé­ge­dett.
Épp ellen­kező­leg:
ami­kor dühbe gurulsz, elszo­mo­rodsz, kap­zsivá, fél­té­kennyé, türel­met­lenné, kri­ti­kussá válsz.
Mert ilyen­kor lehul­lik rólad a masz­kod, és rájössz,
hogy nem szu­per­em­ber vagy, csu­pán egy egy­szerű emberi lény, aki sze­retni tanul."
Paul Fer­rini
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 03. 14. 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Mindig maradj kalandvágyó.
Sose feledd egyetlen pillanatra sem, hogy az élet azokhoz tartozik,
akik felfedezők.
Nem a statikushoz tartozik; az áramlóhoz tartozik.
Sose válj víztározóvá; mindig maradj folyó.

Az elme nem tud mit kezdeni az újjal.
Nem tud rájönni, mi az, nem tudja kategorizálni,
nem tudja felcímkézni; az új összezavarja.
Az elme minden hatékonyságát elveszíti,
amikor valami újjal kerül szembe.

A múlttal, a régivel, az ismerőssel az elme nagyon könnyen elbánik,
mert tudja, mi az, hogyan cselekedjen, mit tegyen, mit ne tegyen.
Az ismertben tökéletes; sokat járt területen halad.
Még a sötétben is tud mozogni; az ismerősség segít az elmének,
hogy ne féljen.
De ez az egyik probléma, amit meg kell érteni:
mivel az elme csak az ismerősben nem fél, nem enged fejlődni.
Fejlődni az újjal lehet, és az elme csak a régiben nem fél.
Így hát az elme ragaszkodik a régihez, és kerüli az újat.
Úgy tűnik, a régi szinonim az élettel, és az új szinonim a halállal; az elme így látja a dolgokat. Félre kell tenned az elmét.

Az élet sosem marad statikus.
Minden változik: ma ott van, holnap talán nincs ott.
Talán találkozol vele újra; ki tudja, mikor?
Talán hónapokba telik, évekbe vagy életekbe.
Ezért amikor egy lehetőség kopogtat az ajtódon, menj vele.
Legyen ez egy alapvető törvényed:
mindig válaszd az újat a régivel szemben."

Osho
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2013. 05. 08. 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Amikor nem tudod, merről hajnalodik, tárj ki minden ablakot".
Emily Dickinson

Forrás:
HO'OPONOPONOWAY Magyarország
Vissza az elejére
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2015. 08. 15. 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Tudom, hogy az Univerzumban létezik egy végtelen energiarendszer,
amely belőlem áll, bennem és körülöttem van.
Mindannyian kapcsolódunk hozzá, benne és belőle vagyunk.
Kapcsolatban állok Veled, mint mindenki mással
a mindannyiunkat fenntartó energián keresztül.
Tudom, ha bármit hozzáadok ehhez az energiarendszerhez,
az hasonló formában, megsokszorozódva és felerősödve visszatér hozzám,
mert a rendszer természete a növekedés és kiterjedés.
Hálás vagyok a felismerésért és ajándékért,
amivel most rendelkezem, amit kaptam és kapni fogok.
Hiszem, hogy ez a folyamat számomra működik,
miként mindenki másnak is, aki adakozással mozgásba hozza azt!
Úgy legyen!
Úgy is van!"

JOE VITALE
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Asztro - Ezo Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 37, 38, 39
39 / 39 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.