Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Faliújság 5.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2013. 10. 23. 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a múltkori nem jött össze.. Sad

Tényleg kéne albérlet.
Nekem, és max. 30 ezerből kell/enne kijönnöm. (ha enni is akarok, nem csak lakni)
Decemberben már nem akarok itt lenni.

Még mindig észak-pest..
és társulás is szóba jöhet..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2016. 02. 24. 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Kedves Fórumozók,
A HarmoNet Fórumot március 1-től leállítjuk!
Köszönjük a megértéseteket.

Megértem. Sajnálom. Köszönöm, hogy eddig türelemmel voltatok.
Illúzió
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2016. 02. 26. 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én nem akarom értenii.. az FB függőséget okoz, de itt jobb a társaság.. -arról kéne leszokni.. Embarassed
Vissza az elejére
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2016. 02. 29. 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Béke poraidra, HarmoNet Fórum!
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2016. 02. 29. 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok régi barátok
Ancsa
Mester

HozzászólásElküldve: 2016. 03. 02. 01:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokat jártam ide. Bár főként olvastam. De sok, színes egyéniséget ismertem meg és kedveltem meg ismeretlenül is. Kit a bölcsessége, kit a jókedve, kit az örök optimizmusa miatt szerettem meg. Voltak világlátott emberek, kedves, érdekes történetek, és voltak sajnos szomorú drámák is, amiket az élet írt. Sok kedves ember távozott, akikért ismeretlenül is könnycseppet ejtettem. Küzdeni akarásuk és hitük sokaknak adott erőt úgyhiszem.
Sajnálom, hogy elmaradtak az emberek és a HarmoNet kihalt lett. De a technika és az élet neki ezt a sorsot szánta és írta... És írtuk mi is, akik magára hagytuk...
Mindenkinek köszönöm aki valaha is segített, akár tudatosan, akár úgy, hogy nem is tudott róla! Köszönöm a sok, szép verset, idézetet amit itt olvashattam és időnként erőt merítettem belőlük! És köszönöm, hogy kiírhattam sokszor azt ami bántott vagy ami foglalkoztatott! Köszönöm, hogy ennek a közösségnek a tagja lehettem!
Mindenkinek szívből kívánok örömet, boldogságot az életben!
Viszlát HarmoNet!
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2016. 03. 03. 08:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól látom? Harmadika van.
Angyal jött és csodát tett?
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2016. 04. 01. 05:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lon írta:
Sziasztok,

nincs vkinek céges ügyekkel foglalkozó ügyvéd ismerőse? (Bp.)

De jó hogy itt vagytok még!!!!!találtál már Lon?.... de jó hogy van még harmo......
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2016. 08. 01. 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A napokban eszembe jutottak az itt töltött idők, a beszélgetések...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2016. 08. 02. 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:

Emlékszem, végigszurkoltuk az érettségidet és a felvételidet... ma már bizonyosan befutott szakember vagy. ♥♥
Jadis
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2016. 08. 02. 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Jadis írta:

Emlékszem, végigszurkoltuk az érettségidet és a felvételidet... ma már bizonyosan befutott szakember vagy. ♥♥

Sőt, még az első pár évet is az egyetemen...
Amit aztán öt helyett nyolc év alatt, de elvégeztem. Végül viszont nem teljesen a szakmában helyezkedtem el (fizikusból viszonylag kevés kell), hanem a diplomám másik felét felhasználva az informatika irányába fordultam és információbiztonsággal foglalkozom már majdnem három éve. Smile
Viszont az iaidót azóta is gyakorlom, sőt egy éve lovagolok is mellette. Smile
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szürke
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2016. 11. 18. 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jadis írta:
hangya írta:
Jadis írta:

Sőt, még az első pár évet is az egyetemen...
Amit aztán öt helyett nyolc év alatt, de elvégeztem. Végül viszont nem teljesen a szakmában helyezkedtem el (fizikusból viszonylag kevés kell), hanem a diplomám másik felét felhasználva az informatika irányába fordultam és információbiztonsággal foglalkozom már majdnem három éve. Smile
Viszont az iaidót azóta is gyakorlom, sőt egy éve lovagolok is mellette. Smile
Smile <3
hisz mindíg is így éreztem, de tiszteletből egy nagyapának ki így fogalmazta meg:"nem a papír,a vagyon teszi az embert, hanem a jellem..." Smile Jellemed nagy mértékben attól függ, az élet nagy "könyvtárából" mely "könyveket" ölelsz örökre magadba..
Vissza az elejére
linus
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2017. 05. 19. 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondoltam megnézem működik-e még a jelszavam egy lezárt fórumon... Razz
Csoda, hogy jókedvű vagyok."
(Magister Martinus)
Vissza az elejére
Skar
Lucy Skywalker

HozzászólásElküldve: 2017. 06. 02. 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lezárt? de az még mindig megy, hogy kidob, ha nem pipálod ki az automatikus belépést Very Happy

"De nem lehet a vége felé sem ilyen a világ
Ébresszük fel, nézze már meg magát
Úristen mért ordít úgy ez az állat
Jó egyedül van, de mások ám aludnának"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 07. 17. 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Samantha és Titus!, látom, hogy gond a beidézés.

Ha megnyomjátok az "idézet" gombot, a hozzászólás ablakban megjelenik a bidézni kívánt hozzászólás. Előtte és utána két szögletes zárójelben levő szöveget láttok. Ezek parancsok a szövegszerkesztőnek, nem kellene beletörölni, beleírni, hanem nagy elánnal kikerülni a kurzorral.

(quote="hangya") szöveg (/quote)
És ide lehet írni azt, amit szeretnétek.

Ha nem kerek, hanem szögletes zárójelekkel írom, így fog kinézni:
hangya írta:
szöveg

Jó ügyeskedést! Smile
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Következő
5 / 8 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.