Keresés 

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Hova tűnt a fórumról Hangya ?
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
shuriken
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 22. 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:
Kedves hangya! Én még mindig sokat gondolok rád fogadd jókivánságom ha olvasod:Kellemes Husvétot!

Igen: nagyon hiányoznak az olyan Brilliáns Egyéniségek, mint Te és Hiaklo Smile
Visszavárunk Benneteket
Idea

Hiaklo is elment? Mad Mad Mad

Nem teljesen: de csak ritkán jön; éppenhogycsak beugrik.
Pedig tőle is sokat lehet tanulni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 22. 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

shuriken írta:
G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:
Kedves hangya! Én még mindig sokat gondolok rád fogadd jókivánságom ha olvasod:Kellemes Husvétot!

Visszavárunk Benneteket
Idea

Reméljük vissza fognak térni mihamarabb!
gerleimari
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 22. 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:

Visszavárunk Benneteket
Idea

A jó emberek mindig hiányoznak! Smile
G.Tamás
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 22. 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gerleimari írta:
G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:

Visszavárunk Benneteket
Idea

S miért mindig ők mennek el...?
Ejika
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 23. 23:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
gerleimari írta:
G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:

Visszavárunk Benneteket
Idea

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Segédmoterátor

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 24. 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ejika írta:
G.Tamás írta:
gerleimari írta:
G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:

Visszavárunk Benneteket
Idea

Kedves hangya! Mindigis nagyon hiányzol de most különösképpen,szerettelek volna meglocsolni!
Kiss Fanni
Főmágus

HozzászólásElküldve: 2008. 03. 25. 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

G.Tamás írta:
shuriken írta:
G.Tamás írta:

sajnos nem tehetünk mást, el kell fogadnunk a döntésüket még ha nagyon fáj is! Sad
Nekem is nagyon-nagyon hiányzol Drága Hangya! Crying or Very sad
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsánat , hogy beleszólok . Hangya a bemutatkozósban épp a minap írta , hogy visszaregizett ide újra "b.p." néven , ha jól emlékszem ... Még új vagyok , de ezt láttam a saját szemeimmel ...Csak segíteni szeretnék nektek ... Lizy
Rolling Eyes
Sieglinde
Orákulum

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizabeth írta:

Bocsánat , hogy beleszólok . Hangya a bemutatkozósban épp a minap írta , hogy visszaregizett ide újra "b.p." néven , ha jól emlékszem ... Még új vagyok , de ezt láttam a saját szemeimmel ...Csak segíteni szeretnék nektek ... Lizy
Rolling Eyes

Akkor légyszíves, figyelj oda, mikori beírásra reagálsz... ez lassan 10 hónapos hozzászólás volt...
Lizabeth
Mágus 2.kör

HozzászólásElküldve: 2009. 01. 13. 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor légyszíves, figyelj oda, mikori beírásra reagálsz... ez lassan 10 hónapos hozzászólás volt...[/quote]

Kösz Siglinde !

Akkor ( mikor is ? Rolling Eyes ) , oda fogok ezentúl figyelni Embarassed ...Sőőőt ....

Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 13. 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak épphogy belenéztem egy-két hsz erejéig...túl sok 15 oldal.
(Kell nekem mindig keresgélni...)
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 13. 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

teutida írta:
Én közben számoltam.
Mi magunk tehetünk valamit, nem Hangya.

Kezdettől fogva nyilvánvaló volt bizonyos jelekből számomra, hogy 1 bizarr látogatottság-növelési szándékú húzás volt az oka annak, ami miatt Hangya nem jön.

Ez különben nagyon érdekes, mert márciusban a tulaj azt mondta, amikor a régi hozzászólásaink miatti vita folyt: a fórumozókból nincs semmi haszna.
Már pedig a látogatottságot a letöltött oldalak adják ki és 1 fórumozó gyakran tesz ilyet.
Direktben és járulékosan is.

Figyeljétek pl. az oldalak számozását.
Ha közbenső oldalt keresel, nem kattinthatsz rá közvetlenül.
1 2 3.........21 22 és a 14-es érdekel, akkor több kattintással érhetsz el oda.

