Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Facebookos flört

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
BBAncsa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2016. 12. 17. 00:35    Hozzászólás témája: Facebookos flört Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Kiváncsi vagyok a véleményétékre.
Én most kismama vagyok.Ezért is gáz ez a helyzet.
Nemrég párom facebookos ldalán találtam bizonyos üzeneteket egy lánytól. Ezzel még nincs is probléma.Viszont elég flörtölös jellegü üzeneteket váltanak, többször is.Még este 23órakor is képes ráírni, mellőlem az ágyból.Megvigasztalta a lányt amikor szakított a párjával.Alány kikérte a véléményét pár kíhívó ruha ügyébén.Meg az is szóba került hogy nem hiányzik e neki a szex (már mint párom kérdezte a csajt,ő meg mondta hogy megoldja,utána meg megkérdezte a csaj páromat hogy tud e aludni. Ő meg írta hogy nem) Egy szóval húzzák egymást.
Amikor elmondtam páromnak hogy tudok az üzenetekről azt mondta hogy nincs köztük semmi,nem jelent neki semmi.Több mint hét éve ismerik egymást.
Hát bennem valami megszakadt,nemtudom elhinni hogy nem érez iránta valamit.
Én is beszélek más emberekkel,régi kollégákkal,sőt az exemmel is szoktam néha cheten keresztűl. De eszembe nem jutott hogy nekiálljak ilyen üzeneteket váltani velünk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 01. 26. 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Történt valami fejlemény a témában?

Ismered a facebooknak azt a lehetőségét, hogy titkos csoprtot lehet alakítani? Na, ha nekem olyan megbeszélnivalóm lenne, amit nem szánok más szeme elé, azt ilyen csoportban folytatnám. Amit bárki olvashat, az holtbiztos, hogy ártalmatlan és hátsó szándéktól mentes.
BBAncsa
Neofita

HozzászólásElküldve: 2017. 01. 29. 02:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmi nem történt.
Azt mondta hogy nincs semmi köztük,engem szeret.
Viszont nálam nincs már meg a bizalom.
Ő mondta az elején hogy nem hisz abban hogy férfi és nő barátság.Akkor köztük mi van?
Erre nemondott semmit.
Meg azt sem értem ha tényleg csak barátok lennének akkor nem titkolta volna el előlem hogy beszélgetnek. Sosem említette őt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 01. 29. 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha én eddig egy férfival közöltem, hogy nem bízom benne, nem hiszem el, amit mond, azt sikerrel elvadítottam magamtól, a kapcsolatnak gyorsan vége lett. Lehet, hogy te is a legjobb úton vagy efelé?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Te+Én+Szex Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.