Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Írjátok le, ami először eszetekbe jut! Mindegy, mi! 18.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38

Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 08. 17:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Eszembe jutott, vajon mi mit műveltünk volna együtt, ha egy óvodába járunk...(tekintsünk most el a korkülönbségtől)
Na...Hát mit műveltünk volna szerinted? Papás-mamást játszottunk volna? Hát...Ha erre gondoltál,valszeg lett volna rá esély...Ugyanis én módfelett szerettem a kislányokkal ilyesmit játszani az óvodában...(Csak meg ne tudd azt,hogy minden héten másikkal...) Nade lépek mára,legyen szép az estéd...Sza.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 08. 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Samantha írta:

Eszembe jutott, vajon mi mit műveltünk volna együtt, ha egy óvodába járunk...(tekintsünk most el a korkülönbségtől)
Na...Hát mit műveltünk volna szerinted? Papás-mamást játszottunk volna? Hát...Ha erre gondoltál,valszeg lett volna rá esély...Ugyanis én módfelett szerettem a kislányokkal ilyesmit játszani az óvodában...(Csak meg ne tudd azt,hogy minden héten másikkal...) Nade lépek mára,legyen szép az estéd...Sza.

Oh, férfiak!!! Rolling Eyes
Mégis, mire számítottam!!! Embarassed
De mivel ugye "ti nem vetkőztetek meztelenre az óvodában"... Laughing
De nekem aztán biztosan nem tetted volna a szépet, ha előtte már a csoport összes lányával papás-mamásoztál...
Na, lapozzunk!!!

Én arra gondoltam, vajon már ott is hetekig "vitatkoztunk" volna ilyen vérremenően roppant fontos kérdéseken, hogy a "te zoknid, meg az én zoknim"? Ne értsd félre, engem nem zavar, sőt csudamód jól szórakozom ezeken a kis civódásokon, és hatalmasakat kacagok rajta. Tudod, a napi munka után roppant felemelő ide feljönnöm, és egy kicsit lazulni. Remélem neked sem okoz problémát, s remélem nem veszed sértésnek, ha olykor kicsit élcelődöm, meg csipkelődök.
Nem bántásból teszem.
Szóval ez volt az, ami először az eszembe jutott, amikor elolvastam azt, amit az "óvodai jeles" topicba írtál. És úgy nevettem, hogy a könnyeim is potyogtak. De, ugye nem haragszol érte???
(Ne aggódj, majd válaszolok oda is...)
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 12. 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Oh, férfiak!!! Rolling Eyes
Mégis, mire számítottam!!! Embarassed
De mivel ugye "ti nem vetkőztetek meztelenre az óvodában"... Laughing
De nekem aztán biztosan nem tetted volna a szépet, ha előtte már a csoport összes lányával papás-mamásoztál...
Na, lapozzunk!!!

Én arra gondoltam, vajon már ott is hetekig "vitatkoztunk" volna ilyen vérremenően roppant fontos kérdéseken, hogy a "te zoknid, meg az én zoknim"? Ne értsd félre, engem nem zavar, sőt csudamód jól szórakozom ezeken a kis civódásokon, és hatalmasakat kacagok rajta. Tudod, a napi munka után roppant felemelő ide feljönnöm, és egy kicsit lazulni. Remélem neked sem okoz problémát, s remélem nem veszed sértésnek, ha olykor kicsit élcelődöm, meg csipkelődök.
Nem bántásból teszem.
Szóval ez volt az, ami először az eszembe jutott, amikor elolvastam azt, amit az "óvodai jeles" topicba írtál. És úgy nevettem, hogy a könnyeim is potyogtak. De, ugye nem haragszol érte???
(Ne aggódj, majd válaszolok oda is...)
Nade Szami... Én nem szoktam "tenni a szépet " SOHA,SENKINEK...(És ez már az óvodában sem volt másként...)Ezt azért már megbeszéltük ezerszer,és annyira kell már hogy ismerjél azért...Ennek ellenére valahogy sose tudol szabadulni ettöl a feltételezéstöl ahogy elnézem...(Hja...Nők...Na mindegy,lapozzunk...) Amúgy örülök neki hogy jó dolog neked időnként "munka után lazulni egy kicsit itt velem",de továbbra sem érted szerintem azt,hogy annak idején mi gyakorlatilag sohasem vitatkoztunk azon az óvodában,hogy "ki holmija kié"... MERT MINDENKI MEGISMERTE MINDIG a saját holmiját,ha ritka esetként mégse,akkor BELE VOLT ÍRVA MINDENKINEK A NEVE az adott holmiba,és az óvónéni pillanatok alatt el tudta ezek alapján dönteni a vitás kérdést...Ha nem így lett volna,akkor nem írnám ezt...Szóval hiába hitetlenkedel örökösen,nálunk akkoris így mentek a dolgok...Ha hiszed,ha nem...
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 12. 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
...továbbra sem érted szerintem... hiába hitetlenkedel örökösen,nálunk akkoris így mentek a dolgok...Ha hiszed,ha nem...