Vagy vegyük a képeket: rákattintok, hogy nagyobb méretben láthassam.
Ez ugyan nem számít újabb letöltésnek, de ha véletlenül a closeX alatt link szerepel, akkor újból be kell tölteni az eredeti oldalt...

Ezek tulajdonképpen legális, de képzetes látogatottság-növelő trükkök.
Nyilvánvaló, hogyha minél többen jövünk a fórumra, annál inkább megtöbbszörözzük a látogatottságot.

Az említett fogások jelenlétét a következő hányados is tükrözi: az összes letöltött oldal számában hányszor van meg a látogatók száma; ill. azoké, akik regisztráltak.
Ha ez gyanúsan magas: nyilvánvaló az, amiről beszéltem.
VAGYIS A LÁTOGATOTTSÁG NAGY HÁNYADÁT AKKOR MI, FÓRUMOZÓK ADJUK!
Utána feltételezéseim szerint az asztrológiai témájú linkek és legeslegutóljára a főoldali cikkek következnek.

Megnéztem a látogatottságot az érintett topikban 08.06-tól a mai napig:
1. fejezet 7984 / 8 nap
2. fejezet 6856 /13 nap
3. fejezet 1988 / 4 nap

Mivel a rákattintások elég nagy százaléka éppen a régebbi fórumtagok 'balhézásainak' eredménye - aki nem szólt hozzá, az is megnézte feltehetőleg: hogyan is áll a vita - nem tűnik túl nagy durranásnak ez a szám.
Tetejébe a vendégek - akaratlanul vagy nem - élnek egy chat-fogással: én pl. Skype-on szoktam így beszélgetni; más meg msn-en stb.
Ilyenkor csak töltelékszavakat tesz be szinte csak az ember: jaja okk stb.
Tehát ezek sem valódi népszerűségi ismérvek.

Bár ezek csak megközelítések, jogos a kérdés több okból is:
MEGÉRTE?????

Tegnap az őszinteség és gorombaság topikot olvasgattam s abból is kiderült:
HANGYA PÓTOLHATATLAN Smile

???
A könyvek mindig csodás birodalmat jelentettek számomra - fehér oldalak, fekete tinta...új világok és új barátok vártak. Amikor először ütök fel egy kötetet, izgatottá tesz a várakozás, hogy vajon hová jutok majd el, és kikkel találkozom benne.
Vissza az elejére
hangya
hangya

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 13. 21:31    Hozzászólás témája: Re: Hova tűnt a fórumról Hangya ? Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom bányászol! Very Happy Very Happy

bbemes írta:
G.Tamás írta:
Megkérek mindenkit aki tud hangyáról valamit hogy ide írja be! Már régóta nyomtalanul eltűnt ,szeretném tudni mi van vele?

G.Tamás

Kifejezte jogos ellenérzését a fórumon megjelent "nagy ember"-rel kapcsolatban, és ez nem tetszett a vezetésnek... ezért Hangya inkább elhagyta a Harmonetet. Sad

De remélem ez csak átmeneti, nekem is nagyon hiányzik, nélküle már nincs meg az a hangulat.
Hiányzik a bölcsessége, és tyúkanyó melegsége, amivel körülvett itt mindenkit!

Bbemeske tudta. Szerintem vele megbeszéltem. Vagy magától jött rá? Tőle kitelik. Smile

Már erősen punnyadt a fórum, a régi gárda sok tagja már elmaradt. Beregelt valami feketemágus, amit szó szerint érts, és elkezdte a fórumot használni, agymosásra és a saját sötét tevékenységének a reklámozására. Persze ez nem mondta ki, de a szövegeiből nyilvánvaló volt. Hozott valami fellendülésféleséget a nagy punnyadásban. Na ezzel nem bírtam egyetérteni. Amúgy is éreztem, hogy túl sokan vagyok, nem szerettem a harmobölcse szerepet, amibe valahogy belecsúsztam.
Persze nem bírtam ki és kisvártatva b.p. néven újra regisztráltam.
Laughing Laughing Laughing

A hozzászólás legutóbb hangya által 2017. 10. 13. 21:32-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 13. 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ZsakbaMacska írta:
Kirana írta:
Kedves Ismerősök, Ismeretlenek, Barátaim, Fórumtársak!

Soszor, nagyon sokszor leírtam...van másik hely is a fórumozásra, leírtam lehet saját fórumot készíten. Nem a "Harmonet" fog megjelenni...erről is nyitottam már topikot, lement a süllyesztőbe.

hozd fel azt a topicot.

azt nézem, hogy a fórum üzemeltetője nem szól hozzá a témához. igazán nem értem miért, pedig az ő döntéséből adódó helyzetről van szó.

hozd fel azt a topicot kirana ... aztán lássuk mi lesz belőle, engem is elgondolkodtat az, hogy a gazda ennyire nem foglalkozik az üzleti vállalkozásának human részével.

ui: az már igaz, hogy hozzám is hangya szólt szép szóval már akkor is, mikor még nem volt moderátor. azt se tudom ki ennek a fórumnak a gazdája ... csak gondolom, mert annyit emlegettétek a nevét. de az bitzos, hogy tőle még egy jónapotot se hallottam ... félre értések elkerülése végett, nem mintha kötelező lenne köszönni egy házigazdának, elvégre ez csak egy virtuális tér, otthon, szoba.

mégis amikor másfél éve összeborult informatikailag ez a fórum, egy jó fél évig erre se néztem, mert katasztrófa volt ... és amikor újra megjelentem hangya volt az a fórumozó, aki örömmel fogadott. egészen meglepődtem azon a rövidke újongásán, és nagyon-nagyon jól esett mindazok ellenére, hogy nem ismerem őt személyesen. igazi háziasszonyként viselkedett ő akkor velem, és bizony befolyásolt az, ahogy hangya fogadott itt engem ... és bizony miatta is járok újra erre a fórumra, mert akkor ő olyan nagyon kedvesen, szeretetteljesen fogadott.
ahogy olvasom a soraitokat ti is hasonló őszinte kedvességről számoltok be.

...
Vissza az elejére
Samantha
Mágus 1.kör

HozzászólásElküldve: 2017. 10. 13. 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hangya írta:
Kedveseim! Nagyon jól esik, hogy hiányoltok, hogy még mozgalmat is indítotok. De nem igazán örülök. Annak örülnék, ha menne az élet, kicsit talán pezsgőbben, mint egy hónappal ezelőtt, lennének olyan topikok, amikben örömeit, búbaját sorolná mindenki és lennének topikok, amikben a feldobott témákról beszélgetnétek. Ha dőlnének a frissen regisztráltak és pillanatok alatt szednék össze ők is a hozzászólások százait. Ha Swindleréknek a vaj mellett sonka is jutna a reggeli zsemlére.

Nagyon szép része volt az életemnek, amikor napi több órát lógtam a Harmonet fórumán. Nagyon sokat adtatok nekem, amit ezúton köszönök. Nagyon sokat tanultam tőletek, a legkisebb 14 évestől is. Amikor nem szóltam többet, bevallom, kezdetben volt bennem harag, sértődés és tehetetlen félelem. Benneteket is féltettelek, hogy makutyi dumával esetleg megvezethetők lennétek. Még arra megtanítottatok, hogy ennél több eszetek van, nem dőltök be a sötét erőknek. Közben olyan dolgokba botlottam, amelyekről rájöttem, nem véletlenül történt, ami történt, más dolgom lett, mint a fórumozás.

Ha valaki eltávozik egy fórumról, vagy éppen regisztrál, akkor az a fórum mindenképpen megváltozik. Ez így van rendjén. Személy szerint senkinek az ismeretségét nincs szándékomban megtagadni, hiszen egyenként és testületileg is hozzámnőttetek, csak fórumozni nem jövök többet. Aki tudja a működő mélcímemet, továbbadhatja, csak az a kérésem, az ismeretlen címről érkező mélnek a témájában legyen utalás az illető kilétére, mert ismeretlen feladótól nem bontok ki levelet.

Tegnap kaptam egy nagyon szép dalt, hallgassátok meg.

http://youtube.com/watch?v=AlXlhFlHR8A

Szeretettel ölellek benneteket.

hangya

...
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Olvasói Fórum Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Következő
15 / 17 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.