Válaszoltam oda.
Remélem előbb-utóbb azért mindketten megértjük miről beszél a másik... Laughing
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 12. 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Titusz írta:
...továbbra sem érted szerintem... hiába hitetlenkedel örökösen,nálunk akkoris így mentek a dolgok...Ha hiszed,ha nem...

Válaszoltam oda.
Remélem előbb-utóbb azért mindketten megértjük miről beszél a másik... Laughing
Jó...Majd idővel válaszolok az ottani hsz-edre is,de nem ma,mivel lassan lépnem kell majd a nettöl..(Még benézek a "zenetopikba" is egy kicsit mindjárt, aztán búcsúzom majd mára...)
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 12. 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Titusz írta:
Nade Szami... Én nem szoktam "tenni a szépet " SOHA,SENKINEK...(És ez már az óvodában sem volt másként...)

Rendben. Akkor úgy fogalmazok, hogy én biztosan nem mentem volna oda eléd illegni-billegni a szoknyácskámban, ha azt láttam volna, hogy más lányok zsonganak körülötted. Inkább addig ügyködtem volna, míg engem észre nem veszel, és ott nem hagyod a többieket.
Vissza az elejére
Titusz
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 12. 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:

Rendben. Akkor úgy fogalmazok, hogy én biztosan nem mentem volna oda eléd illegni-billegni a szoknyácskámban, ha azt láttam volna, hogy más lányok zsonganak körülötted. Inkább addig ügyködtem volna, míg engem észre nem veszel, és ott nem hagyod a többieket.
Látod, így akkor már más a helyzet...És örülök neki hogy akkor érzed a különbséget a "lányok után mászkálás",és az "észrevevés" között...Erröl beszéltem neked mindigis...Na mindegy...Most lépek akkor mára...Szia.
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 15. 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oh, ma nem tudtam ellenállni, és bementem a kedvenc antikváriumomba... Embarassed Laughing
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 15. 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Oh, ma nem tudtam ellenállni, és bementem a kedvenc antikváriumomba... Embarassed Laughing

Mesélsz? Very Happy
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 29. 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Samantha írta:

Mesélsz? Very Happy

Oh, ezt el is felejtettem...
Később mesélek... Smile
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 29. 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van az úgy, hogy napi X órában számodra nem fontos emberekkel vagy összezárva. Van az úgy, hogy a hátad közepére sem kívánod őket, de nem tehetsz semmit ellenük. Csak azt mondhatod, hogy nem érdekelnek. Befogod a füled, elfordítod a fejed, befogod a szádat és azzal foglalkozol amivel kell. Mert az számít, hogy Te mit gondolsz önmagadról, és az számít, hogy azoknak megfelelj, akik valóban fontosak számodra. Hogy mindig úgy nézhess a tükörbe, hogy ne kelljen szembeköpnöd saját magad. Persze őelőttük hős vagy, és nem mutatod, hogy fáj. Mert erős vagy, mert nem akarsz gyöngének látszani. Mert nem is vagy az. Csak olykor sebezhető.
De ezt az ellenségeidnek nem mutathatod. A barátaid megértenek és segítenek is. Tényleg. És miután összekapartad lelked darabkáit, amikor tudod, hogy minden rendben - akkor is fáj még egy darabig. Hisz emberből vagy...
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 29. 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
Van az úgy, hogy napi X órában számodra nem fontos emberekkel vagy összezárva. Van az úgy, hogy a hátad közepére sem kívánod őket, de nem tehetsz semmit ellenük. Csak azt mondhatod, hogy nem érdekelnek. Befogod a füled, elfordítod a fejed, befogod a szádat és azzal foglalkozol amivel kell. Mert az számít, hogy Te mit gondolsz önmagadról, és az számít, hogy azoknak megfelelj, akik valóban fontosak számodra. Hogy mindig úgy nézhess a tükörbe, hogy ne kelljen szembeköpnöd saját magad. Persze őelőttük hős vagy, és nem mutatod, hogy fáj. Mert erős vagy, mert nem akarsz gyöngének látszani. Mert nem is vagy az. Csak olykor sebezhető.
De ezt az ellenségeidnek nem mutathatod. A barátaid megértenek és segítenek is. Tényleg. És miután összekapartad lelked darabkáit, amikor tudod, hogy minden rendben - akkor is fáj még egy darabig. Hisz emberből vagy...

Samantha
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 30. 07:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:

puszi
(Egy pillanatra elgondolkoztam, vajon melyik is lennék én?) Smile
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 30. 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Samantha írta:
hangya írta:

puszi
(Egy pillanatra elgondolkoztam, vajon melyik is lennék én?) Smile

Hát amelyik kedvesebben mosolyog! Smile
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 08. 31. 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezt a topikot terjedelme okán lezárom és nyitok helyette másikat. ITT: https://harmonet.hu/forum/hn_vtopic.php?p=369483#369483
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Lélekemelő Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 36, 37, 38
38 / 38 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.